الگوی بلندمدت شیبا اینو (SHIB) هنوز دست نخورده است، اما قیمت نسبت به کوتاه مدت خود در 19 آوریل کاهش یافت.

قیمت SHIB در تلاش است تا پشتیبانی را در نزدیکترین سطح پشتیبانی افقی خود پیدا کند. آیا می تواند این کار را انجام دهد یا حرکت رو به پایین شتاب بیشتری می گیرد؟

قیمت شیبا اینو در میانه الگوی تجمیع می شود

بازه زمانی روزانه نشان می دهد که قیمت شیبا اینو از ژوئن 2022 در داخل یک مثلث متقارن معامله شده است. مثلث متقارن یک الگوی خنثی در نظر گرفته می شود. این بدان معنی است که هم شکست و هم خرابی امکان پذیر است.

در حال حاضر، قیمت در وسط مثلث معامله می شود، در یک حرکت نزولی که پس از رد خط مقاومت در 4 فوریه (نماد قرمز) آغاز شد.

نمودار روزانه SHIB/USDT. منبع: TradingView

در طول عمل قیمت در داخل مثلث، قیمت در هر دو خط مقاومت و حمایت قبل از یک حرکت قطعی نهایی در خارج از الگو منعکس می‌شود. اگر این درست باقی بماند، SHIB به خط حمایت مثلث در 0.0000085 دلار سقوط می کند.

پیش بینی قیمت SHIB: احتمال کاهش بیشتر؟

تحلیل تکنیکال از چارچوب زمانی کوتاه مدت شش ساعته، پیش‌بینی نزولی قیمت سکه شیبا اینو را ارائه می‌کند. دو دلیل برای این وجود دارد.

اولاً، قیمت از یک کانال موازی صعودی شکسته شد. این کانال از 12 مارس اکشن قیمت را مهار کرده بود. بنابراین، تجزیه آن نشان می دهد که ساختار صعودی قبلی دیگر وجود ندارد. از آنجایی که قیمت سقوط کرد، روند احتمالاً نزولی است. علاوه بر این، عدم دستیابی به خط مقاومت الگو (نمادهای قرمز) نیز حاکی از تضعیف روند است.

دوم اینکه RSI شش ساعته زیر 50 است و در حال کاهش است. RSI یک شاخص حرکتی است که معامله گران برای ارزیابی اینکه آیا بازار بیش از حد خرید شده یا بیش از حد فروش است و برای تعیین اینکه آیا باید یک دارایی را انباشته یا بفروشد استفاده می کنند. خوانش های بالای 50 و روند صعودی نشان می دهد که گاو نر همچنان دارای مزیت است، در حالی که خوانش های زیر 50 برعکس را نشان می دهد. قرائت نزولی کنونی از شکست الگو پشتیبانی می کند، به این معنی که احتمال افت تا ناحیه حمایت 0.0000098 دلار وجود دارد. اگر از آنجا شکسته شود، میم کوین می تواند به خط حمایت مثلث بلندمدت سقوط کند.

پیش بینی قیمت شیبا اینو (SHIB).
نمودار شش ساعته SHIB/USDT. منبع: TradingView

با این حال، اگر قیمت خط حمایت کانال را پس بگیرد، این پیش‌بینی قیمت نزولی SHIB نامعتبر خواهد بود. در این صورت، محتمل ترین چشم انداز افزایش به سمت خط مقاومت در 0.0000130 دلار خواهد بود.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

The post تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو (SHIB): آیا روند صعودی به پایان رسیده است یا پشتیبانی باقی خواهد ماند؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *