قیمت سکه Pepe (PEPE) از ابتدای آوریل منجر به افزایش کل بازار ارزهای دیجیتال شده است. با این حال، سقوط شدیدی که از 5 می آغاز شد، باعث شد بخش قابل توجهی از این دستاوردها ناپدید شوند.

با وجود کاهش، قیمت MEME امروز افزایش یافت و احتمالاً یک رالی دیگر را آغاز کرد. آیا این یک بازگشت صعودی خواهد بود که منجر به یک بالاترین رکورد جدید می شود، یا این فقط یک رالی تسکین است؟ برای اطلاعات بیشتر در مورد پیش بینی قیمت PEPE به خواندن زیر ادامه دهید.

قیمت سکه PEPE پس از افزایش شدید کاهش می یابد

سکه پپه رهبر بی چون و چرای “فصل سکه های میم” بوده است که طی 14 روز 2400 درصد افزایش یافته است. حرکت صعودی منجر به بالاترین رکورد جدید تاریخ 0.0000044 دلار در 5 می شد.

با این حال، PEPE از آن زمان کاهش یافته است، که منجر به حداقل قیمت 0.0000018 دلار در 8 مه شده است، و به سطح حمایت اصلاحی فیب 0.618 بلند مدت رسیده است.

سطوح اصلاحی فیبوناچی بر این اصل عمل می کنند که پس از یک تغییر قابل توجه قیمت در یک جهت، قیمت قبل از از سرگیری در جهت اصلی خود، مجدداً دنبال می شود یا سطح قیمت قبلی را بازبینی می کند.

سطح فیب 0.618 اغلب به عنوان پایین عمل می کند اگر کاهش فقط یک اصلاح باشد.

نمودار دو ساعته PEPE/USDT. منبع: TradingVew

شاخص قدرت نسبی (RSI) قرائت های ترکیبی را نشان می دهد. با استفاده از RSI به عنوان یک شاخص حرکت، معامله گران می توانند تعیین کنند که آیا بازار بیش از حد خرید شده یا بیش از حد فروش است و تصمیم بگیرند که آیا یک دارایی را انباشته یا بفروشند.

اگر RSI بالاتر از 50 باشد و روند صعودی باشد، گاوها مزیت دارند، اما اگر قرائت زیر 50 باشد، برعکس است. در حالی که قرائت فعلی زیر 50 است، نشانگر به سمت بالا حرکت می کند.

به‌علاوه، پس از رسیدن به ضریب فروش کم‌ترین قیمت 25 (نماد سبز) دوباره افزایش یافت. در نتیجه، این اندیکاتور تایید نمی کند که دارایی دیجیتال در روند صعودی یا نزولی قرار دارد.

پیش بینی قیمت PEPE: آیا جهش قریب الوقوع است؟

تحلیل تکنیکال نمودار 30 دقیقه‌ای کوتاه‌مدت، پیش‌بینی صعودی‌تر قیمت سکه PEPE را ارائه می‌کند. این به دلیل تئوری موج الیوت و عمل قیمت است.

تعداد موج یک ساختار اصلاحی ABC تکمیل شده (سفید) را نشان می دهد. این واقعیت که حرکت نزولی دقیقاً در سطح حمایت اصلاحی فیب 0.618 به پایان رسید با اصلاحی که انجام شده است مطابقت دارد.

در مرحله بعد، قیمت از یک خط مقاومت نزولی که از زمان بالاترین سطح وجود داشت، خارج شد. این بیشتر با این احتمال مطابقت دارد که اصلاح قیمت PEPE انجام شده و یک رالی آغاز شده است.

اگر چنین باشد، قیمت به سمت ناحیه مقاومت اصلاحی فیب 0.5-0.618 در 0.0000030-0.0000034 دلار افزایش می یابد.

واکنش به محض رسیدن به آنجا احتمالاً تعیین خواهد کرد که آیا این افزایش یک حرکت تسکین دهنده است یا یک حرکت صعودی جدید است که قیمت را به بالاترین حد خود می رساند.

پیش بینی قیمت PEPE
نمودار 30 دقیقه ای PEPE/USDT. منبع: TradingVew

با این حال، کاهش زیر سطح پایین 8 می، این پیش بینی صعودی قیمت PEPE را باطل می کند.

در آن صورت، اصلاح قیمت PEPE ممکن است دچار تزلزل شده و به نزدیکترین حمایت بعدی در 0.0000010 دلار سقوط کند.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

The post آیا تصحیح قیمت Pepe (PEPE) پس از کاهش 66 درصدی کامل شده است؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *