Rekt آخرین memecoin است که ارزش آن افزایش یافته است زیرا پس از فهرست شدن در صرافی ها بیش از 90 درصد افزایش یافت.

توکن مبتنی بر آربیتروم تنها چند روزی است که وجود دارد اما طرفداران قابل توجهی ایجاد کرده است. مانند بسیاری از memecoin ها، هدف خاصی ندارد سایت اینترنتی گفتن اینکه همه چیز «در مورد بازپس گیری» است.

در REKT، ما معتقدیم که سرمایه گذاری باید هیجان انگیز باشد، نه خسته کننده. به همین دلیل است که ما توکنی ایجاد کرده‌ایم که برای افرادی طراحی شده است که می‌خواهند ریسک کنند، خوش بگذرانند، و شاید حتی در طول مسیر کمی احساس ناراحتی کنند.»

البته، هر کسی که با پویایی چنین پیشنهاداتی آشنا باشد، می‌داند که معمولاً بازندگان بیشتری نسبت به برندگان ایجاد می‌کنند.

در پست‌های رسانه‌های اجتماعی، توسعه‌دهندگان Rekt حتی با توصیف ممکوین‌ها به عنوان سرمایه‌گذاری‌های پرخطری که اغلب افراد را از جیب (یا rekt) بیرون می‌گذارند، بازی می‌کنند. با این حال آنها اصرار دارند که پروژه آنها تقلب نیست. تیم “ما شما را زیر پا نمی گذاریم، فقط شما را $REKT می کنیم.” گفت در توییتر.

Rekt یک زبان عامیانه رمزنگاری محبوب است که به معنای ضرر مالی کل است.

صرافی ها از کاربران می خواهند که REKT دریافت کنند

با وجود عدم وجود موارد استفاده واضح، memecoin شاهد بوده است که چندین صرافی متمرکز آن را برای کاربران خود فهرست کرده‌اند.

صرافی رمزنگاری AscendEX اعلام کرد که یک جفت معاملاتی REKT/USDT را برای معامله فهرست کرده است. این شرکت اضافه کرد که برداشت از 24 آوریل برای کاربرانش در دسترس خواهد بود.

یکی دیگر از صرافی های کمتر شناخته شده Lbank.com نیزاعلام کرد که توکن REKT را فهرست کرده است.

شاید بزرگترین صرافی که میم کوین را فهرست می کند، پولونیکس با پشتیبانی جاستین سان باشد. پلت فرم معاملات ارزهای دیجیتالگفت از استقبال از REKT هیجان زده بود و افزود که بلافاصله برای معامله در دسترس خواهد بود.

در همین حال، MEXC Global نیز REKT را برای فهرست قرار دادمعاملات آتیبا اهرم 10 برابری صرافی های دیگری که آن را فهرست کرده اند عبارتند از BitGet و پلت فرم مبادله غیرمتمرکز، Uniswap.

ربات به شروع فصل Memecoin کمک می کند

بر اساس گزارش CoinMarketCap، پس از این فهرست سه گانه، ارزش REKT به بالاترین حد خود یعنی 0.00000003935 دلار افزایش یافت. داده ها. با این حال، در زمان نگارش این مقاله به 0.00000003389 دلار کاهش یافته است.

همانطور که BeInCrypto در این هفته گزارش داد، افزایش عمدی قیمت ارزهای دیجیتال با “پمپ کردن” اخیراً یک چرخش با تکنولوژی بالا را به خود گرفته است. چیزی که ربات حداکثر قابل استخراج نامیده می شود از حداقل دو پمپ memecoin سود می برد که شاهد افزایش ارزش توکن های WOJAK و PEPE به ترتیب به میزان 80 درصد و بیش از 200 درصد در مدت زمان کوتاهی بودند.

The post REKT پرش 90 درصدی در هفته پمپ های Memecoin اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *