ری یوسف، یکی از بنیانگذاران بازار بیت کوین Paxful، به طلبکاران اطمینان داده است که این پلتفرم تحت نظارت یک متولی است و او با این وجوه “فرار” نخواهد کرد.

Paxful دو هفته پیش اعلام کرد که فعالیت خود را متوقف می کند در حالی که مطمئن نیست که آیا این پلت فرم هرگز بازگشایی خواهد شد.

Paxful 3.3 درصد از وجوه مشتریان را مسدود کرده است

با توجه به موضوع توییتر خود، ری یوسف در تاریخ 18 آوریل از سمت مدیرعاملی Paxful کناره‌گیری می‌کند. الان حداقل تا فردا استعفا بدهم به آنها گزارش می دهم.»

وی مجدداً تأکید کرد که متولی اکنون تمام وجوه و عملیات را کنترل می کند.

مدیر عامل شرکت همچنین مشاهده کرد که Paxful هنوز 4.4 میلیون دلار دارایی مسدود شده دارد. حدود 3.3 درصد از کل وجوه مشتریان قابل برداشت نیست.

او همچنین به طلبکاران اطمینان داد که “ری با پول فرار نمی کند” زیرا انجام این کار “شهرت او را از بین می برد”.

اما یوسف به عنوان “عمل نهایی خود به عنوان مدیر عامل” همچنین فاش کرد که 88٪ از کل حساب های مسدود شده پس از ده روز مسدود شده است. کار یدی. با این اوصاف، او از خود حضانت برای همه کاربران کریپتو حمایت کرد.

ری یوسف مدیرعامل Paxful به اشتراک می گذارد مجموع مانده ها بدهکار به طلبکاران

مدیر عامل سابق سابق ادعا کرد که او “قدرت” ندارد که 12٪ از حساب هایی را که هنوز قفل هستند، آزاد کند.

او ادعا کرد: «من هیچ دسترسی ندارم و هرگز به وجوه مشتریان دسترسی نداشته ام. از شرکت های آمریکایی دوری کنید و همیشه از خود حضانت کنید!»

مدیر اجرایی همچنین اظهار داشت که وی با لغو مسدود کردن حساب‌ها “در خطر بی‌اعتنایی به دادگاه” است. او علاوه بر داشتن شب‌های بی‌قرار زیاد، گفت: «هیچ کاری نمی‌توانم بکنم جز اینکه امشب خوب بخوابم. صداقت بر ریسک غلبه دارد.»

آتش متقابل قانونی ایالات متحده می تواند رمزارز را بسوزاند

بازار اعلام کرده بود که به محض اعلام تعطیلی، خروج مشتری را تسهیل کرده است. با تقریباً 11 میلیون کاربر، Paxful یک پلتفرم بزرگ تجارت ارزهای دیجیتال همتا به همتا بود. بسته شدن آن همزمان با افزایش نظارت قانونگذاران ایالات متحده بر صنعت ارزهای دیجیتال و پایان نهایی فاجعه FTX است.

در همین حال، وارن دیویدسون، نماینده کنگره، با افزایش مخالفت های سیاسی با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) قوانین جدیدی را ارائه کرده است.

نماینده اوهایو اعلام کرد که می‌خواهد جنسلر از سمت خود کنار گذاشته شود زیرا آژانس از محدوده‌های خود در بخش کریپتو فراتر رفته است.

هستر پیرس، یکی از اعضای کمیسیون بورس و اوراق بهادار که به او “مادر رمزارز” لقب گرفته است، همچنین در یک پیام به این آژانس انتقاد کرد.بیانیهدر جمعه. او گفت: «به‌جای پذیرش وعده‌های فناوری جدید، همانطور که در گذشته انجام داده‌ایم، در اینجا پیشنهاد می‌کنیم که از رکود، تمرکز اجباری، اصرار به مهاجرت و استقبال از انقراض فناوری جدید استقبال کنیم.»

پیرس SEC را به دلیل «حل مشکلاتی که وجود ندارند» و در عین حال تفسیر گسترده ای از معنای قانونی «تبادل» را به کار برد، اخراج کرد.

The post مدیر عامل Paxful به اعتبار دهندگان اطمینان می دهد: “ری قبل از کناره گیری از قدرت با سرمایه خود تمام نمی شود” اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *