قیمت رندر (RNDR) از زمان سقوط به زیر 1.63 دلار در 22 آوریل 12 درصد افزایش یافته است. اما علیرغم افزایش مجدد، داده های زنجیره ای چندین سیگنال قرمز را نشان می دهد که نشان دهنده چرخش نزولی قریب الوقوع رویدادها است.

با وجود جهش اخیر قیمت بین 22 و 25 آوریل، شبکه Render برای جلب توجه سرمایه گذاران بزرگ تلاش کرده است. با توجه به اینکه کشش روزانه نیز در حال کاهش است، آیا RNDR در آستانه یک اصلاح قیمت عمده است؟

رندر در تلاش برای جذب سرمایه گذاران بزرگ است

با توجه به داده‌های زنجیره‌ای زیربنایی، به‌نظر می‌رسد نهنگ‌های کریپتو در هفته گذشته با وجود جهش اخیر قیمت، از شبکه Render دوری می‌کنند.

نمودار IntoTheBlock زیر کاهش مداوم تعداد تراکنش های بزرگ به ارزش 100000 دلار و بالاتر را نشان می دهد که شامل RNDR می شود. بین ثبت رکورد 87 تراکنش اخیر در 17 آوریل، به 13 تراکنش بزرگ شامل RNDR در پایان 24 آوریل کاهش یافته است.

قیمت رندر (RNDR) در مقابل تعداد تراکنش‌های بزرگ.  آوریل 2023.
قیمت رندر (RNDR) در مقابل تعداد تراکنش‌های بزرگ. آوریل 2023. منبع: IntoTheBlock

هنگامی که تراکنش های بزرگ در یک شبکه کاهش می یابد، یک سیگنال نزولی است. به طور معمول، نشان می دهد که نهنگ های رمزنگاری ممکن است علاقه خود را به دارایی از دست بدهند یا وجوه خود را به جای دیگری منتقل کنند.

اگر شبکه Render رشد قابل توجهی در تعداد تراکنش‌های نهنگ تجربه نکند، دارندگان می‌توانند انتظار کاهش قیمت را در روزهای آینده داشته باشند.

رندر کشش روزانه در حال کاهش است

در یک یادداشت نزولی تر، Render همچنین در هفته گذشته برای حفظ علاقه کاربران اصلی خود تلاش کرده است. از زمان بالاترین سطح محلی اخیر 1074 در 17 آوریل، تعداد کاربران فعال روزانه با 65 درصد کاهش به 373 در پایان 24 آوریل رسیده است.

قیمت رندر (RNDR) در مقابل آدرس‌های فعال روزانه، آوریل 2023. منبع: مقدس

آدرس‌های فعال روزانه (DAA) تعداد آدرس‌های کیف پول منحصربه‌فردی را که در طول یک روز تراکنش‌ها را در یک شبکه بلاک چین ارسال یا دریافت می‌کنند، اندازه‌گیری می‌کند.

کاهش مداوم DAA ممکن است نشان دهنده این باشد که کاربران علاقه خود را به پروژه اصلی از دست می دهند. همانطور که در بالا مشاهده شد، این می تواند تقاضا را کاهش دهد و فشار نزولی بر قیمت RNDR ایجاد کند.

پیش‌بینی قیمت RNDR: بازگشت نزولی به 1.58 دلار

با توجه به داده‌های توزیع IntoTheBlock’s Break-Even Price، خرس‌های رندر احتمالاً کاهش حجم را تا 1.58 دلار مجبور خواهند کرد. در حال حاضر، انتظار می‌رود 1860 آدرسی که 65 میلیون RNDR را خریداری کرده‌اند، در منطقه 1.65 دلاری پشتیبانی کنند.

اگر این پشتیبانی همانطور که انتظار می رود تا شود، قیمت Render احتمالا به 1.58 دلار کاهش می یابد. با این حال، در این سطح حمایت، فشار صعودی از طرف 1300 آدرس سربه سر که 25 میلیون RNDR دارند، می تواند از رکود بیشتر جلوگیری کند.

رندر (RNDR) داده های توزیع قیمت یکسان.  آوریل 2023،
رندر (RNDR) داده های توزیع قیمت یکسان. آوریل 2023، منبع: IntoTheBlock

با این حال، اگر قیمت RNDR به بالای 1.90 دلار برسد، گاوها می توانند این روایت بدبینانه را منفی کنند. اما همانطور که در بالا گفته شد، 1860 آدرس که دارای 65 میلیون توکن در آن محدوده قیمتی هستند، می‌توانند مقاومتی ایجاد کنند. اما اگر این سطح مقاومت نتواند حفظ شود، گاوها می توانند صعود به سمت 2 دلار را پیش بینی کنند.

نوشته آیا توکن رندر (RNDR) برای کاهش بیشتر قیمت تنظیم شده است؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *