دبی به رگولاتورها در سراسر جهان توصیه می‌کند که رویکردی مشترک برای بسته شدن داشته باشندشکاف در مقررات رمزنگاری.

صنعت Web3 بدون هیچ گونه محدودیتی از مرزهای جغرافیایی عمل می کند. در حالی که این ویژگی یک موهبت برای نوآوری جهانی است، بازیگران بد می توانند از مزیت های نامناسب استفاده کنند و از آن برای ارتکاب جنایات مختلف استفاده کنند.

دبی از رگولاتورها می خواهد که بیشتر صحبت کنند

مطابق با بلومبرگدبی خواستار رویکردی مشترک از سوی تنظیم‌کننده‌های جهانی برای مقابله با جرایم ارزهای دیجیتال است. از آنجایی که کریپتو تحت حوزه های قضایی مختلف عمل می کند، ارتباط بین تنظیم کننده ها مورد نیاز است.

الیزابت والاس، دستیار مدیر در اداره خدمات مالی دبی، گفت:

بسیاری از کسب‌وکارهای رمزنگاری تمایل دارند تعداد قابل توجهی از فعالیت‌ها را در یک چتر انجام دهند و این واقعاً ما را نگران می‌کند. آن‌ها در سراسر جهان هستند و به‌عنوان تنظیم‌کننده، ما باید در این زمینه خیلی بیشتر با یکدیگر صحبت کنیم، زیرا ممکن است شکاف‌های زیادی وجود داشته باشد، و ما بازیگران بد زیادی را دیده‌ایم که تلاش می‌کنند برخی از این شکاف‌ها را برطرف کنند.»

دبی، با هدف تبدیل شدن به هاب ارزهای دیجیتال، در حال کار بر روی پیش‌نویس مقررات محکم ارزهای دیجیتال است. در ماه فوریه، شهر قوانینی را برای ارائه دهندگان خدمات کریپتو منتشر کرد و عدم تطبیق با آنها ممکن است تا 500000 درهم (136165 دلار) جریمه شود.

مقررات مشترک رمزنگاری

در همین حال، اتحادیه اروپا (EU) اخیراً قوانین بازار دارایی‌های رمزنگاری (MiCA) را برای مقررات ارزهای دیجیتال تصویب کرده است. 27 کشور اتحادیه اروپا برای اجرای قانون MiCA که هدف آن بستن خلأهای موجود در سیستم هایی است که امکان اجتناب از مالیات را فراهم می کند، با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

به طور مشابه، Nirmala Sitharaman، وزیر دارایی هند، از کشورها خواسته است تا یک رویکرد سیاست جهانی برای مقررات ارزهای دیجیتال ایجاد کنند.

چیزی برای گفتن در مورد مقررات رمزنگاری یا هر چیز دیگری دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید ما را بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

The post دبی از رگولاتورهای جهانی خواست تا شکاف کریپتو را ببندند و علیه بازیگران بد متحد شوند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *