کریستوف گاگاچی، یکی از بنیانگذاران پلتفرم Rebase NFT، شکایتی به ارزش 77 میلیون دلار علیه شریک ادموند ترونگ به اتهام سرقت 2 میلیون دلار به راه انداخته است..

Gagacki و Truong در اکتبر 2021 برای پروژه Rebase توکن غیرقابل تعویض (NFT) توافق کردند. و یک سال پس از توافق، Gagacki ادعا می کند که Truong بدون اجازه او وجوهی به ارزش حدود 2 میلیون دلار را از یک کیف پول مشترک سرقت کرده است.

گاگاچکی به همراه دزدی وجوه، ادعا می‌کند که به اعتبار خود آسیب وارد کرده و 77 میلیون دلار کمک کرده است. علاوه بر این، وکلای گاگاکی ادعا می‌کنند که شواهدی از پیام‌های واتس‌اپ دارند که در آن ترونگ به رفتار نادرست خود اعتراف می‌کند.

این دادخواست تروونگ را متهم می کند:

  1. نقض قرارداد
  2. نقض وظیفه امانتداری
  3. تبدیل
  4. تداخل بین المللی با مزیت اقتصادی
  5. افترا
  6. نقض علامت تجاری قانون مشترک و رقابت ناعادلانه
  7. امداد اعلامی
  8. رقابت غیرمنصفانه

Rebase Manager را اجرا کنید

وکیل Gagacki بر فوریت و جدی بودن این پرونده تاکید کرده است زیرا آنها پرتاب توکن Rebase را در پلتفرم Arbitrum کشف کردند. ناگفته نماند، Rebase اخیراً اعلام کرد که در 21 آوریل با آربیتروم چند زنجیره ای می شود.

وکلا ادعا می کنند که راه اندازی توکن Rebase ارزش پروژه را چند برابر می کند. و کریستوف گاگاچکی از سهم خود از سود محروم خواهد شد. Rebase در یک دور سرمایه گذاری که در آوریل 2022 بسته شد، به ارزش 150 میلیون دلار دست یافت.

آسیب های شهرت

سال گذشته، Rebase یک پروژه NFT به نام Cy-B3lla با حضور مدل آمریکایی بلا حدید راه اندازی کرد. علاوه بر این، شکایت ادعا می کند که گاگاچی در حال بحث در مورد فرصت های همکاری آینده با این مدل بوده است.

اما وکلای دادگستری نوشتند که ترونگ با نماینده بلا حدید تماس گرفت و گفت: «چیزها در Rebase “کمی از کنترل خارج شده” و آقای Gagacki دیگر توسط Rebase “به کار گرفته نشده است”.

بعداً بلا حدید از مشارکت در آینده با Rebase خودداری کرد.

علاوه بر این، این شکایت ادعا می کند که ترونگ با سرمایه گذاران Rebase تماس گرفته و ادعا می کند که تنها بنیانگذار شرکت است. علاوه بر این، وکلای دادگستری همچنین ادعا می‌کنند که Truong رمز عبور توییتر را تغییر داده است. @REBASEgg و @cybellaxyz.

وکلا نتیجه می گیرند:

گاگاکی متحمل خساراتی شده است که باید در محاکمه تعیین شود، اما نه کمتر از 77،000،000 دلار، که نشان دهنده مقدار سوء استفاده متهم از کیف پول دیجیتال مشترک، ارزش برنامه Rebase، ارزش و هرگونه سود حاصل از معامله Arbitrum است. به اضافه سود، هزینه‌ها، و حق الوکاله تا حدی که قرارداد یا قانون اجازه می‌دهد.»

منبع: تشکیل پرونده در دادگاه

چیزی برای گفتن در مورد Rebase یا هر چیز دیگری دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

The post بنیانگذاران Rebase NFT با یک مسابقه حقوقی 77 میلیون دلاری روبرو شدند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *