پس از سرنگونی مدیر عامل آن توسط مدیران دیگر به دنبال دزدی ادعایی 1454.5 اتریوم، جنجال بر سر پروتکل NFT ParaSpace ایجاد شد.

پروتکل وام دهی و استقراض توکن غیرقابل تعویض (NFT)، ParaSpace NFT، حفره ای در خزانه داری خود گزارش کرده است. بیش از 19 عضو تیم مدیر اجرایی (مدیر عامل) Ruan Yubo را به سرقت وجوه کاربران متهم کرده اند.

Ruan Yubo و تیم ParaSpace در توییتر با آن مبارزه می کنند

ParaSpace مدیر عامل خود را از طریق یک توییت سرقت بیش از 1454.5 اتریوم (ETH) در وجوه کاربران. این پروتکل 2909 ETH را از یک هک در مارس 2023 بازیابی کرد. اما تیم مدعی است که مدیر عامل Yubo هنوز 50٪ از وجوه را برگردانده است.

مدیران ParaSpace می گویند که وجوه کاربران در یک کیف پول ذخیره شده است 0x909 نشانی. اما، آنها متوجه شده اند که کیف پول در کنترل یوبو است.

با استناد به داده‌های زنجیره‌ای، تیم می‌گوید که 0x909 مالک دامنه‌های سرویس نام اتریوم (ENS) ruanyobo.eth و paraspaceinsurance.eth است. در نهایت، هر دو دامنه ENS پیوندهایی به yubo.eth دارند.

علاوه بر این، بیش از 1 میلیون دلار وجوه به صرافی های متمرکز مختلف، بازخریدهای حلقه و کیف پول های ناشناخته خارج شد. این تیم ادعا می کند که به این دلایل سوراخی در خزانه ParaSpace وجود دارد.

منبع: دریای آزاد

در مقابل، یوبو توضیح می دهد که تصمیم گرفته شد از وجوه برگشتی برای افزایش سرمایه پروتکل استفاده شود. و کیف پول 0x909 برای اهداف عملیاتی مانند بیمه استفاده می شود.

او توییت کرد«کیف پول همانطور که در هنگام راه اندازی در نظر گرفته شده بود همچنان برای عملیات استفاده می شود. توصیف نادرست آنها پوچ است و من چیزی برای پنهان کردن ندارم.»

مشاورانی که ادعا می کنند یکی از بنیانگذاران هستند؟

طبق توییت ParaSpace، بنیانگذاران، توماس اشمیت و جی یائو، نبرد علیه یوبو را رهبری می کنند. آنها دسترسی Yubo را از دسته های رسانه های اجتماعی و چند علامت پروژه حذف کردند.

اما یوبو ادعا می کند که او به طور غیرقانونی حذف شده است. به گفته یوبو، اشمیت و یائو مشاوران سابق هستند، نه سهامداران شرکت.

او می‌گوید: «همانطور که در حال حاضر وجود دارد، ما در حال بحث با ساختار و نقش‌ها به عنوان شرکای تجاری هستیم. با این حال، آنها هنوز سهامدار و یا اعضای هیئت مدیره ParaSpace نیستند.

در مورد ParaSpace یا هر چیز دیگری چیزی برای گفتن دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

پست پروتکل NFT Cross-Margin ParaSpace حفره بزرگی را در خزانه داری گزارش می کند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *