دونالد ترامپ سابق POTUS پس از بیش از دو سال در اینستاگرام برای تبلیغ دور دوم کارت های معاملاتی ترامپ NFT اقدام کرد.

مانند مجموعه قبلی، دور دوم «کارت های تجاری دیجیتال» ترامپ به سرعت به فروش رفت.

دونالد ترامپ با NFT های «سری ۲» به آن بازگشت

آخرین اینستاگرام پست ترامپ در ژانویه 2021 ساخته شد. اما او در 24 ساعت گذشته چهار پست در مورد دومین مجموعه NFT منتشر کرد. او اظهار داشت که “موفقیت بزرگ” NFT های تجارت دیجیتال قبلی دلیل سری دوم است.

رئیس جمهور سابق ایالات متحده دونالد ترامپ در حال تبلیغ NFT ترامپ در اینستاگرام

وب‌سایت Trump Cards مشخص می‌کند، «هر کارت معاملاتی دیجیتال ترامپ سری 2 دارای یک نادر از پیش تعیین‌شده منحصربه‌فرد است. برخی از آنها یکی از یکی خواهند بود (تنها در جهان)، در حالی که برخی دیگر محدود خواهند بود.

این وب سایت می گوید هیچ کارت تجارت دیجیتال ترامپ حاوی بیش از ده نسخه نخواهد بود.

ترامپ در حالی که زنگ آزادی یا کاخ ایالتی را روی پوستر سری دوم در دست دارد نشان داده شده است. او در این دور هم لباس ابرقهرمانی به تن می کند. یک شام با چهل و پنجمین رئیس جمهور با 47 کارت به هر مشتری ارائه می شود.

طبق به‌روزرسانی فروش ترامپ، «کارت‌های معاملاتی دیجیتال او در مدت زمان رکورد، تقریباً 4.6 میلیون دلار فروخته شد».

فروش دسته ای اولیه او بیش از 4 میلیون دلار درآمد داشت. در همین حال، طبق پرونده‌ای به تاریخ 14 آوریل که BeInCrypto قبلاً به آن اشاره کرده بود، دونالد ترامپ از طریق NFT بین 100000 تا 1 میلیون دلار درآمد کسب کرده است.

قیمت NFTهای ترامپ نسل 1 کاهش می یابد

حتی اگر سرمایه گذاری NFT رئیس جمهور سابق سودآور بود، منتقدان نیز به سختی برخورد کردند. در گفتگو با وال استریت ژورنال، مایک دوهایم، استراتژیست حزب جمهوریخواه، تلاش جدید رئیس جمهور سابق را شرم آور توصیف کرد.

در همین حال، درست مانند اولین مجموعه او، هر یک از NFT کارت های تجارت دیجیتال ترامپ 99 دلار قیمت داشت. ترامپ در پست اینستاگرامی خود نوشت:

می‌توانستم قیمت را بسیار بالاتر ببرم، و فکر می‌کنم هنوز هم خوب می‌فروخت، و پول بیشتری نصیبم می‌شد، اما من این کار را انتخاب نکردم. به من اعتبار «مرد خوب» داده نخواهد شد؟»

اما، معرفی سری 2 ارزش مجموعه اول را کاهش داده است. با توجه به طبقه قیمت NFT، کف قیمت کارت های معاملاتی دیجیتال ترامپ در 24 ساعت گذشته 60.37 درصد کاهش یافته است.

کف قیمت کارت های تجارت دیجیتال ترامپ در حال حاضر 0.17 ETH است. در روز گذشته، حجم معاملات با 1180 فروش به 176.62 ETH رسید.

قبل از پیگرد کیفری و دستگیری ترامپ در ماه گذشته، کارت های معاملاتی NFT ترامپ قبل از تغییر روند به طرز چشمگیری افزایش یافته بود.

اولین سری در دسامبر سال گذشته در زنجیره Polygon منتشر شد.

پست NFT های سری دوم دونالد ترامپ وارد بازار شدند، قیمت مجموعه نسل اول رنج می برد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *