گزارش شده است که سام آلتمن، مدیر عامل OpenAI، در حال مذاکره پیشرفته برای جمع آوری 100 میلیون دلار برای سرمایه گذاری رمزنگاری خود Worldcoin است.

Worldcoin که در سال 2019 تأسیس شد، در سال های اخیر طیف وسیعی از محصولات رمزنگاری را توسعه داده است. اما همانطور که اوضاع پیش می‌آید، این شرکت به طور چشمگیری از پروژه دیگر بنیانگذار خود – OpenAI پیشی گرفته است.

Worldcoin کیف پول رمزنگاری شده را راه اندازی کرد

افشاگری روز یکشنبه پس از انتشار محصول اصلی Worldcoin در اوایل این هفته منتشر شد.

روز دوشنبه راه اندازی شد، برنامه جهانی کیف پول رمزنگاری اکوسیستم Worldcoin. می توان از آن برای احراز هویت با ID جهانی استفاده کرد. و می توان از آن برای ارسال و دریافت Worldcoin و همچنین سایر دارایی های دیجیتال استفاده کرد.

World ID یک پاسپورت دیجیتالی است که به کاربران اجازه می دهد هویت خود را به عنوان یک فرد منحصر به فرد ثابت کنند بدون اینکه ناشناس بودن خود را با افشای اطلاعات شخصی بیش از حد قربانی کنند.

به سوی تأیید رمز بیومتریک

هدف نهایی پروژه Worldcoin این است که نوعی استانداردهای تأیید بیومتریک را که برای مثال در برنامه های بانکی رایج است، به دنیای ارزهای دیجیتال بیاورد. تا به امروز، کیف پول های کریپتو در اجرای تأیید بیومتریک از همتایان خود عقب مانده اند.

به عبارت دیگر، Tools for Humanity، شرکت پشتیبان این پروژه، امیدوار است که حریم خصوصی و دسترسی به ارزهای رمزنگاری شده را حفظ کند، ارزهای رمزپایه که نیازی به هیچ مدرک رسمی یا شماره شناسایی برای معامله ندارند. با این حال، چشم انداز آلتمن این است که تأیید اعتبار قوی تر کاربر را بر اساس احراز هویت بیومتریک معرفی کند.

برای انجام این کار، این شرکت یک دستگاه تصویربرداری بیومتریک به نام Orb ساخته است. اما Orb پروفایل های بیومتریک را با سایر عوامل شناسایی مرتبط نمی کند، همانطور که در امور مالی سنتی انجام می شود. در عوض، صرفاً وسیله ای برای تأیید انسانیت است.

سپس داده هایی که گرفته می شود در شبکه Polygon ثبت می شود. اما با سایر شناسه‌ها مانند نام کاربر هماهنگ نیست.

همانطور که در گزارش شده است فایننشال تایمزسرمایه تازه در زمانی از راه می رسد که Tools for Humanity انتشار محصولات جدید را تسریع می بخشد.

The post پروژه Worldcoin Crypto: مدیر عامل OpenAI بودجه ۱۰۰ میلیون دلاری را هدف قرار می دهد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *