قیمت شیبا اینو (SHIB) از زمان رسیدن به بالاترین سطح محلی 0.0000012 دلار در 15 آوریل، 10 درصد کاهش یافته است. اما داده های زنجیره ای نشان می دهد که خرس ها هنوز تمام نشده اند. قیمت SHIB چقدر بیشتر کاهش می یابد؟

اکوسیستم شیبا اینو در هفته های اخیر با چالش هایی مواجه شده است. علیرغم انبوهی از راه‌اندازی‌ها و مشارکت‌های محصول، دومین سکه بزرگ ارزش بازار برای به دست آوردن کاربران جدید با مشکل مواجه شده است. آیا این می تواند به عملکرد قیمت SHIB در هفته های آینده آسیب برساند؟

رشد شبکه شیبا اینو با کاهش شدیدی روبرو شده است

در طی دو هفته گذشته، شیبا اینو برای جذب شرکت کنندگان جدید در شبکه تلاش کرده است. بر اساس داده های گردآوری شده توسط Santiment، رشد شبکه شیبا اینو 30 درصد کاهش یافته است از 1624 در 16 آوریل به 1147 در پایان 25 آوریل.

قیمت شیبا اینو (SHIB) در مقابل رشد شبکه. آوریل 2023. منبع: مقدس

رشد شبکه معمولاً تعداد آدرس‌های کیف پول جدید ایجاد شده در یک بلاک چین را اندازه‌گیری می‌کند. و هنگامی که به طور مداوم کاهش می یابد، همانطور که در بالا مشاهده شد، نشان می دهد که نشانه اصلی می تواند برای یافتن تقاضای جدید برای کمک به از بین بردن حرکت نزولی تلاش کند.

در نتیجه، قیمت SHIB ممکن است در روزهای آینده وارد یک نوسان طولانی مدت شود.

SHIB در قیمت های فعلی بیش از حد ارزش گذاری شده به نظر می رسد

با نگاهی به نسبت ارزش شبکه به حجم تراکنش (NVT) در شبکه Shiba Inu، به نظر می رسد SHIB در حدود قیمت های فعلی بیش از حد خرید شده است. نسبت NVT ارزیابی یک شبکه بلاک چین را در رابطه با فعالیت تراکنش‌های آن دنبال می‌کند. با تقسیم کل سرمایه بازار بر حجم معاملات روزانه محاسبه می شود.

نمودار زیر نشان می دهد که بین 16 آوریل و 26 آوریل، نسبت SHIB NVT بیش از 400٪ افزایش یافته است، از 141.16 به 772.57.

نسبت قیمت شیبا اینو (SHIB) به NVT.  آوریل 2023. منبع: Santiment
نسبت قیمت شیبا اینو (SHIB) به NVT. آوریل 2023. منبع: مقدس

یک نسبت NVT بالا نشان می دهد که ارزش بازار ارز دیجیتال توسط فعالیت معاملاتی زیربنایی آن پشتیبانی نمی شود. این سیگنال نزولی نشان می دهد که SHIB ممکن است در حال حاضر بیش از حد ارزش گذاری شده باشد و در انتظار اصلاح بیشتر قیمت باشد.

پیش‌بینی قیمت SHIB: برگشت به 0.000008 دلار روی کارت‌ها است

بر اساس داده‌های توزیع IntoTheBlock’s Break-Even Price، خرس‌های Shiba Inu احتمالاً به 0.000008 دلار کاهش خواهند داد.

در حال حاضر، انتظار می‌رود 36000 آدرسی که 10.64 تریلیون توکن SHIB را خریداری کرده‌اند، زمانی که قیمت به منطقه سربه سر خود در 0.000010 دلار نزدیک شود، پشتیبانی قابل توجهی را ارائه دهند.

اما این پشتیبانی همانطور که انتظار می‌رود کاهش می‌یابد، سپس قیمت Shiba Inu احتمالاً تا 0.000008 دلار کاهش می‌یابد. با این حال، در این سطح حمایت، فشار صعودی از سوی گروه دیگری از 252,000 آدرس که دارای 60 تریلیون توکن هستند، می تواند از رکود بیشتر جلوگیری کند.

داده های توزیع قیمت یکسان Shiba Inu (SHIB).  آوریل 2023.
داده های توزیع قیمت یکسان Shiba Inu (SHIB). آوریل 2023، منبع: IntoTheBlock

با این حال، اگر قیمت SHIB از 0.000010 دلار فراتر رود، گاوها می توانند این روایت بدبینانه را نفی کنند. اما همانطور که در بالا مشاهده شد، برخی از 36000 آدرس که دارای 10.64 تریلیون توکن در آن محدوده قیمتی هستند، می‌توانند مقاومتی را ایجاد کنند.

اما اگر این سطح مقاومت نتواند حفظ شود، گاوهای شیبا اینو می توانند تا 0.000016 دلار در رالی حرکت کنند.

The post Shiba Inu (SHIB) با چشم انداز نزولی قیمت همراه با کاهش رشد شبکه، اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *