ران دیسانتیس محافظه‌کار سرسخت روز چهارشنبه نامزدی خود را برای کاخ سفید اعلام خواهد کرد. او یکی از طرفدارترین کاندیداهای ریاست جمهوری در تاریخ خواهد بود. اگرچه هیچ کس نمی تواند آینده را ببیند، ریاست جمهوری DeSantis ممکن است عواقب عمیقی برای صنعت کریپتو داشته باشد. که در دولت فعلی ایالات متحده برای زندگی خود می جنگد.

به گزارش رسانه ها، ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا که به راحتی در انتخابات 2022 پیروز شد، فردا نامزدی خود را برای ریاست جمهوری ایالات متحده اعلام خواهد کرد. این سیاستمدار محافظه کار کمپین خود را در توییتر آغاز خواهد کرد. منتظر یک فیلم کوتاه ایلان ماسک باشید.

ران دیسانتیس سرج

دیسانتیس به طور گسترده به عنوان تنها نامزدی شناخته می شود که می تواند بهترین گزینه برای دونالد ترامپ برای نامزدی جمهوری خواهان باشد. اگر دیسانتیس نامزدی حزب خود را به دست آورد، در انتخابات عمومی با رئیس جمهور بایدن روبرو خواهد شد.

منبع: گیج اسکیدمور

نامزد کریپتو

DeSantis می تواند طرفدار بیت کوین ترین نامزد ریاست جمهوری در تاریخ باشد. در مارس 2022، او حمایت خود را از اجازه دادن به مشاغل برای تسویه صورت حساب های مالیاتی با ارز دیجیتال ابراز کرد. اخیراً، او قانونی را امضا کرده است که استفاده از ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) را در فلوریدا ممنوع می کند.

فرماندار ران دیسانتیس در 20 مارس گفت: «تلاش های دولت بایدن برای تزریق یک ارز دیجیتال بانک مرکزی در مورد نظارت و کنترل است. بیانیه.

«اعلام امروز از مصرف‌کنندگان و کسب‌وکارهای فلوریدا در برابر پذیرش بی‌مورد «دلار دیجیتال متمرکز» محافظت می‌کند که نوآوری را خفه می‌کند و نظارت‌های مورد تایید دولت را ارتقا می‌دهد. فلوریدا از برنامه ریزان مرکزی اقتصادی جانبداری نخواهد کرد. ما سیاست هایی را اتخاذ نخواهیم کرد که آزادی و امنیت اقتصادی شخصی را تهدید کند.»

مخالفت او با CBDC ها با بسیاری از جامعه رمزنگاری مطابقت دارد. بسیاری CBDC ها را راه دیگری برای دولت ها برای افزایش نظارت و کنترل اقتصادی می دانند.

یک فرماندار طرفدار کریپتو

در می 2021، DeSantis قانونی را امضا کرد که ارز مجازی را در قوانین ایالتی تعریف می کند. او همچنین تصریح کرده است که شهروندان فلوریدا می‌توانند بدون مجوز به تجارت ارزهای دیجیتال بپردازند. پیشنهاد بودجه او برای سال 2022 همچنین شامل تامین مالی بلاک چین برای آژانس های دولتی بود.

با همه محبوبیتش، DeSantis اهل بازی نیست. ترامپ هنوز میلیون ها طرفدار سرسخت دارد. و دسانتیس با حضور در رقابت با برخی از همکاران سابق ترامپ روبرو خواهد شد.

نیکی هیلی فرماندار سابق کارولینای جنوبی و سفیر ترامپ در آمریکا در سازمان ملل است. مایک پنس به مدت چهار سال معاون ترامپ بود. با این حال، پنس و ترامپ از 6 ژانویه 2021، زمانی که معترضان جان پنس را به دلیل ناتوانی در لغو نتایج انتخابات ریاست جمهوری 2020 تهدید کردند، با یکدیگر درگیری شدید داشتند.

به گفته FiveThirtyEight، DeSantis داردراهی برای رفتنبرای ضرب و شتم رئیس جمهور سابق میانگین نظرسنجی آنها نشان می دهد که دسانتیس تقریباً 20٪ است در حالی که ترامپ بیش از 50٪ است. سایر نامزدها تک رقمی اند.

The post ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا طرفدار کریپتو، نامزدی ریاست جمهوری را اعلام می کند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *