شبکه آزمایشی Puppynet شیبا اینو شیباریوم شاهد عبور حجم کل تراکنش از مرز 10 میلیون بوده که نشانه ای از پذیرش و استفاده گسترده در میان اعضای جامعه است.

Shibarium یک راه حل لایه ۲ مبتنی بر اتریوم است که برای اکوسیستم Shiba Inu ساخته شده است. در حالی که شبکه اصلی آماده نیست، تیم چند هفته پیش شبکه آزمایشی Puppynet خود را در دسترس عموم قرار داد.

طبق گزارش Puppyscan، Puppynet 10.3 میلیون تراکنش را تکمیل کرده و 921214 بلاک را تا زمان انتشار پردازش کرده است. میانگین زمان بلوک 5 ثانیه است، در حالی که آدرس کیف پول شبکه بالای 15 میلیون است.

Shiba Inu Shibarium Data (منبع: توله سگ)

این در حالی است که تراکنش های روزانه این شبکه از اواسط اردیبهشت ماه روند صعودی داشته است. این شبکه از 12 می به طور میانگین بیش از 300000 تراکنش روزانه داشته است.

بیش از 3 میلیارد SHIB سوخته است

در همین حال، افزایش فعالیت شبکه به معنای سودمندی بیشتر برای Shiba Inu و افزایش نرخ رایت SHIB است. بر اساس داده های Shibburn، در هفت روز گذشته، بیش از 3 میلیارد توکن SHIB سوزانده شده است.

سوختگی در هفته های اخیر منجر به کاهش جزئی عرضه SHIB شده است، اگرچه هنوز بالای 589.3 تریلیون توکن است.

تامین SHIB
تامین SHIB (منبع: شیبرن)

جامعه می خواهد توییتر توکن را ادغام کند

جامعه شیبا اینو از لیندا یاکارینو، مدیرعامل جدید توییتر خواسته است تا توکن را در شبکه ادغام کند و برای کمک به تحقق این امر، پشتیبانی ارائه کرده است.

یک شخصیت برجسته در جامعه شیب آرمی، راگنار شیب،توییت کرد«هر گونه مشکل در ادغام @Shibtoken در توییتر به ما اطلاع دهید. ما وفادارترین، مفیدترین و بزرگترین جامعه در دنیای رمزارزها را داریم.»

در حالی که هیچ اطمینانی در مورد ادغام وجود ندارد، جامعه هیجان زده است که Yaccarino از حساب رسمی SHIB و سایر پروژه های رمزنگاری پیروی می کند.

عملکرد قیمت SHIB

در همین حال، طبق داده های BeInCrypto، قیمت Shiba Inu در 30 روز گذشته 18 درصد کاهش یافته است و در زمان انتشار 0.00000872 دلار معامله می شود. داده‌های IntoTheBlock همچنین نشان داد که اکثر دارندگان در حال حاضر ضرر دارند.

عملکرد قیمت با توجه به سیل فعالیت ها و تحولات در اکوسیستم آن شگفت آور است.

عملکرد قیمت SHIB
عملکرد قیمت SHIB (منبع: BeInCrypto)

با این حال، با وجود ظهور memecoin های جدیدتر مانند PEPE، Shiba Inu همچنان یک دارایی دیجیتال محبوب در بازار ارزهای دیجیتال است.

The post Shibarium Shiba Inu’s Hits 10M Transaction Volume Milestone اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *