Nft Airdrop

Opensea Satış Yapmak – NFT İLE PARA KAZANMABugün nft nasıl yapılır, nft nedir, opensea ile nft yapıp satmak nedir bunları anlattık. İyi seyirler.

Telegram Duyuru Kanalımız ➜
NFT ile Para Kazanma Teknikleri ➜

Takip ve İletişim İçin ;
Twitter ➜
Telegram Grup ➜

Binance Borsasına Üye Olmak İçin ( %20 Komisyon İndirimli ) ➜

NFT nasıl çizilir, nft oluşturma nedir, nft nedir son zamanlarda sık sorulan sorulardan. Bugün nft nasıl yapılır , nft nasıl satılır ile ilgili bir video hazırladık. Opensea ile satış yapmak ve opensea nft yükleme çok kolay. Bugün opensea kullanımı hakkında bir video hazırladık. Ayrıca opensea hesap açma ve koleksiyon oluşturma gibi konulara değindik. Nft ücretsiz satmak pek mümkün değil ama çok düşük komisyon ile nft satabilirsiniz. Opensea nft oluşturma nasıl sağlanır videoda anlattım. İyi seyirler.

Instagram ➜
Tiktok ➜ montekriptokont
Facebook ➜
Telegram Airdrop ➜

TR Binance Borsasına Üye Olmak İçin (%10 Komisyon İndirimli ) ➜

Diğer eğitimlerimiz için lütfen takipte kalınız.

*YASAL UYARI: Bu kanalda yer alan paylaşımların hiçbiri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. İşlem yapmaya başlamadan önce finansal kondisyonunuz yeterli olduğundan emin olun. Bütün anlattıklarım kendi kişisel fikirlerimdir. Lütfen kendi yatırımınızı yaparken kendiniz karar veriniz.
Hiç bir kripto para veya borsa için kanalımız kefil olmamaktadır. Kripto para ekosistemi risklidir ve coinler veya borsalar batabilir veya hacklenebilir. Lütfen tüm paranızı kaybedebileceğiniz unutmayın. Lütfen yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapınız. Coin alırken sepet yapmak riski azaltır. Farklı borsalar ve ayrıca soğuk cüzdan kullanarak riskinizi azaltabilirsiniz.

Merhabalar ben Monte Kripto Kontu olarak , öğrendiğim birçok konuda bilgilerimi sizlere aktarma gayretindeyim. Bu platform sayesinde sizlerle bir köprü kurmak, iletişim halinde olmak bana büyük bir keyif veriyor. Amacım her zaman videoları kısa ve öz tutup sizin değerli vaktinizden almadan eğitimler çekip videolar yayınlamaktır. Özellikle bitcoin, altcoin, binance gibi dijital parayı ilgilendiren konularda eğitim videoları yayınlamaktayım. Bitcoin borsalarına – sitelerine nasıl üye olunur, nasıl para aktarılır – çekilir, nasıl al-sat yapılır gibi birçok konuda adım adım detaylı anlatımlar yapıyorum. Kanalımıza abone olarak tüm derslerimizden anında haberdar olabilirsin. Görüşmek Üzere.

Yeni videoları kaçırmamak için tıklayarak kanalıma abone olabilirsiniz . . .

İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

1417

download Opensea Satış Yapmak – NFT İLE PARA KAZANMA https://www.youtubepp.com/watch?v=OtqjSJz4ky4

source in youtube

Amirim

hello my name is amir; i love bitcoin and dogecoin 🎯

Related Articles

48 Comments

  1. ellerine saglık peki NFT lerimizi ön plana cıkarma gibi bir olasılık varmıdır opensea da

  2. bir sorum olacak bilen cevap versin lütfen benim openseada bilmeden yüklediğim 4 nft var 0.02 eth koydum ücret alıyormuş ben koleksiyon sildim geri hepsini ama ücret alınırmı benden acil cevap verirseniz sevinirim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button