کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ممکن است پس از پیروزی ریپل هینمن در آستانه شکست قرار گیرد. قرار است این اوراق در 13 ژوئن منتشر شود.

ریپل با مخالفت موفقیت آمیز با پیشنهاد آژانس برای مهر و موم کردن “اسناد سخنرانی هینمن” به پیروزی در برابر کمیسیون SEC دست یافته است. اینها شامل پیش‌نویس‌ها و ایمیل‌های داخلی مربوط به سخنرانی ویلیام هینمن، مدیر سابق SEC در چهار سال پیش است. سخنرانی ای که به صراحت با مبنای قانونی که SEC به دنبال پیگرد قانونی ریپل است، در تضاد است.

پیروزی ریپل هینمن می تواند تعیین کننده باشد

حامیان ریپل می گویند این سخنرانی ثابت می کند که SEC در زمانی که هینمن آن را ساخت، اتر (ETH) را یک امنیت در نظر نمی گرفت. وکلای ریپل سعی کرده اند اطلاعات بیشتری در مورد نتیجه گیری هینمن کشف کنند، زیرا می تواند بر طبقه بندی XRP تأثیر بگذارد.

SEC در پرونده اخیر خود تلاش کرد تا نیاز به محرمانه بودن را توجیه کند. آژانس مدعی شد که این اسناد بی ربط به دادخواست های اجمالی است. و همچنین استدلال کرد که افشای آنها می تواند به منافع آژانس آسیب برساند.

برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، سریعاً این کار را کرد اشتراک گذاری خوشحالی او از حکم او در توییتی نوشت: «یک پیروزی دیگر برای شفافیت». “ایمیل‌های Hinman ویرایش نشده به زودی در دسترس عموم قرار می‌گیرند – منتظر باشید تا وکلا از طریق مکانیک برای تحقق این امر کار کنند.”

واکنش‌ها به نتیجه ریپل هینمن

افراد فعال در صنعت کریپتو و حوزه قانونی به سرعت واکنش نشان دادند. جان دیتون، شریک مدیر موسسه حقوقی دیتون، گفت در توییتر: “روشن است که چیزهایی که در ایمیل های Hinman گفته می شود به طور خاص با استدلال های ارائه شده توسط SEC در تضاد است.” دیتون قبلاً پیش‌بینی کرده بود که پرونده ریپل به دلیل ایمیل‌های Hinman حل و فصل نمی‌شود، زیرا به نظر می‌رسد SEC پذیرفته است که آنها در نهایت عمومی شوند.

دیتون همچنین شک دارد که گری جنسلر، رئیس SEC موافقت کند که علناً اذعان کند که فروش XRP در حال انجام و آینده اوراق بهادار نیست. به همین ترتیب، بعید است که ریپل تسویه حساب کند، مگر اینکه SEC با این شرایط موافقت کند.

جامعه رمزنگاری توییتر پس از پیروزی ریپل هینمن جشن گرفتند. توییتر کریپتو تا حد زیادی آن را به عنوان یک قضاوت پیشگامانه با پیامدهای گسترده می دید.

اگرچه، برخی از اینکه این تصمیم منجر به حرکت ناگهانی در بازارها نشد، ناامید شدند. “همه انتظار داشتند که XRP ها بر SEC پیروز شوند، باعث افزایش قیمت جدید در بازار ارزهای دیجیتال شود، اما به نظر نمی رسد این اتفاق به این زودی ها رخ دهد.” توییت کرد یک تاجر “به نظر می رسد که دوباره بیت کوین نصف می شود و منجر به یک روند صعودی جدید می شود.”

قرار است اسناد هینمن در 13 ژوئن منتشر شود، تاریخی که هر دو طرف توافق کردند. گمانه زنی هایی وجود داشت که این همکاری نشان دهنده توافق است. با این حال، تحلیلگران به طور کلی معتقدند که این بعید است.

ریپل تمام راه را می‌رود؟

“گری این کار را تماماً انجام می دهد و ریپل این کار را انجام می دهد مگر اینکه XRP وضوح پیدا کند.” گفت یک مفسر واضح است که به این نقطه نرسیده است.»

دیگری گفت: “ریپل قرار نیست فقط برای نجات خود راضی شود.” “آنها به بقیه رمزارزها نیاز دارند تا شفافیت شرکتشان را برای دستیابی به موفقیت خارج از پرداخت های فرامرزی به دست آورند… برای مثال از هاب نقدینگی استفاده کنند… سبدی از رمزارزهای دیگر را تبلیغ می کند… نه فقط #xrp.”

اگر Ripple و SEC به توافق برسند، نتیجه ممکن است در ارائه شفافیت کل صنعت در مورد دارایی های دیجیتال مشابه شکست بخورد. بسیاری از گمانه زنی ها در مورد اینکه آیا Ripple حل می شود یا خیر، به این سوال بستگی دارد که آیا به نمایندگی از صنعت به مبارزه ادامه می دهد یا خیر.

واضح است که پیروزی هینمن امیدوار است که ریپل به مبارزه ادامه دهد. این مقالات یک مبنای قانونی برای رد طبقه بندی ارزهای دیجیتال به عنوان اوراق بهادار ارائه می دهند.

The post پیروزی هینمن ریپل: آیا این نقطه عطف است؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *