رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار، گری جنسلر، در حال تبلیغ الگوراند دستگیر شده است. منتقدان او را منافق خطاب می کنند.

فیلم گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) که ارز رمزنگاری شده Algorand (ALGO) را تبلیغ می کند، ظهور کرده است. Gensler، رئیس SEC از سال 2021، رهبری یک سرکوب قانونی بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را بر عهده دارد.

در یک نقطه از این کلیپ، جنسلر از دانشمند کامپیوتر ایتالیایی، سیلویو میکالی، بنیانگذار پروژه، به شدت صحبت می کند. “آلوگراند سیلویو میکالی، او برنده جایزه تورینگ در MIT است که من با آن کار می کنم… سیلویو یک فناوری عالی دارد، عملکردی دارد، می توانید اوبر را در بالای آن ایجاد کنید.”

علاوه بر این، به نظر می‌رسد که گنسلر حداقل از سال 2019 در چندین رویداد عمومی به شدت از Algorand صحبت کرده است.

جنسلر علی‌رغم موضع ضد رمزنگاری‌اش در SEC، به‌عنوان مربی در آموزش باز MIT نیز فهرست شده است. دوره“بلاک چین و پول.”

یکی از همکاران جنسلر در SEC از مخالفت وی با فناوری بلاک چین انتقاد کرده است. هیستر پیرس، کمیسر هیستر پیرس، «به‌جای پذیرش وعده‌های فناوری جدید مانند گذشته، در اینجا پیشنهاد می‌کنیم که رکود، تمرکز اجباری، اصرار به مهاجرت و استقبال از انقراض فناوری جدید را پذیرا باشیم.» گفت در 14 آوریل

شهرت ضد رمزنگاری جنسلر

در ایالات متحده، ترویج اوراق بهادار تحت قانون اوراق بهادار 1933 و قانون بورس اوراق بهادار در سال 1934 قرار دارد. این قوانین، عرضه و فروش اوراق بهادار را تنظیم می‌کنند، ثبت یا معافیت را می‌طلبند و ارائه نادرست یا حذف حقایق با اهمیت را ممنوع می‌کنند. و کسانی که دچار مشکل شوند می توانند با مجازات های مدنی و کیفری از جمله جریمه نقدی و حبس روبرو شوند.

سال گذشته، SEC گرفت اقدام قانونی در برابر ستاره واقعیت کیم کارداشیان به دلیل تبلیغ یک امنیت رمزنگاری.

این خبر در همان روز منتشر شد که SEC شش توکن رمزنگاری فهرست شده در Bittrex را به عنوان اوراق بهادار معرفی کرد. الگوراند از جمله آنهاست. به گفته کمیسیون بورس و اوراق بهادار، این توکن ها باید طبق قوانین ایالات متحده اوراق بهادار باشند زیرا سرمایه گذاران انتظار داشتند از آنها سود ببرند.

روز دوشنبه، SEC همچنین انتصاب بازرس کل Deborah J. Jeffrey را اعلام کرد. اما هنوز مشخص نیست که آیا این مقام جدید در مورد جنسلر به دلیل تبلیغ احتمالی Algorand به عنوان یک امنیت تحقیق خواهد کرد یا خیر.

The post، گری جنسلر، رئیس SEC، شیلینگ الگوراند را گرفت، اکنون آن را یک امنیت می داند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *