هر دو Sandbox (SAND) و Decentraland (MANA) ساختارهای اصلاحی را تکمیل کرده‌اند و شکل‌های قیمتی صعودی دارند.

اگرچه Metaverse به عنوان یک مرز دیجیتال جدید معرفی شده است، همه چیز در چند ماه گذشته به آرامی پیش نرفته است. این امر به ویژه در کاهش درآمد Decentraland قابل مشاهده است، دنیای مجازی که در آن کاربران از بازار Decentraland برای تجارت دارایی های مجازی مانند قطعه زمین به عنوان توکن های غیرقابل تعویض (NFT) استفاده می کنند. در نتیجه، هوش مصنوعی در حال تبدیل شدن به نوآوری اصلی در دنیای فناوری است.

با این حال، قیمت هر دو MANA و SAND علائم صعودی را نشان می دهد که می تواند در آینده نزدیک به بهبودی منجر شود.

آیا قیمت Decentraland (MANA) در نهایت مقاومت را پس می گیرد

قیمت Decentraland در داخل یک کانال موازی نزولی از 2 فوریه کاهش یافته است. چنین کانال هایی معمولاً دارای حرکات اصلاحی هستند، به این معنی که انتظار می رود یک شکست صعودی وجود داشته باشد.

در 1 آوریل، قیمت توکن MANA از کانال خارج شد. این امر موفق به شکست RSI از خط روند واگرایی نزولی (خط سبز) شد. با این حال، قیمت نتوانست بالاتر از ناحیه مقاومت 0.61 دلار حرکت کند. انجام این کار برای اینکه روند صعودی در نظر گرفته شود ضروری است.

نمودار روزانه MANA/USDT. منبع: TradingView

اگرچه RSI روزانه بالای 50 حرکت نکرده است، تصحیح کامل ABC (مشکی) در داخل کانال نشان می‌دهد که احتمال شکست از ناحیه 0.61 دلار بیشتر از رد است. در این صورت، قیمت MANA می تواند به 0.82 دلار افزایش یابد.

با این حال، اگر به جای آن یک رد اتفاق بیفتد، ممکن است به دنبال آن افت حمایت 0.50 دلاری را به دنبال داشته باشد.

قیمت Sandbox (SAND) شکست – اوج های جدید دریافتی؟

تجزیه و تحلیل فنی از بازه زمانی روزانه نشان می دهد که قیمت Sandbox از 11 مارس، زمانی که در ناحیه پشتیبانی افقی 0.53 دلار (نماد سبز) افزایش یافت، افزایش یافته است. اندکی بعد، RSI روزانه از خط روند واگرایی نزولی خود (خط سبز) خارج شد. این نشانه ای است که اغلب قبل از شکست قیمت است.

همانطور که انتظار می رفت، قیمت SAND از خط مقاومت نزولی در 4 آوریل خارج شد. با این حال، با وجود شکست، هنوز بخش سریع افزایش خود را آغاز نکرده است.

اگر حرکت صعودی ادامه یابد، مقاومت قوی در 0.69 دلار وجود خواهد داشت. این منطقه مقاومت نهایی قبل از اوج 0.84 دلار است. با این حال، اگر رالی شتاب خود را از دست بدهد، قیمت توکن SAND ممکن است تا خط مقاومت نزولی سقوط کند و احتمالاً تا منطقه حمایت افقی 0.53 دلار کاهش یابد.

مشابه MANA، RSI روزانه کمی بالاتر از 50 است که نشانه روند نامشخصی است. با این حال، اصلاح کامل ABC و شکست از خط مقاومت، احتمال شکست را کمی بیشتر می کند.

شکست قیمت Sandbox (SAND).
نمودار روزانه SAND/USDT. منبع: TradingView

برای جمع بندی، روند قیمت SAND و MANA صعودی است و انتظار می رود در ماه آوریل افزایش یابد. رد شدن از نزدیکترین مناطق مقاومت آنها می تواند این پیش بینی صعودی را باطل کند و باعث افت شدید شود.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

پست The Sandbox (SAND) در حال بیرون آمدن است، Decentraland (MANA) به زودی می تواند دنبال شود اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *