ما بررسی می کنیم که قیمت بیت کوین (BTC) به زیر ناحیه پشتیبانی 27000 دلار رسیده است و اینکه آیا بزرگترین ارز دیجیتال می تواند بازیابی شود یا خیر.

قیمت بیت کوین (BTC) پس از جهش روزانه در میان اعداد و ارقام سرد ایالات متحده، به زیر 27000 دلار سقوط کرد. در زمان انتشار، بزرگترین ارز دیجیتال بر اساس ارزش بازار، موقعیت خود را بازیافت و در حدود 27460 دلار معامله شد.

آیا دولت آمریکا بیت کوین را فروخت؟

همانطور که انتظار می رفت، این کاهش شروع به آبشاری از انحلال ها کرد. کوینگلاس گزارش شده است 47 میلیون دلار انحلال طولانی مدت در یک ساعت.

نمودار قیمت ساعتی BTC/USD | منبع: TradingView

اعضای جامعه کریپتو به سرعت این کاهش را ناشی از فروش بالقوه BTC توسط دولت ایالات متحده دانستند. فروش مشابهی زمانی رخ داد که کاربر توییتر @tier10k به طور نادرست حرکت پول در دولت ایالات متحده و کیف پول های Mt. Gox را گزارش کرد.

با این حال، این بار، از وحشت جلوگیری شد. تحلیلگر زنجیره ای @ZachXBT روشن شد که آدرس های مرتبط با مقامات هیچ تراکنشی انجام نداده اند.

آدرس های دولت ایالات متحده |  منبع: ZachXBT
آدرس های دولت ایالات متحده | منبع: ZachXBT

پلتفرم تجزیه و تحلیل بلاک چین Arkham Intelligence شایعاتی مبنی بر اینکه برچسب‌های کاربر نشان‌دهنده آدرس‌ها باعث ایجاد مشکل شده است را رد کرد. رابط آن به شما امکان می دهد برچسب ها را به کیف پول اضافه کنید و مجموعه داده ها را به صورت دستی تغییر دهید، ویژگی که یکی از مشتریانش ممکن است از آن سوء استفاده کرده باشد.

این شرکت گفت که تنها هفت کیف پول بیت کوین مرتبط با دولت ایالات متحده را شناسایی کرده است که هیچ کدام در معاملات دخیل نبوده اند.

جنجال برچسب زدن آرکام |  منبع: Arkham Intelligence
جنجال برچسب زدن آرکام | منبع: هوش آرکام

علاقه مندان به کریپتو به درستی استدلال کردند که برچسب های کاربری Arkham را نمی توان از نام های رسمی تشخیص داد.

از قیمت BTC در آینده نزدیک چه انتظاری باید داشت

با این حال، تحلیلگران تقریباً به اتفاق آرا موافق هستند که قیمت بیت کوین ممکن است به زودی انتظار اصلاح قابل توجهی داشته باشد.

پلتفرم داده‌های زنجیره‌ای Glassnode فشار فروش بالاتری را گزارش می‌کند زیرا محققان در Kaiko نقدینگی پایین بازار را برجسته می‌کنند.

BeInCrypto اخیراً پیش‌بینی‌های کارشناسان در مورد بیت کوین در سال 2023 را گزارش کرده است.

برای آخرین تجزیه و تحلیل بیت کوین (BTC) BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

The post هشدار کاذب: چرا بیت کوین (BTC) سقوط کرد و دولت ایالات متحده چه کاری باید با آن انجام دهد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *