توکن BONE ShibaSwap لیست‌های ایمن را در صرافی‌های کریپتو Huobi و OKX در 25 آوریل تضمین کرد. BONE از زمان اعلامیه‌ها در یک ترن هوایی قیمتی بوده است.

Huobi، صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در سیشل،گفتدر بیانیه‌ای مبنی بر اینکه برداشت‌ها یک روز پس از شروع پذیرش سپرده‌ها و معاملات لحظه‌ای روی توکن باز می‌شود.

در 24 آوریل، صرافی OKX همچنین فاش کرد که “رای ها محاسبه شده اند” و BONE را در کنار AIDOGE در 25 آوریل لیست می کند. علاوه بر پشتیبانی از توکن، OKX همچنین به کاربران اجازه می دهد تا تجارت BONE و AIDOGE را در صرافی مشاهده کنند.

این اعلامیه باعث شد تا قیمت BONE به بالاترین سطح خود یعنی 1.16 دلار برسد. با این حال، از آن زمان، آن را به عقب برگشته و در زمان انتشار با قیمت 1.09 دلار معامله می شود. بر اساس معیارها، ShibaSwap تقریباً 8 درصد رشد داشته و در 24 ساعت گذشته حجمی معادل 9.7 میلیون دلار ثبت کرده است. بر CoinMarketCap.

ShibaSwap BONE/USD قیمت پس از لیست Huobi و OKX | نمودار توسط TradingView

BONE از سه ماهه آخر سال 2022 افزایش قابل توجهی را ثبت کرده است. از آغاز سال 2023، قیمت BONE 36٪ افزایش یافته است. با این حال، از زمانی که در پایان آگوست 2022 به بالاترین قیمت خود یعنی 2.40 دلار رسید، هنوز 54 درصد کاهش یافته است.

پست نوسانات توکن ShibaSwap BONE به دنبال لیست های Huobi، OKX برای اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *