قیمت رندر توکن (RNDR) پس از خروج از خط مقاومت نزولی، در تلاش است تا یک ناحیه مقاومت افقی مهم را پاک کند.

قیمت RNDR از 7 فوریه تحت یک خط مقاومت نزولی کاهش یافته است. این کاهش منجر به کاهش 0.89 دلار در 10 مارس شد. قیمت RNDR از آن زمان افزایش یافته است، و یک فتیله طولانی پایین تر (نماد سبز) ایجاد کرده و منطقه افقی 0.94 دلار را به عنوان اعتبار می کند. حمایت کردن.

در 9 آوریل، قیمت از خط مقاومت خارج شد و دو روز بعد به 1.70 دلار رسید. شکست با حرکت RSI بالای 50 (خط سبز) ترکیب شد، در حالی که اوج در داخل سطح مقاومت اصلاحی فیب 0.618 ایجاد شد.

اگر قیمت بشکند، مقاومت بعدی در قیمت متوسط ​​2.20 دلار خواهد بود. با این حال، اگر رد اتفاق بیفتد، RNDR می تواند به خط مقاومت در 1.10 دلار کاهش یابد.

نمودار روزانه RNDR/USDT. منبع: TradingView

پیش بینی قیمت رندر (RNDR) برای آوریل: آغاز افزایش جدید؟

تعداد موج از ادامه افزایش و بازپس گیری ناحیه مقاومت 1.70 دلاری پشتیبانی می کند.

در ابتدای سال، قیمت RNDR یک حرکت صعودی پنج موجی و پس از آن یک ساختار اصلاحی ABC را تکمیل کرد. اگر چنین است، به نظر می رسد که قیمت اکنون افزایش پنج موجی جدید (سیاه) را آغاز کرده است. اگر چنین است، در حال حاضر در موج سوم قرار دارد، که اغلب تندترین موج از پنج است. علاوه بر این، تعداد موج فرعی به رنگ سفید داده شده است، که نشان می دهد قیمت در موج فرعی سه است.

اگر شمارش صحیح باشد، قیمت RNDR افزایش می‌یابد و قبل از اصلاح به بالاترین حد سالانه می‌رسد. یک هدف بالقوه برای بالای کل افزایش، منطقه مقاومت بلندمدت 3.0 دلار خواهد بود.

با این حال، کاهش زیر موج فرعی یک (قرمز) در 1.39 دلار، این چشم انداز صعودی را باطل می کند. در این صورت، کاهش به 0.94 دلار می تواند دنبال شود.

پیش‌بینی قیمت توکن رندر (RNDR) برای ماه آوریل
نمودار روزانه RNDR/USDT. منبع: TradingView

برای نتیجه گیری، محتمل ترین پیش بینی قیمت RNDR برای آوریل، افزایش به سمت بالاترین قیمت سالانه جدید و به طور بالقوه به 3.0 دلار است. این پیش‌بینی قیمت Render Token با کاهش کمتر از 1.39 دلار نامعتبر می‌شود. در آن صورت، RNDR می تواند به 0.92 دلار کاهش یابد.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

The post آیا Token (RNDR) می تواند از سطح قیمت اصلی عبور کند؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *