صرافی پولونیکس متعلق به جاستین سان به تسویه حساب ۷.۶ میلیون دلاری با دفتر کنترل دارایی های خارجی رسیده است (OFAC) به اتهام نقض تحریم ها.

OFAC تحریم هایی را علیه برخی از کشورها برای برخی اهداف امنیت ملی اعمال می کند. انجام تجارت یا ارائه خدمات به شهروندان کشورهای تحریم شده ممنوع است.

OFAC پولونیکس را به 65942 نقض تحریم متهم کرد

یک OFAC اطلاع اشاره کرد که پولونیکس 65942 تراکنش را که تحریم‌ها را نقض می‌کرد، بین 2 و 8 جولای 2015 تا 2 سپتامبر 2019 تسهیل کرده است.

ارزش کل کل معاملات حدود 15.3 میلیون دلار از مشتریان مقیم کشورهای تحریم شده یعنی کریمه، کوبا، ایران، سودان و سوریه بوده است.

در این اطلاعیه آمده است:

پولونیکس منافع اقتصادی را به 232 نفر در حوزه های قضایی متعددی که مشمول تحریم های OFAC هستند منتقل کرد و در نتیجه به یکپارچگی برنامه های متعدد تحریم OFAC آسیب رساند.

علاوه بر این، OFAC ادعا می‌کند که پولونیکس بدون برنامه انطباق با تحریم‌ها از ژانویه 2014 تا مه 2015 فعالیت می‌کرده است. رگولاتور همچنین ادعا کرد که تناقضاتی وجود داشته است، حتی پس از اینکه صرافی ارز دیجیتال برنامه انطباق با تحریم‌ها را پذیرفت.

در نوامبر سال گذشته، BeInCrypto گزارش داد که OFAC Kraken Exchange را به دلیل تخلفات مشابه جریمه کرده است. کراکن مجبور شد بیش از 360000 دلار به عنوان تسویه حساب برای نقض آشکار تحریم‌ها علیه ایران بپردازد.

OFAC همچنین در سال 2020 دو روس را به دلیل سرقت 17 میلیون دلار ارز دیجیتال با تقلید از سایت های صرافی های رمزنگاری بزرگ مانند Gemini، Poloniex، Bittrex و دیگران تحریم کرد.

در مورد پولونیکس یا هر چیز دیگری چیزی برای گفتن دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

The post صرافی کریپتو جاستین سان Poloniex با 7.6 میلیون دلار تسویه OFAC موافقت کرد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *