ایمیل‌های داخلی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) نشان می‌دهد که تنظیم‌کننده می‌دانست که XRP به طور کامل با تعریف یک اوراق بهادار مطابقت ندارد.

جان دیتون، وکیل کریپتو و حامی XRP به این شواهد در پرونده های قبلی ریپل اشاره کرد. دیتون تعجب کرد که چرا تیم حقوقی ریپل علیرغم اهمیت آن، بر مفهوم ایمیل تاکید نکردند.

ایمیل SEC در XRP

ایمیل های اشاره شده در شکل 220 استدلال می کنند که دلایل معقولی وجود دارد که XRP را به عنوان یک امنیت در نظر نگیریم زیرا تست هاوی را برآورده نمی کند.

نامه SEC در XRP (منبع: توییتر)

در این ایمیل آمده است: «دلایل منطقی برای نتیجه‌گیری وجود دارد که XRP تمام عناصر تجزیه و تحلیل Howey را برآورده نمی‌کند و بنابراین یک «امنیت» برای اهداف قوانین اوراق بهادار فدرال نیست.

پرونده SEC علیه ریپل مبتنی بر این استدلال است که XRP و اکثر ارزهای رمزپایه باید به عنوان اوراق بهادار طبقه بندی شوند، زیرا آنها با تعریف اصطلاح تحت تست هوی مطابقت دارند.

بنابراین، هر گونه اعتراف توسط SEC یا مسئول آن مبنی بر اینکه XRP در اسناد داخلی آن امنیت ایجاد نمی کند، می تواند برای پرونده آن فاجعه آمیز باشد.

بحث های جامعه یافته جدید

دیتون پیشنهادی این احتمال وجود داشت که این بیانیه نقل قول مستقیم از یک مقام SEC نبوده و این مقام می تواند به تحلیل شخص دیگری از XRP ارجاع دهد.

بیل مورگان، یکی دیگر از وکیل طرفدار رمزارز گفت که به احتمال زیاد یک وکیل SEC این نامه را ارسال کرده است. مورگان گفت:

“به احتمال زیاد یک وکیل SEC، با توجه به تعداد افرادی که درگیر بودند و در مورد سخنرانی هینمن نظر شخصی خود را بیان کردند.”

در همین حال، همه اینها هنوز گمانه‌زنی‌هایی هستند که بسیاری معتقدند زمانی که SEC ایمیل‌های مربوط به اسناد Hinman را منتشر می‌کند، روشن خواهد شد.

ریپل به پیشرفت خود ادامه می دهد

طی هفته گذشته، ریپل چندین اعلامیه را اعلام کرده است که نشان می دهد این شرکت بر روی رشد پلت فرم خود متمرکز است.

ریپل شرکت سوئیسی متاکو را به قیمت 250 میلیون دلار خرید. براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل این شرکت، گفت که این خرید بخشی از تلاش آن برای “تمرکز بر فرصت های رشد در خارج از ایالات متحده” است.

شرکت پرداخت رمزنگاری تایید کرد که پلتفرم CBDC آن می تواند با XRP Ledger (XRPL) و توکن XRP تعامل داشته باشد.

BeInCrypto گزارش داد که XRPL شاهد رشد 13.9 درصدی تعداد آدرس های روزانه در سه ماهه اول 2023 نسبت به سه ماهه آخر سال 2022 بوده است. تراکنش های روزانه در شبکه نیز 10.7 درصد افزایش یافته است در حالی که قیمت XRP 55.5 درصد افزایش یافته است.

The post Ripple در مقابل SEC: New Mail Discovery Challenges XRP Status Security first on BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *