قیمت ریپل (XRP) در 19 آوریل پس از رد یک منطقه مقاومتی حیاتی به شدت کاهش یافت.

علیرغم سقوط، تعداد موج امیدواری برای بازگشت احتمالی است تا زمانی که قیمت به زودی به پایین‌ترین حد خود برسد. آیا XRP می تواند ساختار صعودی خود را بازیابی کند؟

Ripple Price با مقاومت مبارزه می کند

قیمت XRP از زمان خروج از خط مقاومت نزولی در 21 مارس افزایش یافته است. شکست از خط نشان می دهد که اصلاح قبلی به پایان رسیده است. در 29 مارس به بالاترین قیمت سالانه 0.585 دلاری منجر شد.

در ابتدا، به نظر می رسید که قیمت منطقه مقاومت 0.530 دلاری را پاک کرده است. با این حال، XRP یک فیتیله بالایی ایجاد کرد و سقوط کرد. فتیله را نشانه ضعف می دانند. این بدان معناست که خریداران نمی توانند قیمت را حفظ کنند و فروشندگان آن را به دست گرفتند و آن را پایین آوردند. یک فیتیله مشابه در 14 آوریل (نماد قرمز) از این امکان پشتیبانی می کند. بنابراین، منطقه 0.530 دلار اکنون دوباره به عنوان مقاومت عمل می کند.

نمودار روزانه XRP/USD. منبع: TradingView

علاوه بر این، دارایی دیجیتال در حال ایجاد یک کندل نزولی است. این یک نوع کندل نزولی است که در آن کل افزایش قبلی در یک روز نفی می شود. با قرائت‌های نزولی قبلی در مورد فتیله‌های بلند بالایی مطابقت دارد.

پیش بینی قیمت XRP: چگونه می توان قیمت را بازیابی کرد؟

تجزیه و تحلیل تکنیکال از شمارش کوتاه مدت شش ساعت پیش بینی قیمت XRP صعودی را ارائه می دهد. دلیل اصلی این امر تعداد امواج است. تئوری موج الیوت ابزاری است که توسط تحلیلگران فنی استفاده می شود. به دنبال الگوهای قیمتی درازمدت تکرارشونده و روانشناسی سرمایه گذار است تا جهت روند را تعیین کند.

بر اساس آن به نظر می رسد قیمت فعلی در موج چهارم افزایش پنج موجی (سفید) قرار دارد. این یک نشانه مثبت برای قیمت آتی XRP است و نشان می دهد که می تواند به طور بالقوه از مقاومت 0.525 دلار فراتر رفته و به 0.650 دلار برسد.

حرکت قیمت موج چهارم جهت روند آینده را تعیین خواهد کرد. در حال حاضر، محتمل ترین الگوی تکمیل موج اصلاحی، جهش در سطح حمایت اصلاحی فیب 0.5 است.

پیش بینی قیمت ریپل (XRP)
نمودار شش ساعته XRP/USDT. منبع: TradingView

سطوح اصلاحی فیبوناچی فرض می کند که پس از یک حرکت قیمت بزرگ در یک جهت، قیمت تا حدی به سطح قیمت قبلی باز می گردد، قبل از اینکه در جهت اصلی از سر گرفته شود. آنها همچنین می توانند برای تعیین بالای حرکات رو به بالا در آینده استفاده شوند.

بنابراین، اگر پیش‌بینی صعودی قیمت XRP محقق شود، قیمت ریپل می‌تواند تا ناحیه مقاومت 0.650 دلار افزایش یابد. علاوه بر اینکه یک ناحیه مقاومت افقی است، فیب 1.61 موج چهار (سیاه) نیز می باشد. با توجه به این تلاقی، منطقه احتمالا به عنوان بالا عمل خواهد کرد.

با این حال، کاهش به زیر سطح یک موج در 0.433 دلار (خط قرمز) این تعداد موج صعودی را باطل می کند. در این صورت، قیمت XRP می تواند تا ناحیه پشتیبانی افقی 0.37 دلار کاهش یابد.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

این مطلب چرا قیمت ریپل (XRP) تنها در یک ساعت 10 درصد کاهش یافت اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *