با پیشرفت عصر دیجیتال، طبقه جدیدی از میلیاردرها ظهور کرده اند که از طریق نیروی مخرب ارزهای دیجیتال، ثروت عظیمی را جمع آوری کرده اند. این افراد با سرمایه گذاری های نوآورانه، هوش استراتژیک و گاهی اوقات انتخاب های سرمایه گذاری غیر متعارف خود، مفهوم خلق ثروت را در قرن بیست و یکم بازتعریف کرده اند.

زندگی و دستاوردهای ثروتمندترین میلیاردرهای کریپتو در جهان، امکانات بی حد و حصری را در بازار ارزهای دیجیتال به نمایش می گذارد. از طبقات تجاری پر جنب و جوش Binance گرفته تا راهروهای نوآورانه Coinbase، ثروت جمع آوری شده توسط این غول های صنعت کریپتو را کشف کنید.

برترین میلیاردرهای رمزنگاری چه کسانی هستند؟

Changpeng Zhao: The Trailblazer

رهبر ثروتمندترین میلیاردرهای رمزنگاری جهان، چانگپنگ ژائو، معروف به CZ است. او بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در سطح جهان را از نظر حجم معاملات، تأسیس کرد و بر موقعیت برجسته او در حوزه کریپتو تاکید کرد.

مبادلات رمزنگاری بر اساس حجم معاملات. منبع: دولتمرد

دارایی خالص CZ با فوربس 1.9 میلیارد دلار گزارش شده است تخمین زدن این رقم در فوریه 2023 به رقم خیره کننده 4.5 میلیارد دلار رسید. بنابراین، این ثروت عظیم گواهی بر رهبری رویایی او و رشد تصاعدی بایننس است.

برایان آرمسترانگ: بازار ماوریک

برایان آرمسترانگ، بنیانگذار و مدیر عامل Coinbase، یکی دیگر از غول های صنعت ارزهای دیجیتال است. Coinbase بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال آمریکای شمالی از نظر حجم معاملات است که تأثیر آرمسترانگ را در این بازار پویا برجسته می کند.

داستان موفقیت آرمسترانگ با ارزش خالص چشمگیر نزدیک به 6.6 میلیارد دلار، امکانات و پاداش های کارآفرینی نوآورانه در صنعت کریپتو را در بر می گیرد.

کریس لارسن: اثر ریپل

کریس لارسن، یکی از بنیانگذاران و رئیس اجرایی ریپل، اثری پاک نشدنی در صنعت کریپتو به جا گذاشته است. علیرغم اینکه یک کهنه کار در این زمینه است، نفوذ او همچنان در حال افزایش است.

Ripple (XRP) سرمایه بازار
Ripple (XRP) سرمایه بازار. منبع: دولتمرد

دارایی خالص او گواهی بر موفقیت اوست که در فوریه 2023 4.3 میلیارد دلار گزارش شد و فوربس 2.2 میلیارد دلار تخمین زد. در نتیجه، داستان لارسن نشان می‌دهد که سن مانعی برای موفقیت در بازار ارزهای دیجیتال نیست.

آهنگ چی هیونگ: معمار آسیایی

سونگ چی هیونگ، بنیانگذار Dunamu، شرکت مادر Upbit، صحنه ارزهای دیجیتال کره جنوبی را رهبری می کند. تحت رهبری چی هیونگ، Upbit در عرض سه ماه از آغاز به کار خود در سال 2017 تبدیل به برترین صرافی رمزنگاری کشور شد.

بزرگترین صرافی های کریپتو در کره جنوبی
بزرگترین صرافی های کریپتو در کره جنوبی. منبع: دولتمرد

مطابق با فهرست میلیاردرهای فوری فوربسدارایی خالص او بیش از 3.7 میلیارد دلار است که او را به عنوان یک رقم قابل توجه در بازار ارزهای دیجیتال آسیایی نشان می دهد.

جد مک‌کالب: مبتکر انعطاف‌پذیر

جد مک‌کالب، یک چهره شناخته شده در صنعت ارزهای دیجیتال، با انعطاف‌پذیری و نوآوری نشان خود را نشان داده است. با وجود حادثه بدنام هک تبادل کوه Gox، مک‌کالب عقب‌نشینی نکرد.

در عوض، او در راه اندازی ارزهای دیجیتال و بلاک چین ریپل و استلار کمک کرد.

ریپل (XRP) قیمت دلار آمریکا. منبع: دولتمرد

با دارایی قابل توجهی در حدود 3.4 میلیارد XRP، کل دارایی او تا فوریه 2023 نزدیک به 2.4 میلیارد دلار است. به همین دلیل، داستان مک‌کالب به عنوان درسی برای مقاومت در برابر ناملایمات عمل می‌کند.

Winklevoss Twins: The Dynamic Duo

تایلر و کامرون وینکلووس، معروف به دوقلوهای وینکلووس، موقعیت منحصر به فردی را در صنعت کریپتو ایجاد کرده اند. در واقع، آنها میلیون‌ها دلاری را که از آنها به دست می‌آوردند، پرداخت کردند طرح دعوی در دادگاه در برابر فیس بوک به ارزهای دیجیتال.

سرمایه گذاری بیت کوین Winklevoss Twins
سرمایه گذاری بیت کوین Winklevoss Twins. منبع: فایننشال تایمز

دوقلوهای Winklevoss پس از افزایش قیمت بیت کوین در اواخر سال 2017، اولین میلیاردرهای رمزنگاری در اکوسیستم کریپتو شدند. اکنون، فوربس دارایی خالص آنها را 1.1 میلیارد دلار تخمین زده است که نمادی از حضور تأثیرگذار آنها در رمزارزها است.

مایکل سیلر: سرمایه گذار غیر متعارف

در نهایت، لیست بدون ذکر مایکل سایلر، مدیر عامل شرکت نرم افزاری MicroStrategy Inc کامل نخواهد بود. سایلر نماینده میلیاردر رمزنگاری غیر متعارفی است که طی سال ها توسط بیت کوین جذب شده است.

بانکداری شرکت ها بر روی بیت کوین
بانکداری شرکت ها بر روی بیت کوین منبع: دولتمرد

او یکی از حامیان سرسخت بیت کوین بوده است و دارایی های نقدی MicroStrategy را تا دسامبر 2021 به سرمایه گذاری 3.5 میلیارد دلاری بیت کوین تبدیل کرده است. در نتیجه، ثروت خالص سیلور 1.6 میلیارد دلار تخمین زده می شود که پتانسیل سرمایه گذاری های استراتژیک و غیر متعارف را در دنیای کریپتو نشان می دهد. .

معدن طلای دیجیتال: Crypto

سفرهای این افراد پتانسیل گسترده بازار ارزهای دیجیتال را روشن می کند. داستان‌های آن‌ها گواهی بر این واقعیت است که می‌توان آن را در دنیای کریپتو بزرگ کرد. با این حال، فرد باید ایده های نوآورانه، زیرکی استراتژیک، انعطاف پذیری و کمی جرات داشته باشد.

همانطور که صنعت به تکامل خود ادامه می دهد، این میلیاردرهای رمزنگاری الهام بخش نسل جدیدی از کارآفرینان و سرمایه گذاران هستند که مشتاق هستند در این قلمرو هیجان انگیز اثر خود را بگذارند.

میلیاردرهای رمزنگاری
میلیاردرهای رمزنگاری منبع: دولتمرد

ثروت میلیاردرهای کریپتو تنها معیاری برای موفقیت آنها نیست، بلکه بازتابی از پتانسیل گسترده و نویدی است که صنعت ارزهای دیجیتال دارد.

سوالات متداول

ثروتمندترین فرد در بازار ارزهای دیجیتال کیست؟

چانگ پنگ ژائو، که به دلیل تأسیس صرافی ارزهای دیجیتال بایننس مشهور است، با ثروت خالص 4.5 میلیارد دلار، ثروتمندترین فرد در جهان ارزهای دیجیتال شناخته می شود.

چه کسی بیشترین بیت کوین را دارد؟

گمان می رود که خالق گریزان بیت کوین، ساتوشی ناکاموتو، دارای بیش از 1 میلیون بیت کوین است. با این حال، به دلیل ماهیت رمزگذاری شده ارزهای دیجیتال، این ادعا همچنان غیرقابل تایید است. آدرس بیت کوین 34xp4vRoCGJym3xR7yCVPFHoCNxv4Twseo در حال حاضر با بیش از 248597 بیت کوین دارای بزرگترین ذخایر بیت کوین است.

چند میلیاردر رمزارز در فهرست فوربس قرار دارند؟

هشت نجیب زاده ارزهای دیجیتال در فهرست میلیاردرهای معتبر فوربس حضور دارند، به استثنای سم بنکمن-فرید.

چگونه مردم در کریپتو میلیاردها درآمد کسب می کنند؟

علیرغم باور عمومی، ثروتمندترین افراد در حوزه ارزهای دیجیتال ثروت خود را صرفاً از طریق سرمایه گذاری بیت کوین به دست نیاورده اند. در عوض، آنها خلأهای موجود در اکوسیستم ارزهای دیجیتال را شناسایی و پر کرده اند، محصولات و خدمات نوآورانه ای را توسعه داده و از این طریق سود قابل توجهی به دست آورده اند.

پست اینها ثروتمندترین میلیاردرهای رمزنگاری جهان هستند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *