یادداشتی که اخیراً در میان سیاستمداران حزب دموکرات در واشنگتن منتشر شده است، باعث نگرانی شده است. BeInCrypto با چهره‌های صنعت کریپتو صحبت کرد و واکنش‌های صریح آن‌ها را نسبت به این یادداشت و آنچه در مورد جهت مقررات ارزهای دیجیتال ایالات متحده نشان می‌دهد دریافت کرد. برخی احساس می‌کنند که قانون‌گذاران به سختی بخشی را که به دنبال تنظیم آن هستند، درک می‌کنند. در حالی که دیگران بر این باورند که صنعت کریپتو باید اقدامات خود را انجام دهد و یک دستور کار منسجم را با قدرت بیشتری پیش ببرد.

یادداشت فاش شده از سوی رهبری دموکرات کنگره، برخی از این صنعت را در وضعیت هشدار قرار داده است. جایی که زمانی صنعت فقط می‌توانست حدس بزند که رمزارزها به یک مسئله حزبی تبدیل شده است – اکنون اثبات شده است.

نکات گفتگوی دموکراتیک

هفته گذشته، الف روزنامه نگار از فاکس بیزینس یادداشت فاش شده ای به دست آورد که در میان اعضای دموکرات کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان منتشر شده بود. این یادداشت به جلسات استماع کمیته در 10 مه درباره سیاست ارزهای دیجیتال پرداخته است.

این امر نمایندگان دموکرات را تشویق کرد تا از صنعت کریپتو انتقاد کنند و از رهبری گری جنسلر در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) حمایت کنند. این سند – فهرستی از «پیام‌های کلیدی» – شامل خطی بود که جنسلر «قوی‌ترین تیم اجرایی تا کنون» را ساخته بود.

دوره تصدی جنسلر در SEC با فقدان مقررات مشخص مشخص شده است و او را بیشتر دشمن می کند تا دوستان. یکی از بزرگترین صرافی های جهان، کوین بیس، در حال حاضر در حال انجام اقداماتی علیه SEC است تا آژانس را مجبور به ارائه قوانین واضح تر کند.

این یادداشت آخرین ضربه به صنعت کریپتو ایالات متحده است. در ماه های اخیر، محیط نظارتی آمریکا به طور فزاینده ای خصمانه شده است.

برای ارزیابی خلق و خوی، BeInCrypto با بسیاری از اعضای صنعت تماس گرفت تا نظرات آنها را دریافت کند. پاسخ‌هایی که جمع‌آوری کردیم تقریباً در کل منفی بود.

منبع: النور ترت

«داستان ناب»

به گفته دیوید شوید، مدیر عامل شرکت امنیتی بلاک چین هالبورن، این یادداشت «داستانی ناب» است. این یادداشت به دروغ ادعا می‌کند که شرکت‌های رمزارز از پیروی از قوانین واضح جاده امتناع می‌کنند. هیچ راهنمایی روشنی در مورد اینکه این قوانین چیست، چه زمانی تعریف می‌شوند، یا حتی کدام سازمان نظارتی آن قوانین را تعریف می‌کند، وجود ندارد. Schwed به BeInCrypto گفت: به عنوان یک جامعه، ما برای یک چارچوب و راهنمایی التماس کرده‌ایم.

برخی دیگر در انتقادات خود تعادل بیشتری ایجاد کردند. و امیدواریم که قانونگذاران بتوانند اختلافات حزبی را کنار بگذارند تا به نفع مصرف کنندگان و صنعت کار کنند.

جان شونکر، مدیر روابط دولتی در TaxBit، گفت: «این در مورد مصرف کنندگان فناوری است، نه فقط خود صنعت.

موج بعدی نوآوری های تکنولوژیکی توکن سازی دارایی ها خواهد بود. که بسیار فراتر از ارزهای دیجیتالی است که امروزه می بینیم. این تحول باید در ایالات متحده اتفاق بیفتد، و ما امیدواریم که سیاستگذاران در واشنگتن بتوانند با حسن نیت اختلافات خود را حل کنند، زیرا این فناوری راه به جایی نمی برد.”

صنعت مقصر؟

ران گفنر، یکی از شرکای شرکت حقوقی Sadis & Goldberg LLP، معتقد است که بازیگران صنعت باید بخشی از تقصیر را برای وضعیت فعلی ما بر عهده بگیرند. گفنر به BeInCrypto گفت: «صنعت کریپتو با همکاری نکردن برای پیشنهاد یک چارچوب قانونی معقول شکست خورده است.

فریاد نبرد که قوانین قدیمی برای یک فناوری جدید اعمال نمی شود. . . گفنر گفت، فرهنگ آمریکایی‌ها متکی به دولت برای محافظت از شهروندان خود نیست.

اگر صنعت کریپتو متوجه شده بود که موقعیتش مبنی بر اینکه اعمال مقررات موجود، نوآوری را سرکوب می‌کند، نمی‌تواند به عنوان سپری در برابر تنظیم‌کننده‌ها عمل کند، سازماندهی می‌کرد تا بدنه خود تنظیمی خود را تشکیل دهد و به دنبال اجرای قوانینی بود که دولت می‌توانست به وسیله آن‌ها را ارزیابی کند. قابل اجرا بودن این قوانین جدید.»

BeInCrypto همچنین ناامیدی ناشی از شکست قانون‌گذاران در درک ارزهای دیجیتال و فناوری‌های معاملاتی را کشف کرد. برای برخی، یادداشت دموکرات شواهد دیگری بود مبنی بر اینکه قانونگذاران رمزارز را فقط از نظر قمار و حدس و گمان می دیدند.

کاریا وی، مدیر اجرایی و یکی از بنیانگذاران NUVO، گفت: گفتگو باید از “ترس به درک” تغییر کند.

«در حالی که ارزهای دیجیتال جنبه مهمی از بلاک چین هستند، تنها کسری از چیزی هستند که این فناوری می تواند ارائه دهد. وی افزود: این نشان دهنده یک تغییر پارادایم به سمت جهانی شفاف تر، عادلانه تر و غیرمتمرکزتر است.

وی استدلال کرد که قانونگذاران باید کاربردهای گسترده تری از آنچه را که به دنبال تنظیم آن هستند درک کنند.

The post یادداشت لو رفته قانونگذاران دموکرات باعث ایجاد زنگ خطر در صنعت کریپتو شد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *