PEPE، پسر پوستر فصل سکه میم امسال، تقریباً 50 درصد از بالاترین رکورد خود کاهش یافته است. آیا این پایان رالی آن است؟

از ماه گذشته، سکه های میم بازار طوفانی شده است. در حالی که PEPE بیش از 1000٪ قیمت را در کمتر از یک ماه افزایش داده است، سرمایه گذاران باید مراقب نوسانات بالا و کلاهبرداری های مختلف باشند.

نوسانات بازار 7 میلیون دلار معامله گران PEPE را از بین برد

با سقوط بیت کوین به زیر 28000 دلار، معاملات به ارزش بیش از 144 میلیون دلار در 24 ساعت گذشته منحل شد. بر اساس داده ها از کوینگلاسمعامله گران PEPE 7.23 میلیون دلار به دلیل انحلال ضرر کردند.

این ارز دیجیتال بر اساس انحلال‌ها در ۲۴ ساعت گذشته سومین ارز دیجیتال پرطرفدار شد و پس از آن ۳۰ میلیون دلار بیت‌کوین (BTC) و ۲۷ میلیون دلار نقدینگی اتریوم (ETH) قرار گرفتند.

منبع: کوینگلاس

Lookonchain توییت کرد که یک نهنگ جمعه گذشته شروع به خرید توکن های PEPE به ارزش 2.94 میلیون دلار کرد. در حال نوشتن، ارزش نگهداری PEPE آنها است پایین به 2.24 میلیون دلار رسید. این بدان معناست که نهنگ در سه روز بیش از 700000 دلار ضرر غیر واقعی دارد.

کاهش 50 درصدی توکن PEPE

انحلال‌های بزرگ و زیان‌های محقق نشده زمانی رخ داد که PEPE بیش از 50 درصد از بالاترین قیمت تاریخ جمعه خود یعنی 0.00000449730 دلار سقوط کرد و در حال حاضر با قیمت 0.00000223252 معامله می‌شود. پشتیبانی بعدی آن 0.00000192478 است که مصادف با میانگین متحرک نمایی 10 روزه (EMA) است.

اگر میم کوین این حمایت را بشکند، ممکن است نشان دهنده معکوس شدن روند باشد.

توکن PEPE بیش از 50 درصد از بالاترین رکورد خود کاهش یافته است
PEUSDT SPOT، Bitget. منبع: TradingView

با این حال، شایان ذکر است که تعداد کمی از نهنگ ها تا حد زیادی عرضه سکه های میم را کنترل می کنند. به دلیل تمرکز زیاد عرضه، نوسانات می تواند بسیار غیرقابل پیش بینی باشد. سرمایه گذاران باید اقدامات احتیاطی را انجام دهند و مدیریت ریسک را در حین معامله با میم کوین دنبال کنند.

در توسعه جداگانه، Santiment گزارش شده است که سپرده‌های فعال ETH در بالاترین سطح از نوامبر 2021 قرار دارند. پلتفرم تحلیل زنجیره‌ای معتقد است که افزایش در سپرده‌های فعال ETH می‌تواند به دلیل تبدیل سود PEPE توسط معامله‌گران به ETH باشد.

سپرده های فعال ETH در بالاترین سطح 1.5 ساله قرار دارند.
منبع: توییتر

چیزی برای گفتن در مورد PEPE یا هر چیز دیگری دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید تلگرامتر کانال شما همچنین می توانید ما را بگیرید تیک توک، فیس بوکیا توییتر.

برای آخرین تجزیه و تحلیل بیت کوین (BTC) BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید

پست واقعیت به Memecoins ضربه می زند زیرا معامله گران PEPE در 24 ساعت 7 میلیون دلار از دست می دهند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *