نهنگ‌های قاتل، یک برنامه تلویزیونی با الهام از کوسه تانک، به شرکت‌های Web3 این امکان را می‌دهد تا پروژه خود را در اختیار هیئتی از داوران به نام نهنگ‌ها قرار دهند.

کوسه تانک با جلب توجه مخاطبان عام به ایجاد جریان اصلی کارآفرینی کمک کرد. آیا ایده مشابهی برای Web3 باعث پذیرش انبوه صنعت خواهد شد؟

نهنگ قاتل قصد دارد یک میلیارد کاربر را به وب 3 وارد کند

گردآورنده داده‌های رمزنگاری CoinMarketCap با شرکت سرگرمی Web3 Hello Labs برای راه‌اندازی «نهنگ‌های قاتل» همکاری کرده است. این یک برنامه تلویزیونی واقعیت شبیه به Shark Tank خواهد بود که بستری برای اجرای پروژه‌های رمزنگاری و رمزهای غیرقابل تعویض (NFT) فراهم می‌کند.

ساندر گورتجس، مدیر اجرایی (مدیر عامل) آزمایشگاه HELLO، گفتما می‌خواهیم با آموزش همه چیزهای رمزنگاری شده، درهای را به روی میلیارد کاربر بعدی به وب 3 باز کنیم.

شبیه به کوسه‌های موجود در تانک کوسه، برنامه تلویزیونی Web3 دارای شخصیت‌های برجسته در صنعت نهنگ‌ها است. تا کنون، Gortjes تایید شده آن یوتیوبر @AltcoinDailyioو بنیانگذار یک صندوق رمزنگاری، @champmediciدر سریال به عنوان نهنگ ها بازی خواهد کرد.

فرآیند رای گیری

روز سه شنبه، Hello Labs پورتال خود را برای دریافت برنامه های کاربردی از پروژه ها باز کرد. نمایندگان CoinMarketCap و Hello Labs به همراه سایر کارشناسان صنعت، برنامه ها را فیلتر می کنند.

در نهایت، در ماه ژوئن، نامزدهای منتخب در فیلمبرداری نهنگ قاتل در لس آنجلس شرکت خواهند کرد.

در طول نمایش، نامزدها باید نهنگ ها را تحت تأثیر قرار دهند تا آرای «شنا» خود را برای صعود به جدول امتیازات به دست آورند.

همراه با نهنگ ها، جامعه نیز با اتصال کیف پول خود به Hello.one در روند رای گیری شرکت خواهد کرد.

هدف ما ارائه صدایی از طریق پلتفرم خود برای کل جامعه Web3 در هنگام تولید نمایش است، بنابراین روشی را معرفی کرده‌ایم که جوامع به پروژه‌ها و NFT‌های مورد علاقه خود رأی دهند و حمایت خود را نشان دهند.

ساندر گورتجس

پس از اعلام نهنگ قاتل، قیمت توکن HELLO در 24 ساعت گذشته حدود 13 درصد افزایش یافته است.

با این حال، شاید جالب باشد که ببینیم آیا رگولاتورهای ایالات متحده اجازه پخش سریال را می دهند یا خیر. از ابتدای سال جاری، رگولاتورها اقداماتی را علیه شرکت‌های ارز دیجیتال آغاز کرده‌اند.

منبع: BeInCrypto

در مورد نهنگ قاتل یا هر چیز دیگری چیزی برای گفتن دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

پست برنامه تلویزیونی واقعیت مجازی الهام گرفته از کوسه تانک که در ماه ژوئن آغاز می شود اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *