الگوی بلندمدت قیمت شیبا اینو (SHIB) دست نخورده باقی مانده است، اما الگوی کوتاه مدت آن در خطر شکسته شدن است.

در حال حاضر، قیمت SHIB در تلاش است تا در خط حمایت الگوی کوتاه مدت خود جهش کند. باید دید که آیا قیمت می تواند در همین حد باقی بماند یا اینکه حرکت نزولی بیشتر تشدید خواهد شد.

شیبا اینو به تدریج به سمت حمایت حرکت می کند

بازه زمانی روزانه نشان می‌دهد که قیمت SHIB از ژوئن 2022 در داخل یک مثلث متقارن معامله می‌شود. این نوع الگو خنثی است و به این معنی است که هم شکست و هم شکست امکان‌پذیر است. قیمت در حال حاضر در وسط مثلث معامله می شود و از زمان رد خط مقاومت در 4 فوریه (که با رنگ قرمز مشخص شده است) روند نزولی را تجربه می کند.

نمودار روزانه SHIB/USDT. منبع: TradingView

قرائت روزانه شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز از ادامه افت پشتیبانی می کند. معامله گران از RSI به عنوان یک شاخص حرکت برای ارزیابی اینکه آیا بازار بیش از حد خرید شده یا بیش از حد فروش است و برای تعیین اینکه آیا یک دارایی را انباشته یا بفروشند، استفاده می کنند.

اگر RSI بالاتر از 50 باشد و روند صعودی باشد، گاوها همچنان مزیت دارند، اما اگر قرائت زیر 50 باشد، برعکس است. RSI هفته گذشته به زیر 50 سقوط کرد (دایره قرمز) و اکنون در حال کاهش است که نشان دهنده یک روند نزولی است.

اگر کاهش ادامه یابد، خط حمایت مثلث 0.00000850 دلار خواهد بود.

پیش بینی قیمت SHIB: آیا اصلاح کامل شده است؟

تجزیه و تحلیل فنی از چارچوب زمانی کوتاه مدت شش ساعته قرائت های متناقض و پیش بینی قیمت SHIB نامشخصی را ارائه می دهد. دلیل این امر ناشی از عمل قیمت است.

در سمت صعودی، قیمت توکن SHIB در یک کانال موازی نزولی معامله می شود. کانال موازی نزولی با حرکت قیمت بین دو خط مقاومت و حمایت موازی مشخص می شود، الگویی که عموماً صعودی در نظر گرفته می شود. بنابراین، شکست محتمل ترین نتیجه این الگو است.

در سمت نزولی، نشانه میم از یک خط حمایت صعودی شکسته شد. شکست از چنین خطوطی معمولاً به این معنی است که حرکت رو به بالا قبلی به پایان رسیده است.

پیش بینی قیمت شیبا اینو (SHIB).
نمودار شش ساعته SHIB/USDT. منبع: TradingView

بنابراین، در حالی که پیش‌بینی بلندمدت قیمت SHIB نزولی است، اما کوتاه‌مدت هنوز مشخص نیست. این که قیمت SHIB در خط حمایت الگوی کوتاه مدت فعلی جهش کند یا شکسته شود، احتمالاً روند آینده را تعیین می کند. جهش در خط حمایت الگو می تواند باعث افزایش به سمت حداکثر قیمت 0.0000170 دلار شود، در حالی که شکست از آن احتمالاً باعث افت تا 0.00000850 دلار خواهد شد.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

The post قیمت Shiba Inu (SHIB) به نقطه اوج حیاتی نزدیک می شود: چه چیزی باید انتظار داشت اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *