قیمت سولانا (SOL) در صورتی که نتواند بالاتر از سطح حمایت افقی 20 دلار باقی بماند، با خطر سقوط مواجه می شود.، اما اگر از خط مقاومت بلندمدت خارج شود، می تواند شتاب بگیرد.

SOL توکن اصلی بلاک چین Solana است که توسط آناتولی یاکوونکو ایجاد شده است. قیمت توکن SOL از زمان رسیدن به بالاترین سطح تاریخ 259.90 دلار در نوامبر 2021 کاهش یافته است. شیب کاهش با یک خط مقاومت نزولی اندازه گیری می شود که اخیراً قیمت را در مارس 2023 رد کرده است. قیمت در حال شکست است. خارج از خط

علاوه بر خط مقاومت، SOL همچنین زیر محدوده مقاومت بلندمدت 27 دلار معامله می شود. این منطقه طی بالاترین قیمت سالانه 27.12 دلار تأیید شد.

در نهایت، RSI هفتگی زیر 50 معامله می شود و در حال کاهش است. این یک علامت نزولی در نظر گرفته می شود که نشان می دهد روند بلندمدت نزولی است. اگر خرابی رخ دهد، نزدیکترین منطقه پشتیبانی بعدی 12.70 دلار خواهد بود.

نمودار هفتگی SOL/USDT. منبع: TradingView

پیش بینی قیمت Solana (SOL) برای آوریل – سقوط یا بهبود؟

تحلیل تکنیکال از بازه زمانی روزانه یک پیش‌بینی ترکیبی قیمت سولانا را برای آوریل ارائه می‌کند. در حالی که قیمت SOL بالاتر از منطقه پشتیبانی افقی 20 دلار است، این سومین بار است که به آن سقوط می کند و در عین حال اوج های پایین تری ایجاد می کند. این نشانه ضعف در نظر گرفته می شود و می تواند منجر به خرابی شود.

پیش از این، قیمت SOL از یک کانال موازی صعودی کوتاه مدت شکسته شد. از آنجایی که چنین کانال هایی معمولاً دارای حرکات اصلاحی هستند، روند احتمالاً نزولی است.

با این حال، قیمت دیروز یک حرکت صعودی را آغاز کرد و اولین پایین ترین سطح از زمان شکست را ایجاد کرد. علاوه بر این، RSI روزانه به بالای 50 حرکت کرد.

اگر حرکت از 20 فوریه یک ساختار اصلاحی ABC باشد، قیمت SOL می تواند به 12.13-12.86 دلار کاهش یابد. هدف با استفاده از سطح پشتیبانی اصلاحی فیب 0.786 (سفید) و دادن نسبت 1:1 (سیاه) به امواج A:C پیدا شده است. از آنجایی که این منطقه با منطقه پشتیبانی بلندمدت 12.70 دلار نیز منطبق است، احتمالاً به عنوان پایین عمل خواهد کرد.

از سوی دیگر، افزایش بالای موج b به میزان 23.92 دلار (خط قرمز) نشان دهنده این است که روند صعودی است و انتظار افزایش به سمت 27 دلار است.

قیمت کوتاه مدت سولانا (SOL).
نمودار روزانه SOL/USDT. منبع: TradingView

برای جمع‌بندی، پیش‌بینی قیمت سولانا برای ماه آوریل احتمالاً با افزایش قیمت بالای 23.92 دلار یا عدم انجام آن تعیین می‌شود. افزایش می تواند منجر به بالاترین قیمت در نزدیکی 27 دلار شود در حالی که رد کردن می تواند منجر به افت تا 12.70 دلار شود.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

The post به نظر می رسد قیمت سولانا (SOL) آماده حرکت است، اما به کدام سمت می رود؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *