خبر بد: توکن های مورد علاقه شما ممکن است حداقل از نظر یک تنظیم کننده معروف، غیرقانونی شده باشند.

آیا SEC به زودی ارزهای دیجیتال را ممنوع خواهد کرد؟

خبر بد برای کریپتو: SEC از آخرین دراگ‌نت‌های خود که صنعت را هدف قرار داده راضی نیست، دوباره ضربه زده است!

در واقع، طبق یک وال استریت ژورنال در 8 می مقالهاین آژانس اعلام کرده است که 76 ارز دیجیتال برندهای ثبت نشده هستند. به عبارت دیگر، آنها در حال حاضر غیرقانونی هستند، در درجه اول به این دلیل که نمی توانند تحت هیچ قانون مالی موجود آمریکا تجارت کنند.

در میان دارایی‌های مورد بحث در اینجا، نام‌های آشنا را می‌توان یافت که افراد عادی آن را برای کاربران خود مضر می‌دانند. این به ویژه در مورد TerraUSD یا FTT صادق است. با این حال، بسیاری از شناخته‌شده‌ترین توکن‌ها، مانند ریپل و دش نیز در این لیست قرار دارند.

مشکل دیگر در افق: بخش بزرگی از این توکن ها در صرافی ها فهرست شده اند. این حملات احتمالی آینده از سوی SEC را پیش‌بینی می‌کند. حتی اگر آژانس قبلاً علیه Kraken اقدام کرده باشد و بایننس با خشم تنظیم‌کننده‌ها مواجه شود، سایر شرکت‌ها ممکن است حتی با بدتر از این نیز مواجه شوند.

آنها حتی ممکن است در معرض ممنوعیت قرار گیرند. در واقع، زیرا می توان آنها را به انجام تجارت غیرقانونی و به خطر انداختن ثروت سرمایه گذاران متهم کرد.

اکنون چه اتفاقی برای کریپتو خواهد افتاد؟

تصمیم SEC می تواند تأثیر قابل توجهی بر ریپل داشته باشد. قابل توجه است که در مورد روندهای قانونی که آن را در برابر تنظیم کننده ایالات متحده در سه سال گذشته قرار داده است، اعمال می شود. با غیرقانونی بودن XRP، SEC می‌تواند روند قانونی را کوتاه کند و قطعا ریپل را مقصر اعلام کند.

با این حال، از دیدگاه خوش بینانه تر، ممکن است توجه داشته باشیم که توکن های بزرگی مانند بیت کوین و اتریوم در اینجا مورد توجه نیستند. بنابراین امکان استفاده آزادانه از آنها وجود دارد. اما، به همان اندازه، اینکه SEC به آنها نزدیک شود، فقط موضوع زمان است.

در نهایت، ممکن است متذکر شویم که رگولاتور آمریکایی بالاخره قوانین خود را در مورد ارزهای دیجیتال روشن کرده است. این در نهایت می تواند به مشاغل کمک کند تا قوانین قابل اجرا را رعایت کنند. . . و در نتیجه تنش زدایی از وضعیت.

بنابراین، ممکن است در آستانه تغییرات گسترده در صنعت باشیم. با گذر از تحریم ساده برخی نشانه ها، به تعطیلی جوامع.

اخلاقیات داستان: مبارزه با SEC تازه شروع شده است!

The post هشدار قرمز: ۷۶ ارز دیجیتال اکنون غیرقانونی هستند! اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *