شرکت پرداخت کریپتو ریپل، شرکت متاکو سوئیسی را به قیمت 250 میلیون دلار خریداری کرده است، زیرا شهروندان سوئیسی به آغشته کردن پول نقد با حجم بیشتر قانون اساسی رأی می دهند.

Metaco به موسسات کمک می کند تا ارزهای دیجیتال را ذخیره، تجارت و مدیریت کنند.

ریپل می‌خواهد زمستان کریپتو را با خرید سوئیسی به پایان برساند

براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل گفت که ریپل متاکو را با 250 میلیون دلار از ترازنامه خود خریداری کرد تا به طور بالقوه باعث خروج از زمستان کریپتو شود. شرکت پرداخت اکنون تنها سهامدار است.

آدرین ترکانی، مدیرعامل متاکو گفت:

«این قرارداد متاکو را قادر می‌سازد تا از مقیاس ریپل و قدرت بازار برای رسیدن به اهداف ما استفاده کند و با سرعت بیشتری ارزش را به مشتریان خود ارائه دهد. ما مشتاقانه منتظر ادامه خدمات به سطوح بی‌سابقه‌ای از تقاضای نهادی با نهایت برتری در ارائه هستیم، همانطور که مشتریان ما انتظار داشتند.»

مشتریان قابل توجه متاکو عبارتند از UnionBank فیلیپین، DBS و VP Bank.

پس از فروپاشی FTX، جدا نگه داشتن دارایی های سازمانی از دارایی های مشتری به یک امر ضروری تبدیل شد.

ریپل انتظار دارد پرونده خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) تا اکتبر پایان یابد. این آژانس از Garlinghouse و یکی از بنیانگذاران کریس لارسن به دلیل به دست آوردن میلیون ها دلار از فروش اوراق بهادار ثبت نشده شکایت کرد.

بانک ملی سوئیس CBDC خرده فروشی را بی اعتبار کرد

معامله ریپل در بحبوحه خصومت بانک مرکزی و خصومت ملی گسترده تر با پرداخت های خرده فروشی ارز دیجیتال صورت می گیرد.

مبارزان جنبش آزادی سوئیس یک همه‌پرسی را به راه انداختند که امروز شورای فدرال سوئیس را بر آن داشت تا اهمیت پول نقد را به سطح قانون اساسی ارتقا دهد.

تقریباً 157000 مبارز به راه اندازی همه پرسی رأی دادند که از حداقل 100000 آستانه فراتر رفت.

وزارت های دارایی و دادگستری پیش نویس همه پرسی را ظرف سه ماه ارائه خواهند کرد.

بانک ملی سوئیس در حال بررسی یک ارز دیجیتال عمده فروشی است، اما کارمندان ارشد فرانک خرده فروشی را رد کرده اند. مارتین شلگل، نایب رئیس SNB، استدلال کرد که یکی از مسئولیت های اصلی بانک، مدیریت جریان نقدی ملی است.

شهروندان سوئیسی بیشترین وجه نقد سرانه را با 11824 دلار در اختیار دارند که بیشتر آن در اسکناس های 1000 فرانک سوئیس نگهداری می شود. سال گذشته 29 درصد معاملات را نقدی تسویه کردند.

فرانک سوئیس در ماه فوریه تورم سالانه 3 درصدی را تجربه کرد که از سال 2021 نسبت به یورو 13 درصد افزایش یافت. در مقایسه، تورم ایالات متحده در آوریل 4.9 درصد بود که همچنان بالاتر از هدف 2 درصدی فدرال رزرو بود.

حرکت به سمت پول نقد روندهای جهانی به سمت یک سیاست واحد ارز دیجیتال را رهبران G7 احتمالاً در این هفته مورد بحث قرار خواهند داد. صندوق بین المللی پول و گروه بانک جهانی کتاب راهنمای CBDC را اواخر امسال منتشر خواهند کرد.

SNB قبلاً استدلال می کرد که کاهش انتقال ریسک از بانک های تجاری به بانک های مرکزی چالشی است که برخی از مزایای CBDC را نفی می کند.

این نشان داد که تقاضای بالاتر برای CBDC می‌تواند باعث شود بانک مرکزی با افزایش ذخایر خود ریسک بیشتری را متحمل شود.

ریسک SNB چگونه تکامل خواهد یافت | منبع: بانک ملی سوئیس

برای آخرین تجزیه و تحلیل بیت کوین (BTC) BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

The post Ripple در میان مقاومت ملی در برابر ارزهای دیجیتال، شرکت کریپتو سوئیسی را خریداری کرد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *