جمع‌بندی دو هفته‌ای ما برای جامعه بازی‌های Web3، حاوی اخبار، بررسی‌ها و آخرین نسخه‌های جدید.

Storybook Brawl سرورها را خاموش می کند

ماه‌ها پس از فروپاشی شگفت‌انگیز امپراتوری رمزنگاری Sam Bankman-Fried، تلفات همچنان ادامه دارد.

Good Luck Games، سازندگان Storybook Brawl – بنا بر گزارش‌ها، دومین بازی مورد علاقه بانکمن-فرید، مدیر عامل FTX پس از League of Legends را رسوا کردند – سرورهای آن را در 1 می حذف کردند. تیم گفت که گزینه‌های مختلفی را برای ادامه بررسی کرده است، و متأسفانه وجود داشت. هیچ مسیری به جلو نیست

Storybook Brawl که در اصل یک بازی غیر رمزنگاری بود که در ژوئن 2021 در Steam راه‌اندازی شد، یک بازی کارتی با شخصیت‌هایی از افسانه‌ها و افسانه‌ها بود. در سپتامبر 2021 به 2770 بازیکن همزمان رسید و FTX Ventures آن را در مارس 2022 به دست آورد.

پس از این خرید، گیمرها با گذاشتن نقدهای منفی برای بازی در استیم اعتراض کردند.

اگرچه هرگز به حدی نرسید که هیچ یک از ادغام های برنامه ریزی شده بلاک چین را منتشر نکند، بانکمن-فرید که تحت یک کیفرخواست 13 نفره قرار دارد، بازی را به عنوان فرصتی برای FTX توصیف کرد تا «پیشگام ادغام اخلاقی بازی و بازی باشد. تراکنش های رمزنگاری شده.” کنایه آمیز.


با توجه به یک مقاله در ZDNet – که توسط Bankman-Fried در توییتر به اشتراک گذاشته شد – او و متیو پلیس، مدیرعامل Good Luck Games دوستان دوران کودکی بودند.

در طول انبوه مصاحبه های بانکمن-فرید قبل از دستگیری او در باهاما در اواخر سال گذشته، بحث هایی در مورد اینکه آیا او در حال بازی Storybook Brawl – که چندین بار بدون اشاره به مالکیت FTX آن را تبلیغ کرد – یا League of Legends را در طول مصاحبه ها بازی می کرد وجود داشت.

با این وجود، طرفداران بازی عموماً نسبت به تیم ابراز همدردی می کردند و می گفتند که بازی “تا زمانی که ادامه داشت سرگرم کننده بود” و “بسیار ناراحت کننده بود که می دیدم طرف تجاری (بازی) طرف بازی را خراب می کند.”

Storybook Brawl تنها بازی‌ای نبود که FTX شاخک‌های خود را دور آن حلقه می‌کرد. شاید برجسته ترین نام در بازی که تحت تأثیر افت FTX قرار گرفت، Star Atlas بود. نیمی از خزانه آن در زمان سقوط در بورس بود. Star Atlas در ماه فوریه گفت که از آن زمان توانسته است بخشی از این وجوه را بازیابی کند.

دعوای کتاب داستان
نزاع در کتاب داستان با شخصیت‌هایی از افسانه‌ها و افسانه‌ها (داستان کتاب نزاع)

حل غیرقابل تغییر مسائل مربوط به ورود

پلتفرم توسعه بازی Immutable یک نسخه بتا از پاسپورت بازی خود، یک کیف پول غیرقانونی و راه حل احراز هویت را معرفی کرد.

جدا از Technobabble، این اساساً تلاشی برای آسان‌تر کردن ورود به بازی‌های Immutable است.

این پیشرفت قابل قبولی است زیرا در حال حاضر ورود به بازی های Web3 دردسرساز است و در هنگام پذیرش یک مشکل اساسی است.

در حالی که بسیاری از شرکت‌ها به این موضوع توجه می‌کنند، و چند مدعی وجود دارند که می‌خواهند Steam of Web3 باشند، این واقعیت همچنان زمان‌بر، پرزحمت و بیهوده پیچیده است. و این برای بازیکنان باتجربه است، نه فقط نواب ها.

برای مثال، انجام یک بازی در Klaytn نیازمند پیکربندی مجدد MetaMask و ثبت نام در یکی از معدود صرافی هایی است که Klay را می فروشد. اگر شانس شما مانند من است، درست قبل از اینکه بخواهید Klay را پس بگیرید رمز عبور خود را تغییر می دهید و سپس به مدت 24 ساعت از انجام این کار جلوگیری می کنید.

همچنین بخوانید

امکانات

فرار از لس آنجلس: چرا قفل در سریلانکا برای موسس MyEtherWallet کار می کند

امکانات

بیت کوین: سیستم پرداخت آنلاین پوکر همتا به همتا توسط ساتوشی ناکاموتو

برای Wax، باید Waxp را از یک صرافی دریافت کنید و فقط قبل از اینکه به بازی برسید، کیف پول را فعال کنید. خیلی بد است اگر صرافی انتخابی شما به شما اجازه نمی دهد مرجعی را به یک تراکنش اضافه کنید زیرا Wax به آن نیاز دارد.

این به معنای جدا کردن این دو نیست. این همه نسبتا افتضاح است. حتی استفاده از کارت اعتباری برای خرید رمزارز از طریق MoonPay می‌تواند به هر چیزی از تاریخ تولد و آدرس منزل تا KYC کامل نیاز داشته باشد، بسته به اینکه در کجا مستقر هستید.

آن را با ورود به سیستم عامل‌های بازی دیگر مقایسه کنید و به سختی می‌توان ادعا کرد که شخصی باید PUBG را برای نسخه بتا یک چیزی رها کند – چیزی که ساعت‌ها طول می‌کشد تا بفهمند چگونه وارد سیستم شوند.

Immutable گفت گذرنامه آن فقط به یک آدرس ایمیل نیاز دارد، در حالی که نسخه های بعدی ویژگی هایی مانند خرید از طریق کارت اعتباری و پرداخت فوری را اضافه خواهند کرد.

بازی موبایل MMA One Championship

بزرگ‌ترین مروج MMA آسیا، ONE Championship مستقر در سنگاپور، با برنامه‌ای برای راه‌اندازی یک بازی مبارزه‌ای در سال آینده، بار دیگر در NFTs شرکت می‌کند.

این بازی با همکاری با برندهای Animoca Notre Game برای عرضه در سه ماهه اول 2024 برای موبایل در نظر گرفته شده است.

راز ماه اکتبر را برای معدود افرادی که علاقه مند بودند، روشن می کند. Animoca Brands در آگوست 2022، زمانی که استودیو مستقر در جمهوری چک روی پرچم‌دار بازی NFT خود، Scratch Lords کار می‌کرد، Notre Game را خریداری کرد.

Scratch Lords
هنر مفهومی Scratch Lords. (بازی نوتر)

طبق یک پست Medium، دو ماه بعد، تیم “تصمیم بسیار دشوار” را اتخاذ کرد تا توسعه “فرزند عاشق” خود را به حالت تعلیق در آورد. این تیم گفت که انیموکا – که مانند ONE Championship، Sequoia را در میان سرمایه گذاران خود قرار می دهد – مجوز یک برند بزرگ جهانی را به دست آورده است و از آنها برای اجرای آن استفاده شده است.

به نظر می رسد این چیزی است که آنها در مورد آن صحبت می کردند.

این توافق آخرین مورد از یک رشته معاملات بین شرکت‌های ورزشی و استودیوهای Web3 است که اکثر آنها از یک طرح بزرگ برای ایجاد یک بازی با شخصیت‌های NFT قابل بازی بر اساس ستارگان ورزشی واقعی پیروی می‌کنند.

اما این اولین حمله ONE Championship به Web3 نیست – اگرچه هنوز کاملاً مشخص نیست که در اولین شلیک آن چه اتفاقی می افتد. در آگوست 2021، شراکت با شرکتی به نام شبکه Theta برای یک مجموعه NFT و یک بازار رسمی را اعلام کرد. به نظر می رسد که هیچ کدام هنوز محقق نشده است.

Hot Take: The Tomb Chaser بازسازی شده

بازی OG Decentraland Tomb Chaser بازگشته است.

هرم سابق مصر که توسط Polygonal Minds ایجاد شده بود، زمانی که یک بتکده سایبرپانک با معبد آزتک ملاقات می کند، بازمی گردد. یا، همانطور که تیم می‌گوید، هرم اصلی به دلیل «یک حرکت کیهانی در داخل بلاک چین» فروریخت و ساختمان بدون هیچ خاکستری به‌عنوان یک بتکده سایبرپانک که تلفیق فناوری و معنویت را تجسم می‌داد، دوباره ظاهر شد.

هر چه که این بدان معنی است.

بازی Tomb Chaser
بازی Tomb Chaser. (فیلم نگار/ذهن چند ضلعی)

در قسمت دیگری از Callan Dies Repeatedly، بازی شامل تعقیب یک زمان نگهدار لباس پوشیده از طریق یک مسیر مانع برای رسیدن به گنج در بالای معبد است.

اما اگر ساده به نظر می رسد، نگران نباشید. فرصت‌های زیادی برای برش، له کردن و سرخ‌کردن وجود دارد – که باعث می‌شود آدم شبیه مواد تشکیل دهنده یک سرخی به نظر برسد – در حالی که زمان‌سنج گفته شده گهگاه در مورد اینکه آیا دوست دارید تنبیه شوید، اظهارنظرهای رکیک می‌کند.

در مجموع، این یک راه ساده اما لذت بخش برای صرف نیم ساعت است. طراحی مجتمع رنگارنگ است، مثلث های ایلومیناتی فراوان است و گدازه های زیادی برای افتادن در آن وجود دارد.

اخبار دیگر

Aurory یک آلفای بسته از Aurory Adventures را برای دارندگان NFT خود راه اندازی کرده است.

Kuroro Beasts در تاریخ 27 آوریل، Beast Brawl alpha خود را به طور غیرمنتظره‌ای رها کرد. طبق یک توییت در 2 می، این شرکت همچنین در حال کار بر روی یک RPG آنلاین جمع‌آوری موجودات، Kuroro Wilds است.

همچنین بخوانید

امکانات

توکن‌های هوادار: تجارت روزانه تیم ورزشی مورد علاقه‌تان

امکانات

Gen Z و NFT: بازتعریف مالکیت برای بومیان دیجیتال

اولین تجربه دسترسی زودهنگام Project Eluüne برای بازی اصلی خود، StarGarden در حال حاضر در دسترس دارندگان Founding StarGarden NFT است.

بازی‌های اسطوره‌ای NFL Rivals در تاریخ ۲۶ آوریل روی موبایل عرضه شد.

MixMob نسخه بتای بسته MixMob: Racer 1 را در 25 آوریل منتشر کرد، به علاوه در 16 مه یک وب سایت جدید دریافت می کند. حالت PVE برای بازی رایگان است.

دارندگان پاس می توانند تا 31 مه به نسخه بتای بسته نبرد RPG Tearing Space بپیوندند.

طبق گفته تیم در توییتر، نسخه آزمایشی بسته بازی کارتی Parallel در ماه جولای منتشر می شود.

The post بازی SBF اخلاقی حذف شد، روند ثبت نام بازی های وب 3 بد است، Tomb Chaser: Web3 Gamer اولین بار در مجله Cointelegraph ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *