براد شرمن، نماینده کنگره، کریپتو را با کوکائین و برداشت اعضای بدن مقایسه کرده است. او معتقد است که آمریکا نیازی به حفظ رمز ارزها ندارد.

کشمکش دائمی بین ذینفعان صنعت کریپتو و رگولاتورها در ایالات متحده وجود دارد روز سه شنبه، براد شرمن، نماینده کنگره، کریپتو را با کوکائین و برداشت اعضای بدن مقایسه کرد. اما، جامعه تحت تأثیر قرار نگرفته است.

برد شرمن می‌گوید صنعت کریپتو مقررات نمی‌خواهد

در یک بلومبرگ مصاحبهشرمن گفت: «این ترس از دست دادن وجود دارد که باید با کشورهای دیگر همگام باشیم. پرو در تولید کوکائین از ما جلوتر است. چین در برداشت اعضای بدن بسیار جلوتر از ماست. ما نیازی به پیگیری آن چیزها نداریم، و نیازی نیست که در مورد رمزارزها ادامه دهیم.”

شرمن از ایالات متحده می خواهد که هر رمزنگاری را یک امنیت اعلام کند. او استدلال کرد که صنعت کریپتو مقررات نمی خواهد.

او با اشاره به صنعت کریپتو گفت: «آنها هر کاری که ممکن است انجام می‌دهند، از جمله هر کاری که سام بنکمن-فرید انجام می‌دهد تا ما را از داشتن مقررات واقعی بازدارد.»

سال گذشته، شرمن ادعا کرد که بیت کوین ارزش ذاتی کمی دارد و تنها به عنوان وسیله ای برای فرار مالیاتی مفید است.

جامعه به نماینده کنگره حمله می کند

شرمن به دلیل اظهاراتش در مورد صنعت با واکنش شدید جامعه کریپتو مواجه شده است. نیک کارتر، سرمایه‌دار مخاطره‌آمیز نیز اظهارات شرمن را با یک توییت زیر سوال برد.

«براد، آیا اتحادیه اروپا قانون جامع کوکائین را تصویب کرد؟ آیا هنگ کنگ اقامت شرکت های کوکائین را تشویق می کند؟ آیا تنظیم‌کننده‌های برمودا و امارات در تلاش هستند تا شرکت‌های کوکائین را به خشکی بکشانند؟

آیا فکر می کنید شاید استعاره شما مناسب نباشد؟»

نیک کارتر

کارتر به طعنه به موج مقررات ارزهای دیجیتال در سراسر کشورها اشاره کرد. ماه گذشته، پارلمان اروپا قانون بازارهای دارایی های رمزنگاری شده (MiCA) را برای مقررات ارزهای دیجیتال تصویب کرد.

دولت‌های هنگ‌کنگ، برمودا، و امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) مقرراتی را برای تشویق شرکت‌های رمزنگاری به فعالیت در کشورهایشان ارائه می‌کنند.

چیزی برای گفتن در مورد برد شرمن یا هر چیز دیگری دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید ما را بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

براد شرمن نماینده مجلس می گوید که آمریکا نیازی به ادامه رمزگذاری ندارد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *