پس از کاهش 32 درصدی در ماه می، قیمت شیبا اینو (SHIB) در روز پنجشنبه 8 درصد افزایش یافت. داده های زنجیره ای نشان می دهد که SHIB اکنون می تواند در آستانه یک بازگشت صعودی باشد. آیا پیش بینی مثبت قیمت شیبا اینو 0.00001500 دلار تایید می شود؟

این هفته، Shiba Inu (SHIB) داده‌های زنجیره‌ای زیر چندین سیگنال سبز چشمک زد. این می تواند به کاهش قیمت PEPE نسبت داده شود.

به نظر می‌رسد که سرمایه‌گذاران به دنبال کاهش سرمایه‌گذاری به دارایی‌های جایگزین تثبیت‌شده‌تر هستند. و به عنوان یکی از 3 میم کوین رتبه‌بندی شده در سطح جهانی، قیمت SHIB از این روند صعودی سود برده است.

دارندگان بلند مدت SHIB در حال بازیابی اعتماد هستند

پس از موجی از فروش گسترده در هفته اول ماه مه، به نظر می رسد که سرمایه گذاران بلندمدت در شبکه شیبا اینو در حال بازیابی اعتماد هستند.

به طور مشخص، مصرف SHIB Age Consumed 65 درصد از 160.55 تریلیون در 8 می به 55.91 تریلیون در پایان 11 می کاهش یافته است.

سن مصرف شده تعداد کل روزهایی را که از آخرین باری که هر کوین معامله شده بین آدرس ها جابه جا شده است را اندازه گیری می کند.

پیش بینی قیمت شیبا اینو (SHIB) – سن مصرف شده – می 2023. منبع: مقدس

همانطور که در بالا مشاهده شد، کاهش سن مصرف نشان می دهد که سرمایه گذاران بلندمدت به طور فزاینده ای به توکن های خود نگاه می کنند. اگر به کاهش ادامه دهد، ممکن است منجر به کاهش قابل توجه فشار فروش و افزایش بیشتر قیمت شود.

با وجود افزایش قیمت، دارندگان Shiba Inu ممکن است نفروشند

علیرغم افزایش 8 درصدی قیمت سکه میم SHIB، داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که بیشتر سرمایه‌گذاران Shiba Inu ممکن است به دلیل سطوح فعلی زیان‌های محقق نشده حاضر به فروش نباشند.

نسبت ارزش بازار به ارزش واقعی (MVRV) وضعیت مالی دارندگان فعلی یک دارایی را ارزیابی می کند.

و همانطور که اوضاع پیش می‌رود، اکثر سرمایه‌گذارانی که SHIB را در ماه گذشته خریداری کرده‌اند، در صورت فروش به قیمت فعلی 0.0000128 دلار، 16 درصد ضرر خواهند داشت.

پیش بینی قیمت شیبا اینو (SHIB) می 2023 - نسبت MVRV.
پیش بینی قیمت شیبا اینو (SHIB) می 2023 – نسبت MVRV. منبع: مقدس

برای تکرار، نسبت MVRV وضعیت مالی دارندگان توکن فعلی را ارزیابی می کند تا درصد زیان یا سود تحقق نیافته آنها را تخمین بزند.

بر اساس داده‌های تاریخی بالا، سرمایه‌گذاران آخرین بار در جریان فروش وحشتناک USDC-depeg در ماه مارس چنین ضررهایی را متحمل شدند.

به طور خلاصه، با سطح بالای زیان های تحقق نیافته، اگر اعتقاد سرمایه گذاران بلندمدت افزایش یابد، قیمت شیبا می تواند وارد یک روند صعودی طولانی مدت شود.

پیش بینی قیمت SHIB: گاوها می توانند 0.000012 دلار را پس بگیرند

بر اساس IntoTheBlock’s Exchange On-chain Market Depth، SHIB باید 10 درصد افزایش یابد تا از 0.000010 دلار عبور کند تا دارندگان بتوانند از پیش بینی صعودی قیمت Shiba Inu مطمئن شوند. در آن منطقه، معامله گران نزولی که به دنبال فروش 304 میلیارد SHIB هستند، می توانند روند رالی را کاهش دهند.

اما اگر پیش‌بینی مثبت قیمت SHIB عملی شود، قیمت می‌تواند تا 0.000012 دلار افزایش یابد.

    پیش‌بینی قیمت Inu (SHIB) - می 2023. عمق بازار زنجیره‌ای مبادله.
پیش‌بینی قیمت Inu (SHIB) – می 2023. عمق بازار زنجیره‌ای مبادله. منبع: IntoTheBlock

با این حال، اگر قیمت SHIB 5 درصد کاهش یابد و سطح حمایت 0.0000085 دلاری را از دست بدهد، روند نزولی ممکن است بازگردد. اما دیوار خرید 276000 SHIB، حدود 5 درصد کمتر از قیمت فعلی بازار، احتمالاً از این افت جلوگیری خواهد کرد.

با این حال، عدم حفظ این خط حمایتی می‌تواند پیش‌بینی صعودی قیمت SHIB را باطل کند و باعث کاهش 15 درصدی بیشتر به سمت 0.0000075 دلار شود.

The post Meme Coin Chill: Shiba Inu (SHIB) قیمت چشم اصلاح در میان روند خنک کننده اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *