قیمت شیبا اینو (SHIB) یک منطقه مقاومت مهم را پاک کرد. این می تواند در اولین گام های یک حرکت صعودی مهم تر باشد.

قیمت SHIB همچنان در تلاش برای حرکت به بالای ناحیه مقاومت 0.0000110 دلاری است. انجام این کار تایید می کند که حرکت رو به بالا در نوسان کامل است. BeinCrypto به شاخص‌های کلیدی نگاه می‌کند تا مشخص کند قیمت شیبا اینو در آینده چه خواهد بود.

قیمت شیبا اینو (SHIB) مقاومت حیاتی را پاک می کند

چارچوب زمانی روزانه برای شیبا اینو چشم انداز صعودی را ارائه می دهد. دو دلیل اصلی برای این وجود دارد.

اولاً، قیمت سکه شیبا اینو از یک خط مقاومت نزولی بلندمدت که برای 53 روز ثابت بود، خارج شد. شکست از این ساختارها معمولاً به این معنی است که اصلاح قبلی به پایان رسیده است و یک حرکت صعودی جدید در انتظار است. در مورد SHIB، احتمالاً به این معنی است که اصلاحی که در فوریه آغاز شده بود اکنون به پایان رسیده است.

دوم اینکه، شاخص قدرت نسبی روزانه (RSI) به بالای 50 حرکت کرد. RSI ابزاری است که به معامله‌گران کمک می‌کند تا با اندازه‌گیری سرعت تغییر قیمت یک کریپتو بفهمند که آیا ارز دیجیتال بیش از حد یا کمتر از ارزش‌گذاری شده است. علاوه بر این، به بررسی سرعت و افزایش قیمت اخیر می‌پردازد تا بفهمد آیا زمان خرید یا فروش کریپتو فرا رسیده است.

بنابراین، بازه زمانی روزانه نشان می دهد که روند صعودی است و حرکت صعودی پیش بینی می شود. اگر این اتفاق بیفتد، مقاومت بعدی در 0.0000135 دلار، سطح مقاومت اصلاحی فیب 0.618 خواهد بود. سطوح اصلاحی فیبوناچی به عنوان مجموعه ای از خطوط افقی مشتق شده از دنباله فیبوناچی عمل می کنند که مناطقی را نشان می دهد که ممکن است با حمایت و مقاومت مواجه شود.

نمودار روزانه SHIB/USDT. منبع: TradingView

پیش بینی قیمت شیبا اینو (SHIB).

تجزیه و تحلیل تکنیکال از بازه زمانی کوتاه مدت شش ساعته از چشم انداز صعودی روزانه پشتیبانی می کند. دلیل اصلی این امر ایجاد یک مثلث صعودی است. مثلث صعودی یک الگوی صعودی در نظر گرفته می شود که در اکثر مواقع منجر به شکست می شود.

سکه میم در 12 آوریل (نماد سبز) در خط حمایت مثلث برگشت و در حال حاضر در مرحله شکستن است. شکستی که تمام ارتفاع الگوها را طی می کند، قیمت را به 0.0000135 دلار (فلش سیاه) می برد.

پیش بینی قیمت شیبا اینو (SHIB).
نمودار شش ساعته SHIB/USDT. منبع: TradingView

با این حال، بسته شدن زیر خط حمایت مثلث، این پیش‌بینی صعودی قیمت SHIB را باطل می‌کند. در این صورت، قیمت می تواند به حمایت قبلی در 0.0000100 دلار سقوط کند.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

The post قیمت شیبا اینو (SHIB) بالاخره مقاومت را می شکند – بعد چه چیزی؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *