قیمت شیبا اینو (SHIB) در یک الگوی صعودی کوتاه‌مدت معامله می‌شود، که خروج از آن نیز مشروعیت شکست طولانی‌مدت قبلی را تایید می‌کند.

اگرچه قیمت شیبا اینو (SHIB) قبلا با شکست مواجه شده بود، اما در حال حاضر برای حفظ حرکت صعودی خود با مشکلاتی مواجه است. با نگاهی به بازه زمانی روزانه، سیگنال های متناقضی وجود دارد.

از یک طرف، قیمت از یک خط مقاومت نزولی بلندمدت که از فوریه وجود داشت عبور کرد و در حالی که زیر این خط مقاومت باقی ماند، یک اصلاح ABC را تکمیل کرد. این اصلاح در سطح حمایت اصلاحی فیب 0.786 به پایان رسید و RSI روزانه به بالای 50 در 1 آوریل رسید. با وجود این شاخص های مثبت، قیمت SHIB نتوانست حرکت صعودی خود را پس از شکست حفظ کند. علاوه بر این، به نزدیکترین مقاومت در 0.0000123 دلار نرسید. در حال حاضر نزدیک به سطوح قبل از شکست معامله می شود که به عنوان نشانه ای از ضعف تلقی می شود. علاوه بر این، فتیله های بالایی بلند مشخصه عمل قیمت هستند.

اگر قیمت SHIB به زیر سطح 0.786 Fib کاهش یابد، ممکن است تا 0.0000077 دلار کاهش یابد.

نمودار روزانه SHIB/USDT. منبع: TradingView

پیش بینی قیمت شیبا اینو (SHIB) برای آوریل: آیا الگوی صعودی منجر به شکست خواهد شد؟

تحلیل فنی کوتاه مدت شش ساعته از امکان شکست و ادامه حرکت رو به بالا پشتیبانی می کند. در نتیجه، یک پیش‌بینی صعودی قیمت SHIB برای آوریل ارائه می‌کند. دلیل این امر ایجاد یک مثلث صعودی است که یک الگوی صعودی محسوب می شود.

قیمت SHIB نزدیک به خط حمایت الگو است، که نشان می‌دهد طی 24 ساعت آینده جهش انتظار می‌رود. بسته شدن بالای ناحیه مقاومت 0.0000115 دلاری شکست را تایید می کند. یک حرکت رو به بالا که تمام ارتفاع الگو را طی می کند، قیمت SHIB را به 0.0000137 دلار می رساند و بالاتر از ناحیه مقاومت مشخص شده قبلی حرکت می کند و به موج B می رسد.

در مقابل، بسته شدن به زیر خط حمایت صعودی، چشم‌انداز صعودی قیمت شیبا را باطل می‌کند. در این صورت، SHIB می تواند به 0.0000077 دلار کاهش یابد.

پیش بینی قیمت شیبا اینو (SHIB) برای ماه آوریل
نمودار شش ساعته SHIB/USDT. منبع: TradingView

برای نتیجه گیری، محتمل ترین پیش بینی قیمت SHIB خروج از مثلث کوتاه مدت و افزایش به سمت حداقل 0.0000125 دلار و احتمالاً 0.0000137 دلار است. این تحلیل صعودی با بسته شدن به زیر خط حمایت صعودی کوتاه مدت باطل می شود و می تواند تا 0.000077 دلار سقوط کند.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

The post الگوی قیمت کوتاه مدت Shiba Inu (SHIB) می تواند برای گاوها علاقه ایجاد کند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *