جان دیتون از دوران کودکی رویای رپر شدن تا خدمت در تفنگداران دریایی ایالات متحده تا اکنون که «وکیل طرفدار XRP» در توییتر کریپتو است، زندگی پر حادثه ای داشته است.

در حالی که رویای رپر شدن او محقق نشد، 260000 جان دیتون دنبال کردن توییتر باعث حسادت بسیاری از رپرهای جدید می شود.

دیتون در مورد رویاهای خود در زمینه موسیقی می گوید: «این حدود 10 سال قبل از آمدن امینم بود – من آن سطح مدرسه را نداشتم.

او پس از شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده از Ripple به اتهام انتشار اوراق بهادار ثبت نشده، در میان ارتش XRP در چند سال گذشته به یک افسانه تبدیل شده است.

دیتون اعتقاد قوی دارد که “دارندگان بی گناه” XRP شایسته یک شوالیه در زره درخشان هستند که از آنها دفاع کند، همانطور که ریپل یک تیم از وکلا دارد که برای شرکت می جنگند.

“من با وکلای ریپل سر و کله می زدم… با کارهایی که آنها باید برای محافظت از افراد انجام دهند، اما وکلای ریپل از گارلینگ هاوس و سایر مدیران ریپل محافظت می کنند.”

دیتون تماسی در توییتر برقرار کرد و 76000 امضا از دارندگان XRP در سراسر جهان جمع‌آوری کرد تا به دیتون اجازه دهد در دادگاه نماینده جامعه XRP باشد.

او می‌گوید: «همه آنها در فرمی پیوستند که می‌خواستند در دعوی شنیده شوند و اساساً گفتند: «بله، شما می‌توانید برای من صحبت کنید و از من دفاع کنید».

«هفتاد و شش هزار نفر، 143 کشور؛ از افغانستان، روسیه، اوکراین، استرالیا، زیمبابوه و از 76000 نفر، 52 درصد از ایالات متحده هستند.

چه چیزی باعث شهرت توییتر شد؟

شهرت دیتون افزایش یافت زیرا او یک برداشت قانونی آگاهانه در مورد آنچه اغلب می تواند مانورهای حقوقی مبهم و گیج کننده در پرونده دادگاه ارائه دهد، افزایش یافت. مطمئناً کمک می کند که او معمولاً نسبت به شانس ریپل برای شکست دادن اتهامات بسیار خوشبین است. تعداد فالوورهای او از زمانی که دادگاه منطقه ای ایالات متحده به او اجازه داده بود به طور تصاعدی افزایش یافته است. قاضی آنالیسا تورس در مارس 2021 از طرف دارندگان XRP خلاصه ای بنویسد و از آن زمان هر ماه بین 3000 تا 20000 جمع آوری کند.

فید دیتون در مورد این پرونده به او کمک کرد تا نقطه عطف 250000 دنبال کننده در توییتر را بشکند – و از پوششی که او ایجاد می کند مشخص است که توسط بسیاری از روزنامه نگاران رمزنگاری نیز دنبال می شود.

در توییتر او چه انتظاری باید داشت

دیتون می‌گوید: «بسیاری از مطالب من در مورد جنگ با ارزهای دیجیتال است.

اما البته، دیتون بیشتر به خاطر حمایت تهاجمی اش از XRP شناخته می شود، تا جایی که بسیاری از مردم فکر می کنند او واقعاً نماینده XRP است. نکته خنده دار این است که او بیشتر یک پسر بیت کوین و اتریوم است.

وقتی شروع به کار کردم، بسیاری از مردم من را “وکیل XRP” نامیدند. واقعیت این است که XRP یک سرمایه گذاری کوچک برای من بود. من 10 برابر بیشتر به بیت کوین و چهار برابر بیشتر به اتریوم علاقه داشتم.

گوشت گاو قوی: SEC

SEC در پرونده دادگاهی در سال 2021 در مورد بازجویی ساختگی دیتون از جی کلیتون، رئیس وقت SEC، در یک پرونده شکایت کرد. یوتیوب ویدئو

دیتون مصاحبه‌های مختلف کلایتون در مورد مقررات کریپتو و ریپل را تکه تکه کرد و به شکلی خنده‌دار کلیپ‌هایی از خود به عنوان مصاحبه‌کننده درج کرد و کلیتون را با یک سری سوالات کباب کرد.

SEC نزد قاضی گریه کرد و دیتون را به خاطر اینکه کلایتون را آنلاین کنجکاو کرده بود، مورد تعرض قرار داد.

بایگانی ادعا می‌کند که این ویدیو «اظهارات تحریک‌آمیز زیادی از جمله در مورد مصرف احتمالی مواد مخدر دارد، و اینکه دیتون ممکن است مجبور شود از سمت رئیس کلیتون برود و (فحاشی) کند.»

پرهیز کردن گوشت گاو: براد گارلینگ هاوس

دیتون به یاد آورد که چگونه براد گارلینگ هاوس، رئیس ریپل، در یک کنفرانس کریپتو سعی کرد او را آلفا سگ کند. دیتون می گوید گارلینگ هاوس ویژگی منحصر به فردی دارد، نوعی کاریزمایی که باعث می شود همه بخواهند در اطراف او باشند و با او دست بدهند. با این حال، دیتون درست از کنار او رد شد و “قرار نداشت با او صحبت کند.”

گارلینگ هاوس با شور و شوق فریاد زد: “جان، من براد گارلینگ هاوس هستم” و آنها دست دادند.

گارلینگ هاوس با گستاخی “بدون عکس” را دنبال کرد و دیتون پاسخ داد: “لعنتی، من حتی قرار نیست با شما صحبت کنم.”

دیتون می‌گوید آخرین چیزی که می‌خواهد در اینترنت پخش شود، عکس‌های او و گارلینگ هاوس است، زیرا او به‌طور مستقل برای سرمایه‌گذاران عمل می‌کند و مردم از قبل فکر می‌کنند که او «از طرف ریپل» کار می‌کند.

گوشت گاو کوچک: ویتالیک بوترین

دیتون با ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، به دلیل نظرات عمومی او در مورد XRP مخالفت کرده است.

زمانی که ریپل سعی کرد اتریوم را به داخل پرونده اوراق بهادار بکشاند و بیت کوین و اتر را «دو ارز مجازی تحت کنترل چین» نامید، بوترین قطعاً تحت تأثیر قرار نگرفت. او توییت کرد که XRP یک «شیت کوین» است و در نتیجه «حق خود را برای محافظت از دست داده است».

دیتون در یک تاپیک طولانی از دارندگان XRP دفاع کرد و توییت بوترین را «نظر شرم‌آور و نفرت‌انگیز» خواند.

من به ریپل اهمیتی نمی دهم، به همین ترتیب، من به ویتالیک (بوترین) اهمیت نمی دهم، من مالک اتریوم نیستم زیرا ویتالیک را دوست دارم، مالک آن هستم زیرا اتریوم را دوست دارم.

دیتون مجموعه توییت‌هایی که به بوترین ارسال شده بود را با نصیحتی برای «مرد جوان» امضا کرد.

توییتر لایک می کند

دیتون خاطرنشان می‌کند: «من نام‌های بزرگ را دنبال می‌کنم، اما این را به عنوان یک تعریف می‌دانم که (موسس بایننس) CZ، و همچنین (موسس کراکن) جسی پاول، برد گارلینگ‌هاوس، در میان دیگر نام‌های بزرگ، من را دنبال می‌کند.

در موارد متعددی دیده شده است که دیتون از افکار پاول در مورد XRP نقل قول کرده است.

با توجه به محبوبیتش در کریپتو توییتر، دیتون انتظار مواجهه با شخصیت های حواس پرت را داشت.

«من فکر می‌کنم توییتر کریپتو، شما باید دیوانه‌ها را پشت سر بگذارید، اما افراد قابل تأیید در آنجا هستند. برای کل پرونده XRP مهم بوده است.”

آینده؟

دیتون اشاره می کند که قانون جدید برای پاکسازی مقررات دارایی دیجیتال در ایالات متحده بعید است به زودی اتفاق بیفتد.

دیتون می‌گوید: «من فکر می‌کنم افرادی که در آنجا می‌گویند این مقررات از جانب کنگره خواهد آمد، این اتفاق در دو سال آینده رخ نخواهد داد.

و در حالی که او “فرد قیمتی نیست”، او فکر می کند که برنده شدن ریپل در پرونده دادگاه به آن کمک می کند.

آیا فکر می‌کنم پس از برنده شدن آنها به 100 دلار می‌رسد؟ نه. آیا فکر می کنم از 0.45 دلار به طور قابل توجهی افزایش می یابد؟ آره. من می بینم که به بالاترین رکوردهای قبلی می رود.”

اما در حالی که او آینده ای قوی را برای ارزهای دیجیتال اصلی پیش بینی می کند، در مورد 10000 ارز دیجیتال دیگر مطمئن نیست.

فضای کریپتو درد بیشتری دارد. تا چند سال دیگر، بازماندگانی خواهند بود. دیتون می‌گوید بیت‌کوین زنده خواهد ماند، اتریوم زنده خواهد ماند، XRP زنده خواهد ماند.

The post جان دیتون وکیل Pro-XRP ’10 برابر بیشتر در BTC، 4 برابر بیشتر در ETH’: Hall of Flame اولین بار در مجله Cointelegraph ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *