یکی از بنیانگذاران Polygon، Sandeep Nailwal به Reddit مراجعه کرد تا به یکسری سؤالات پاسخ دهد و آینده فرصت طلبی را برای رمزارزها در بخش بازی بیان کرد.

Polygon، یک شبکه لایه 2 ساخته شده بر روی اتریوم، با اعلام اخیر زیرساخت های بازی مقیاس پذیر وب 3 در زمینه بازی رشد کرده است.

نقش بازی در وب 3

که در واکنش نایلوال در پاسخ به سوال کاربر ردیت در مورد موارد استفاده واقعی در صنعت بلاک چین فراتر از تجارت و پرداخت، گفت که بازی بزرگترین فرصت برای ارزهای دیجیتال است.

وی خاطرنشان کرد:

و بازی از فناوری جدید در انبارها استفاده می کند. چند بازی برتر در وب 3 در 6 تا 18 ماه آینده راه اندازی می شوند، و بسیار جالب است که ببینیم آیا برخی از آنها قادر به شکستن کدهای رمزنگاری هستند یا خیر.

یکی از بنیانگذاران Polygon اشاره کرد که در سال گذشته بیش از 2 میلیارد دلار بودجه به طور خاص برای بازی های وب 3 وجود داشت. او همچنین اشاره کرد که Polygon و بازیکنان اکوسیستم آن “سهم شیر” بودجه را در بین بازی های تامین شده دریافت کردند. این امر سرمایه گذاری قابل توجه در بخش بازی های وب 3 را برجسته می کند.

نایلوال گفت: «انگشت‌ها برای بزرگ شدن برخی از آن‌ها!»

این مجری در ادامه بیان کرد که Polygon در حال حاضر یکی از بزرگترین پروژه ها است. به گفته او، Polygon به طور بالقوه می تواند حتی از نظر کشش توسعه دهندگان در تمام بخش ها بزرگترین باشد. Polygon در دو سال گذشته توجه قابل توجهی را به خود جلب کرده است. نایلوال اشاره کرد که شبکه در حال کار بر روی راه حل های نوآورانه در فضای دانش صفر (zk) است تا مقیاس پذیری را در سطح وسیعی فعال کند.

در بخش مالی غیرمتمرکز، Polygon دارای 417 پروتکل است که 981.95 میلیون دلار ارزش دارند. این باعث می شود که آن را پنجمین شبکه بزرگ از نظر ارزش کل قفل شده تبدیل کند دیفیلاما.

بخش بازی در Polygon

که در مارسPolygon Labs و zkMeta همکاری خود را برای ایجاد یک مجموعه بازی اختصاصی در شبکه Polygon اعلام کردند. توسعه‌دهنده زیرساخت بازی web3 مقیاس‌پذیر zkMeta برای ادغام dApps با پایگاه کاربر قابل توجهی به صورت روزانه آماده شده است.

در همان ماه، یک شرکت بازی موبایل کره جنوبی، Delabs Games را در شبکه Polygon راه اندازی کرد. این شرکت اعلام کرد که Delabs Games قصد دارد اکوسیستم بازی را با یکپارچه‌سازی ویژگی‌های بلاک چین تقویت کند. در پست وبلاگ، شبکه همچنین گفت که این همکاری به دنبال پیشبرد بازی های غیرمتمرکز در Polygon است. بر استفاده از قابلیت همکاری زنجیره ای و مکانیسم های غیرمتمرکز در توسعه بازی تاکید کرد. برای تشویق پروژه های بازی، Polygon Labs همچنین با AQUA، یک بازار وب 3 که گیمرها را هدف قرار می دهد، همکاری کرد.

بر اساس مطالعه اخیر Zion Market، بخش بازی وب 3 بسیار بزرگ شده است پژوهش. این ادعا ادعا کرد که بازار در سال 2021 تقریباً 201 میلیارد دلار درآمد کسب کرده است. این مطالعه تخمین می‌زند که صنعت بازی تا سال 2028 به حدود 435 میلیارد دلار خواهد رسید. بنابراین، انتظار می‌رود بازار بازی با نرخ رشد ترکیبی سالانه (CAGR) تقریباً 12.1 توسعه یابد. ٪.

در همین حال، Nailwal پیشنهاد می کند که بهترین راه برای ورود مبتدیان به فضای وب 3، شرکت فعال در هکاتون ها است.

The post مؤسس Polygon بر فرصت های بازی Crypto در Reddit AMA تاکید می کند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *