به گفته تحلیلگران در Bernstein Private Wealth Management، بیت کوین روزهای درخشان تری در پیش دارد. آنها استدلال می کنند که ضرر بانک ها سود بیت کوین است.

تحلیلگران برنشتاین پیش بینی که بحران بانکی ایالات متحده می تواند کاتالیزوری باشد که در نهایت بیت کوین را به سمت پذیرش جریان اصلی سوق دهد. به گفته تحلیلگران، مشکلات بانک ها به یک “چرخه ارزهای دیجیتال جدید” دامن می زند. یکی از آنها به دلیل مهاجرت دسته جمعی به کیف پول های خود حضانت.

گوتام چوگانی و ماناس آگراوال، تحلیلگران برنشتاین، روز چهارشنبه در یادداشتی که توسط CNBC مشاهده شد، گفتند: سیگنال پناهگاه امن به چرخه رمزنگاری جدید منجر می‌شود و کیف پول‌های دیجیتال را به‌عنوان حساب‌های پس‌انداز زنجیره‌ای سوق می‌دهد. شکاف بین نرخ خزانه داری و نرخ سپرده بانکی همچنان بانک ها را خالی می کند و ترازنامه های ضعیف منجر به دور دیگری از مهاجرت گسترده به بازارهای پول می شود.

آنها افزودند: “برای نجات کشتی، فدرال رزرو باید دوباره به کاهش ارزش دلار و چاپ پول متوسل شود و نقش بیت کوین را به عنوان طلای دیجیتال بازگرداند.”

BTC امسال 75 درصد افزایش یافت

هر دو تحلیلگر بر این باورند که سال 2023 سال افزایش حجم و رشد کیف پول های خود حضانت خواهد بود. و همچنین پذیرش مالی غیرمتمرکز توسط شرکت کنندگان خرده فروشی و نهادی.

برنشتاین قبلاً در مورد چشم انداز ارزهای دیجیتال مطمئن بوده است. در اوایل این ماه، این شرکت پیشنهاد کرد که سقوط FTX باعث ایجاد آخرین رشد در بازارهای رمزنگاری شده است.

تحلیلگران آن تنها کسانی نیستند که خوش بین هستند. سرمایه گذاران کریپتو به طور کلی تا کنون سال 2023 مثبت داشته اند. قیمت بیت کوین در حدود 29000 دلار معامله می شود که تقریباً 75 درصد نسبت به ابتدای سال افزایش یافته است. صداهای خوش بینانه در حال افزایش است، هر چند با احتیاط در مورد نوسانات دارایی کاهش می یابد.

در اوایل این هفته، یکی از محققین استاندارد چارترد ادعا کرد که سکون بازار که به “زمستان رمزنگاری” معروف است به پایان رسیده است. جف کندریک، رئیس تحقیقات دارایی های دیجیتال استاندارد چارترد، پیش بینی کرد بیت کوین ممکن است تا پایان سال 2024 به 100000 دلار برسد.

پست مدیریت ثروت خصوصی برنشتاین می گوید «بیت کوین بخر» اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *