سکه میم PEPE به بالاترین قیمت تاریخ 0.000000816 دلار رسیده است. افزایش قیمت از زمان عرضه آن در 14 آوریل تقریباً 38900 درصد افزایش یافته است.

با توجه به حجم معاملات 24 ساعته، روز یکشنبه توکن ERC-20 به عنوان هفدهمین ارز دیجیتال پرمعامله در رتبه بندی قرار گرفت. داده های CoinGecko. به لطف رشد سریع خود، PEPE از نظر ارزش بازار به 125 سکه برتر تبدیل شده است.

قیمت PEPE (منبع: BeInCrypto)

در حالی که سایر سکه‌های برجسته مانند Dogecoin و Shiba Inu تقریباً از نشانه‌های بیت کوین پیروی می‌کنند، PEPE در اواسط آوریل ظهور کرد و در کمتر از دو هفته ارزش بازاری بیش از 326 میلیون دلار را به دست آورد.

پپه میم

بر اساس میم‌های Pepe the Frog، توکن‌های PEPE از یک الگوی ثابت پیروی می‌کنند که مشخصه آن تبلیغات رسانه‌های اجتماعی است. اما هنوز خیلی زود است که بگوییم آیا PEPE به زودی مانند پروژه‌های بیشماری که پیش از آن ساخته شده بود، از بین خواهد رفت. حداقل در حال حاضر، میم سکه توانسته تخیل اینترنت را به خود جلب کند.

اگر PEPE بتواند برای مدت طولانی‌تری توجه مردم را به خود جلب کند، ممکن است به صفوف محدود توکن‌های میم بپیوندد که برای همیشه در آگاهی جوامع رمزنگاری جهان جاسازی شده‌اند.

دارندگان PEPE مشتاق درج در بورس اصلی هستند

یکی از عواملی که می تواند بر طول عمر PEPE تأثیر بگذارد، فهرست شدن در یک صرافی اصلی ارزهای دیجیتال است. چنین رویدادی حتی ممکن است اجرای چشمگیر میم کوین را افزایش دهد.

به عنوان مثال، در نظر بگیرید که وقتی Floki Inu در اوایل این هفته در بایننس فهرست شد، باعث شد قیمت آن تا 50٪ افزایش یابد.

چند روز بعد، هنگامی که صرافی یک PEPE را منتشر کرد، بازار سکه‌های میم هیجان دیگری دریافت کرد. راهنمای خریداران. مطمئناً، این راهنما فقط به سرمایه گذاران بالقوه توصیه می کند که از یک صرافی غیرمتمرکز استفاده کنند. اما این گمانه زنی ها مبنی بر اینکه بایننس می تواند فضایی را برای PEPE در پلتفرم خود باز کند، متوقف نکرد.

البته سرمایه گذاری روی میم کوین ریسک بالایی دارد. برای شروع، قیمت آنها اساساً به میزان صحبت مردم در مورد آنها به صورت آنلاین بستگی دارد. آنها همچنین در برابر دستکاری قیمت بسیار آسیب پذیر هستند. و حتی کسانی که بدون نقدینگی کافی، انباشته ای از توکن های PEPE را در اختیار دارند، ممکن است نقدینگی دشوار باشد.

در نهایت، چه علاقه به PEPE ثابت شود که در تابه است یا چیزی ماندگارتر، مطمئناً به داستان جذاب یک قورباغه سبز کوچک می افزاید.

اولین بار توسط مت فیوری کاریکاتوریست آمریکایی در سال 2005 ترسیم شد، پپ قورباغه در نقاط مختلف به عنوان یک شوخی 4 چان، نماد سمت راست و نماد مقاومت مورد استفاده معترضان هنگ کنگ عمل کرده است. اینکه این میم بعدی کجا خواهد رفت، حدس هر کسی است.

PEPE در بعد FLOKI مناظر را تعیین می کند

پس از بالاترین رکورد اخیر، که اکنون شاهد افزایش 40000 درصدی قیمت در دو هفته گذشته است، ارزش بازار PEPE اکنون به 337 میلیون دلار رسیده است.

کل سود از PEPE از زمان راه اندازی
کل سود از PEPE از زمان راه اندازی، منبع: دکستولز

memecoin که اکنون در رتبه پنجم در دسته memecoin قرار دارد، به سرعت در حال تعقیب دیگر memecoin Floki (FLOKI) است. با حجم معاملات 24 ساعته چشمگیر که تنها توسط Dogecoin شکست خورد، PEPE کمتر از 8 میلیون دلار از سبقت گرفتن از FLOKI است.

قیمت‌های میم‌کوین‌های کریپتو، DOGE، SHIB، FLOKI، BABYDOGE، PEPE
مم سکه های برتر، منبع: CoinGecko

با داغ شدن بازار میم سکه و PEPE که شاهد روند صعودی مداوم قیمت است، میم کوین می تواند به زودی به 100 مورد برتر برسد و FLOKI را قبل از اینکه قربانی بعدی خود را در Baby Doge Coin (BABYDOGE) ببیند، غصب کند.

پست PEPE تاج سکه میم را می گیرد، دوج کوین و شیبا اینو را در عقب می گذارد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *