بنیانگذار SkyBridge Capital و حامی سابق FTX آنتونی اسکاراموچی استدلال کرده است که راه اندازی مجدد صرافی ناموفق غیرممکن است.

غول صندوق تامینی گفت که کاهش سودآوری باعث شده است که مبادلات از طریق صندوق‌های خصوصی سوخته و شروع مجدد آن بسیار بعید باشد.

موسس SkyBridge از راه اندازی مجدد FTX در بازار خرس سؤال می کند

او در مصاحبه اخیر خود گفت: “من نمی دانم چگونه می توان FTX را مجددا راه اندازی کرد.” “در حال حاضر پول زیادی در این صرافی ها به دست نمی آید و بنابراین بسیاری از این مبادلات در قرمز هستند.” او گفت که صرافی ها از سرمایه جذب شده توسط خصوصی برای بقا استفاده می کنند در حالی که منتظر افزایش حجم معاملات در بازار صعودی بعدی هستند.

اسکاراموچی استدلال کرد که او نمی تواند بسیاری از نکات مثبت را در راه اندازی مجدد ببیند.

او اعتراف کرد: “اما می دانید، من در مورد خیلی چیزها اشتباه کرده ام.” اونم همینطوربا اشاره بهکه طلبکاران باید هرگونه راه اندازی مجدد را تأیید کنند.

FTX در 11 نوامبر 2022 پس از یک بحران اعتماد در توکن FTT صرافی که جرقه ای را برای ورشکستگی بانکی ایجاد کرد و ورشکستگی صرافی را سرعت بخشید، اعلام ورشکستگی کرد. وکلای ورشکستگی آن برای بازیابی وجوه برای بازپرداخت بستانکاران FTX کار کرده اند.

جان ری، مدیر عامل FTX، برای اولین بار ایده راه اندازی مجدد احتمالی را در ژانویه مطرح کرد. او استدلال کرد که راه‌اندازی مجدد صرافی سریع‌تر از روند ورشکستگی، بستانکاران FTX را بازپرداخت می‌کند.

اندی دیتدریک وکیل FTXگفتدر آوریل 2023، شرکت ممکن است برای راه اندازی مجدد به منابع مالی خارجی یا فروش دارایی نیاز داشته باشد. او اعتراف کرد که ارائه فعلی بورس کمی بیشتر از یک نما بود.

مذاکرات SkyBridge Eyes FTX در صورت موفقیت آمیز راه اندازی مجدد

اسکاراموچی، که مدیر سابق ارتباطات کاخ سفید در زمان پرزیدنت ترامپ بود، راه اندازی مجدد موفق FTX را یک نکته مثبت خالص برای SkyBridge می داند.

او حدس زد: “این بدان معنی است که آنها سودآور هستند و امیدواریم بتوانیم با آنها مذاکره کنیم.”

SkyBridge که دارایی های آن استافتادهاز 9 میلیارد دلار در سال 2015 به 2 میلیارد دلار در زمان انتشار، 10 میلیون دلار در بیت کوین و 10 میلیون دلار در سه ارز دیجیتال دیگر مربوط به رئیس سابق سام بنکمن-فرید، از جمله توکن FTT بومی FTX، سرمایه گذاری کرد.

در آگوست 2022، Bankman-Fried گفت که یک واحد FTX 30 درصد از سهام SkyBridge را خریداری خواهد کرد. بعد از تلاش ناموفق برای ارائه کمک به بانکمن-فرید، اسکاراموچی بعداًگفتCNBC او سهام را بازخرید کرد.

برای آخرین تحلیل بیت کوین (BTC) Be(In)Crypto، اینجا را کلیک کنید.

The post Scaramucci درباره راه اندازی مجدد FTX تردید دارد: “من نمی بینم چگونه ممکن است” اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *