رئیس ارتباطات دولت بایدن دستورات اکیدی دریافت کرده است تا فاصله خود را با شرکت‌های ارز دیجیتال و فناوری که با آنها کار کرده است، حفظ کند.

بن لابولت، مدیر ارتباطات پرزیدنت جو بایدن، ممکن است به هیچ عنوان رسمی با مشتریان رمزارز قبلی خود تعامل نداشته باشد. LaBolt در گذشته وظایف ارتباطی Uniswap و Andreessen Horowitz، یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر متمرکز بر فناوری دیجیتال را بر عهده داشته است.

محدودیت‌های غیرفعال کریپتو

به نظر می رسد این دستور با دستوراتی که بر سایر کارکنان بلندپایه کاخ سفید اعمال شده است، مطابقت دارد. کارکنان پرزیدنت بایدن هنگام برخورد با مشاغلی که قبلاً برای آنها یا با آنها کار کرده اند، باید از تضاد منافع یا ظهور تضاد منافع اجتناب کنند. از این رو، برای LaBolt، کار با مشتریان رمزنگاری، حتی مشتریان قابل اعتماد با روابط ریشه دار، ممنوع است.

با توجه به یک افشای اخلاق LaBolt که در روز جمعه منتشر شد، علاقه‌های زیادی در بخش فناوری دارد. این کارمند ارشد کاخ سفید همچنین دارای سهام آمازون، اپل و مایکروسافت است. اگرچه طبق این افشا، هر کدام کمتر از 1000 دلار است.

بن لابولت در ماه فوریه مدیر ارتباطات شد. او جایگزین کیت بدینگفیلد شد که از زمان تحلیف بایدن در این سمت حضور داشت.

انتصاب او به سمت کارکنان پرزیدنت بایدن در زمان حیاتی برای صنعت کریپتو انجام شد. دولت ایالات متحده و به ویژه کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) به دلیل رویکرد خود در قبال مقررات ارزهای دیجیتال مورد انتقاد قرار گرفته است. زمان نشان خواهد داد که تجربه لابولت در این بخش تا چه حد بر رویکرد کاخ سفید به دارایی‌های دیجیتال تأثیر گذاشته است. با این حال، کارکنان ارتباطات به ندرت در مورد سیاست ها نظر دارند.

یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌های جهان، کوین‌بیس، به‌دلیل چرخش اخیر ایالات متحده علیه کریپتو، آشکارا درباره انتقال به بریتانیا بحث کرده است.

بن لابولت اولین مدیر ارتباطات همجنسگرای کاخ سفید است. منبع: C-SPAN

LaBolt یک دانش آموخته اوباما است

لابولت از نزدیک با دولت بایدن کار کرده است و در زمینه ارتباطات برای تایید قاضی کتانجی براون جکسون در دادگاه عالی و در طول دوره انتقال مشاوره داده است. او پیش از این به عنوان دبیر مطبوعاتی کمپین انتخاب مجدد اوباما و به عنوان دستیار دبیر مطبوعاتی کاخ سفید خدمت می کرد. لابولت همچنین مدیر ارتباطات رام امانوئل، شهردار سابق شیکاگو بود.

او پس از خروج از کاخ سفید اوباما با Uniswap و دیگران همکاری کرد. شرکت بازاریابی دیجیتال Bully Pulpit Interactive، تجارت ارتباطی او، Incite Agency را در سال 2016 خرید.

The post رئیس جمهور بایدن دخالت مدیر ارتباطات در کریپتو را ممنوع کرد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *