Sky Mavis’s Axie Infinity جدیدترین بازی Web3 خود را در فروشگاه برنامه اپل راه اندازی کرده است در اقدامی که می تواند راه نجاتی باشد زیرا این شرکت با کاهش بازیکنان فعال مبارزه می کند..

اکوسیستم Web3 Play-to-Earn (P2E) با بازار نزولی در سال 2022 دچار شکست شد. با کاهش درآمد با کاهش قیمت ها، بازیکنان بازی های P2E را کنار گذاشتند.

Sky Mavis امیدواری به اپل دارد

اسکای ماویس اعلام کرد که Axie Infinity: Origins اکنون در فروشگاه اپلیکیشن اپل در دسترس است. با راه اندازی، این شرکت ممکن است دید بیشتری را از کاربران فروشگاه و در نتیجه کاربران جدید بالقوه در اکوسیستم بازی Web3 دریافت کند.

بر اساس داده ها از Activeplayer.ioمیانگین کاربران ماهانه Sky Mavis Axie Infinity در ژانویه 2022 به 2.7 میلیون نفر رسید.

پس از رسیدن به اوج، این متریک به طور مداوم در حال کاهش بوده است به جز در سپتامبر 2022 که در مقایسه با ماه قبل 30000 بازیکن به دست آورد.

در 30 روز گذشته، میانگین تعداد بازیکنان ماهانه به 379672 نفر رسید که بیش از 85 درصد نسبت به اوج خود کاهش داشت.

منبع: Activeplayer.io

حامیان Axie Infinity بر این باورند که ادغام با iOS ممکن است میلیون‌ها کاربر جدید را همراهی کند. یک کاربر توییتر نوشتهیچ راهی بهتر از ادغام با گوشی های هوشمند برای پذیرش میلیون ها کاربر وجود ندارد!

الکساندر لئونارد لارسن، مدیر عملیات Sky Mavis، به BeInCrypto گفت که آنها قصد دارند با Axie Infinity: Origins، بازی‌های رمزنگاری شده را با طوفانی پیش ببرند.

در ابتدا، بازی Web3 فقط در آرژانتین، کلمبیا، پرو، مکزیک، ونزوئلا، اندونزی، مالزی و ویتنام در دسترس خواهد بود.

AXS Price Action

پس از اعلام، توکن AXS تقریباً 25 درصد افزایش یافت و به 8.5 دلار رسید. اما در زمان نگارش، این توکن با قیمت 7.34 دلار معامله می‌شود که نسبت به بالاترین قیمت روزانه آن بیش از 13 درصد کاهش یافته است.

از یک خط روند روزانه که بالاترین حد پایین‌تر را از ژانویه 2023 به هم متصل می‌کند، رد شد. تحلیل زنجیره‌ای AXS ما را اینجا ببینید.

نمودار Axie Infinity (AXS) از TradingView
AXS/USDT Binance. منبع: TradingView

در مورد Sky Mavis یا هر چیز دیگری چیزی برای گفتن دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید ما را بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

پست چرا اسکای ماویس در راه اندازی اپ استور اپل امیدوار است اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *