قیمت شیبا اینو (SHIB) بالاخره به خط حمایت رسید از یک الگوی بلند مدت قیمت در حال آغاز بازگشت است، اما اعتبار آن هنوز تایید نشده است.

اگر قرار بود قیمت از مثلث شکسته شود، ساختار پشتیبان در محل برای یک سال نامعتبر خواهد بود. با این حال، یک جهش می تواند منجر به افزایش قابل توجهی شود و احتمالاً قیمت را به خط مقاومت مثلث برساند.

قیمت Shiba Inu در نهایت با پشتیبانی بلند مدت افزایش یافت

بر اساس تجزیه و تحلیل روزانه، قیمت سکه شیبا اینو از ژوئن 2022 در داخل یک الگوی مثلث متقارن معامله می شود. این الگو خنثی در نظر گرفته می شود. بنابراین، قیمت شانس یکسانی برای شکستن به سمت بالا یا کاهش دارد.

در 8 می، قیمت SHIB در خط حمایت مثلث افزایش یافت. پیش از این از ابتدای سال به خط نرسیده بود. در آن زمان، یک افزایش شدید پس از پرش (نماد سبز) دنبال شد.

در حالی که یک جهش بلافاصله رخ نداد، قیمت SHIB در حال ایجاد یک کندل صعودی است که می تواند افزایش به سمت خط مقاومت مثلث را تسریع کند.

نمودار روزانه SHIB/USDT. منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی روزانه (RSI) بیشتر سیگنال های صعودی می دهد. معامله گران از RSI برای اندازه گیری حرکت استفاده می کنند، تعیین می کنند که آیا یک بازار بیش از حد خرید شده است یا بیش از حد فروش، و تصمیم گیری در مورد خرید یا فروش.

اگر RSI بالاتر از 50 باشد و روند صعودی باشد، نشان دهنده یک مزیت برای گاوها است. برعکس، اگر خوانش زیر 50 باشد، برعکس است.

حتی با وجود اینکه زیر 50 است، RSI در حال حاضر در حال افزایش است و به خارج از قلمرو فروش بیش از حد خود حرکت کرده است. علاوه بر این، یک واگرایی صعودی (خط سبز) ایجاد کرده است.

این یک نوع اتفاق است که در آن افت مومنتوم با افت قیمت همراه نیست. اغلب منجر به حرکات قابل توجه به سمت بالا می شود.

پیش بینی قیمت SHIB: آیا Bounce معتبر است؟

تحلیل تکنیکال بازه زمانی کوتاه مدت شش ساعته از اعتبار جهش پشتیبانی می کند. اولین دلیل این امر این است که حرکت قیمت از 16 آوریل در یک کانال موازی نزولی مهار شده است.

این کانال‌ها الگوهای اصلاحی در نظر گرفته می‌شوند، به این معنی که در بیشتر مواقع منجر به شکستگی می‌شوند.

جهش مشخص شده قبلی باعث شکست این کانال شد، حرکتی که با بسته شدن در نمودار شش ساعته تایید شده است. در نتیجه، این نشان می دهد که کاهشی که از 16 آوریل آغاز شده بود اکنون به پایان رسیده است.

مشابه با بازه زمانی روزانه، پیش از جهش یک واگرایی صعودی در RSI (خط سبز) وجود داشت. در نتیجه، افزایش حداقل به سمت مقاومت 0.000010 دلار و احتمالاً خط مقاومت مثلث در 0.000012 دلار محتمل ترین سناریو است.

پیش بینی قیمت شیبا اینو (SHIB).
نمودار شش ساعته SHIB/USDT. منبع: TradingView

با این حال، شکست قیمت در زیر خط حمایت مثلث ها این پیش بینی صعودی قیمت SHIB را نفی می کند.

در این صورت، افت بعدی می تواند قیمت را به 0.0000057 دلار برساند، سطحی که از ژوئن 2021 مشاهده نشده است.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید

The post قیمت شیبا اینو (SHIB) 7 درصد جهش کرد: پشت آن چیست؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *