قیمت شیبا اینو (SHIB) در بیشتر سال کاهش یافته است، اما در خط حمایت از الگوهای کوتاه مدت نشانه های صعودی را نشان می دهد.

در نتیجه ممکن است یک حرکت رو به بالا به دنبال داشته باشد. با این حال، اینکه چگونه این با روند بلندمدت نزولی مطابقت دارد، هنوز نامشخص است.

شیبا اینو در حال نزول تدریجی به سمت حمایت است

تحلیل بازه زمانی روزانه نشان می‌دهد که قیمت SHIB از ژوئن 2022 در یک مثلث متقارن معامله می‌شود. این الگو خنثی در نظر گرفته می‌شود، به این معنی که احتمال وقوع هر دو شکست صعودی و نزولی به یک اندازه است.

در حال حاضر، قیمت در وسط مثلث قرار گرفته است، با یک مسیر نزولی از زمان تجربه رد خط مقاومت در 4 فوریه.

نمودار هفتگی SHIB/USDT. منبع: TradingView

قرائت روزانه شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز از ادامه افت پشتیبانی می کند. معامله گران از RSI به عنوان یک شاخص حرکت برای ارزیابی اینکه آیا بازار بیش از حد خرید شده یا بیش از حد فروش است و برای تعیین اینکه آیا یک دارایی را انباشته یا بفروشند، استفاده می کنند.

اگر RSI بالاتر از 50 باشد و روند صعودی باشد، گاوها همچنان مزیت دارند، اما اگر قرائت زیر 50 باشد، برعکس است. RSI هفته گذشته به زیر 50 سقوط کرد (دایره قرمز) و اکنون در حال کاهش است که نشان دهنده یک روند نزولی است.

پیش بینی قیمت SHIB: آیا جهش در راه است؟

تجزیه و تحلیل فنی انجام شده بر روی بازه زمانی شش ساعته سیگنال های متفاوت و پیش بینی نامشخصی برای قیمت SHIB به دست می دهد. این در درجه اول به دلیل عمل قیمت است که نشان می دهد یک جهش اولیه رخ خواهد داد. این با قرائت های بلندمدت همخوانی ندارد.

قیمت SHIB در داخل یک کانال موازی نزولی معامله می شود. این یک نوع الگوی اصلاحی است که در آن قیمت قبل از اینکه در نهایت شکسته شود بین خطوط مقاومت و حمایت الگو جهش می کند.

در حال حاضر قیمت بسیار نزدیک به خط حمایت کانال معامله می شود.

در حالی که این واقعیت که SHIB در بخش پایینی کانال معامله می کند نزولی است، RSI صعودی است. شاخص واگرایی صعودی (خط سبز) ایجاد کرده است.

این یک نوع رخداد است که در آن کاهش حرکت از کاهش قیمت پشتیبانی نمی کند. بنابراین در بیشتر مواقع منجر به حرکات رو به بالا می شود.

بر اساس شاخص های فوق، در صورت تداوم کاهش، خط حمایت مثلث 0.00000850 دلار خواهد بود.

پیش بینی قیمت شیبا اینو (SHIB).
نمودار شش ساعته SHIB/USDT. منبع: TradingView

اگرچه پیش‌بینی بلندمدت قیمت SHIB بدبینانه است، اما پیش‌بینی کوتاه‌مدت قیمت SHIB متمایل به صعودی است.

روند آتی احتمالاً با توجه به اینکه آیا قیمت SHIB در خط حمایت الگوی کوتاه‌مدت فعلی افزایش می‌یابد یا دچار شکست می‌شود، تعیین می‌شود.

اگر قیمت در خط حمایت الگو افزایش یابد، به طور بالقوه می تواند به حداکثر قیمت 0.0000170 دلار برسد. با این حال، اگر از خط حمایت خارج شود، انتظار می رود به 0.00000850 دلار کاهش یابد.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

The post آیا قیمت Shiba Inu (SHIB) پس از کاهش اخیر افزایش می یابد؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *