جی یائو، یکی از بنیانگذاران ParaSpace NFT، پس از درگیری با مدیر اجرایی (مدیر عامل) یوبو روآن، استعفا داد. اما این جنجال باعث ناامیدی جامعه در مورد هزینه هزینه های گاز شده است.

بنیانگذاران پروتکل توکن غیرقابل تعویض (NFT)، ParaSpace، در 10 مه توییت های تلخی را رد و بدل کردند. در نهایت، به نظر می رسد با استعفای یائو و کنترل کنترل توییتر آن ها، آنها به یک راه حل رسیده اند. و کیف پول چند سیگ.

خروج یائو

امروز، یائو توییت کرد که او و چند نفر دیگر از اعضای تیم در حال استعفا از ParaSpace هستند.

او نوشت:

من می‌خواستم لحظه‌ای وقت بگذارم و از جامعه عذرخواهی کنم که چگونه مسائل داخلی ما بر کاربران ما تأثیر گذاشته است – این هرگز قرار نبود یک موضوع عمومی باشد و باید به صورت داخلی حل می‌شد. متاسفم که اینطور نبود.

روز پنجشنبه، او به روز شد در توییتر مبنی بر اینکه با Ruan به توافق رسیده است و به عنوان بخشی از این قطعنامه، او باید از پروژه خارج شود.

برخی از شرایط اصلی قطعنامه ها عبارتند از:

  1. Ruan و دیگر اعضای تیم، از جمله Yao، باید عذرخواهی عمومی برای جنجالی که باعث شد Ruan متهم به سرقت سرمایه کاربران شود، عذرخواهی کنند.
  2. یائو و توماس اشمیت حتی پس از خروج از این پلتفرم، به رسمیت شناخته شدن یکی از بنیانگذاران را دریافت خواهند کرد.
  3. دسترسی به حساب توییتر ParaSpace NFT به مدیر منصوب شده توسط Ruan داده می شود.
  4. Ruan تمام شکاف های کیف پول چند سیگ را دیکته می کند.

در حالی که یائو عذرخواهی عمومی کرده است، روآن هنوز عذرخواهی نکرده است. اما، روآن ویدئویی را در توییتر منتشر کرد که نشان می‌دهد در حال کار بر روی سازماندهی مجدد تیم داخلی و ایجاد شفافیت بیشتر برای جامعه است.

همچنین، او است شبانه روزی کارکنان جدید برای تیم های بازاریابی و توسعه کسب و کار.

انجمن ParaSpace گروگان ها را نگه داشته است؟

در حالی که یائو و اشمیت خود را به عنوان یکی از بنیانگذاران خطاب می کردند، روآن در 10 می توضیح داد که آنها مشاور هستند. اکنون، طبق این قطعنامه، Ruan باید آنها را به عنوان یکی از بنیانگذاران به رسمیت بشناسد.

اعضای جامعه ناامید ادعا کردند که یائو و اشمیت جامعه و تیم را برای عنوان هم بنیانگذار گروگان نگه داشته اند. آنها نوشت:

«شرایط تعیین شده توسط این دو آقا به همه نشان می دهد که برای آن دو آقا همیشه به نفع شخصی بوده و هرگز مربوط به اجتماع نبوده است.

آنها در واقع همه – تیم و جامعه – را گروگان گرفتند تا عنوان “هم بنیانگذار” را به دست آورند…”

به دلیل اختلاف نظر، جامعه دارایی های خود را از پروژه خارج می کند. و در نتیجه مجبور به پرداخت هزینه های سنگین گاز شد.

یک کاربر ParaSpace نوشت:

وقتی برای ایمنی اضطراری از ParaSpace خارج می شویم، در مورد هزینه گاز چطور؟ بیشتر گاز ناپدید شد. متاسفم گفتن آسان است، اما آسیب واقعی رخ داده است. شما ما را مجبور کردید تاوان اشتباه خود را بپردازیم و یک عذرخواهی زیبا در اینجا بنویسید؟

عذرخواهی پذیرفته نمی شود مگر اینکه کسی مسئولیت ضررهای ما را بپذیرد. من با هیچ طرفی نیستم، فقط یکی از صدها کاربری که در آتش متقابل سوختند.»

این جنجال زمانی شعله ور شد که یائو و اشمیت به همراه 19 عضو تیم نامه ای سرگشاده نوشتند و Ruan را به سرقت وجوه کاربران متهم کردند.

در مورد ParaSpace یا هر چیز دیگری چیزی برای گفتن دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

The post New Twist در درام ParaSpace به عنوان یکی از بنیانگذاران استعفا می دهد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *