این بحران بانکی ایالات متحده با کاهش بیش از 20 درصدی سهام PacWest Bancorp (PACW) عمیق تر شده است زیرا سپرده های این بانک در هفته گذشته بیش از 9.5 درصد کاهش یافت.

با عجله سرمایه گذاران برای برداشت سپرده های خود از PacWest Bankorp، بحران بانکی ایالات متحده بهتر نمی شود.

عناوین اخبار مشتریان PacWest را افزایش دادند ترس ها

PACB امروز بیش از 20 درصد کمتر از قیمت بسته شدن روز چهارشنبه معامله می شود. این احساسات ترسناک پس از آن پدیدار شد که بانک اعلام کرد که سپرده‌ها در هفته گذشته تقریباً 9.5 درصد کاهش یافته است. تشکیل پرونده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC)

منبع نمودار PACW: TradingView

با این حال، این بانک با بیان اینکه نقدینگی بیش از 15 میلیارد دلار بلافاصله در دسترس است، به دنبال اطمینان دادن به سرمایه گذاران بود.

PacWest به مقالات خبری به عنوان دلیلی برای کاهش 9.5 درصدی سپرده اشاره کرد.

آن گفت:

«عناوین اخبار نگرانی مشتریان ما را از ایمنی سپرده‌هایشان افزایش داد. در هفته منتهی به 5 می 2023، سپرده‌های ما تقریباً 9.5 درصد کاهش یافت که اکثریت این کاهش در 4 و 5 می پس از گزارش‌های خبری در بعدازظهر 3 می رخ داد.

بلومبرگ گزارش شده است در 3 می که PacWest Bancorp در حال بررسی گزینه های استراتژیک مختلف، از جمله فروش بود.

بحران بانکی ایالات متحده

پس از فروپاشی بانک سیلیکون ولی، سیلورگیت و بانک سیگنچر در ماه مارس، بحران بانکی ایالات متحده تشدید شده است. و توقیف این ماه بانک فرست ریپابلیک ثابت کرد که هنوز به پایان نرسیده است.

بر اساس گزارش‌های مختلف، تقریباً نیمی از 4800 بانک آمریکایی «در حال سوختن از طریق بافر سرمایه خود هستند». یک استاد بانکداری دانشگاه استنفورد می گوید که در حال حاضر بیش از 2315 بانک در دارایی هایی با ارزش کمتر از بدهی های خود هستند.

در همین حال، اگر کنگره سقف بدهی را افزایش ندهد، ایالات متحده ممکن است تا اول ژوئن در پرداخت بدهی عمومی خود نکول کند.

درباره بحران بانکی آمریکا یا هر چیز دیگری چیزی برای گفتن دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

The post PacWest Bancorp به دلیل کاهش سپرده ها 20 درصد از کار افتاد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *