معامله قیمت سولانا (SOL) در یک الگوی کوتاه مدت صعودی – امکان حرکت به سمت بالا؟

با وجود ناکامی در حرکت به بالای سطح مقاومت بلندمدت مهم، قیمت Solana (SOL) در یک الگوی کوتاه مدت صعودی معامله می شود.

در حالی که شکست از این الگو محتمل به نظر می رسد، مشخص نیست که چگونه این روند بر روند بلندمدت تأثیر می گذارد.

SOL در مقاومت پایین تر ایجاد می کند

قیمت SOL از زمان رسیدن به بالاترین قیمت تاریخ در نوامبر 2021، زیر یک خط مقاومت نزولی بلندمدت سقوط کرده است. از آنجایی که این خط برای چنین دوره زمانی طولانی برقرار بوده است، تا زمانی که SOL می توان این روند را نزولی در نظر گرفت. زیر آن معامله می کند.

در حال حاضر، این خط با سطح مقاومت بلندمدت 26 دلار نیز منطبق است. بنابراین، اهمیت آن تقویت می شود. اخیراً، قیمت SOL با تلاقی این سطوح در آوریل (دایره قرمز) رد شد.

نمودار هفتگی SOL/USDT. منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی هفتگی (RSI) قرائت های ترکیبی را نشان می دهد. RSI یک شاخص حرکتی است که معامله گران برای ارزیابی اینکه آیا بازار بیش از حد خرید شده یا بیش از حد فروش است و برای تعیین اینکه آیا باید یک دارایی را انباشته یا بفروشد استفاده می کنند.

خوانش های بالای 50 و روند صعودی نشان می دهد که گاو نر همچنان دارای مزیت است، در حالی که خوانش های زیر 50 برعکس را نشان می دهد. در حالی که این شاخص زیر 50 است، از ابتدای سال روند افزایشی داشته است.

پیش بینی قیمت سولانا: شکست قریب الوقوع؟

تحلیل فنی و اقدام قیمت در بازه زمانی شش ساعته نشان می‌دهد که قیمت SOL در داخل یک گوه نزولی از 16 آوریل کاهش یافته است. گوه نزولی یک الگوی صعودی در نظر گرفته می‌شود، به این معنی که در بیشتر مواقع منجر به شکست می‌شود.

در 11 مه، قیمت در تلاقی سطوح حمایت ایجاد شده توسط خط حمایت گوه، منطقه پشتیبانی افقی 20 دلار و سطح حمایت اصلاحی فیب 0.618 افزایش یافت.

هر زمان که روش‌های پشتیبانی متعدد در یک سطح قرار گیرند، اهمیت سطح افزایش می‌یابد. پرش قوی اعتبار سطح را تایید کرد.

در نتیجه، تا زمانی که قیمت بالاتر از آن معامله می‌شود، روند را می‌توان صعودی در نظر گرفت و در حالی که پایین است، نزولی است.

RSI شش ساعته از احتمال شکست پشتیبانی می کند. RSI فقط بالای 50 حرکت کرد و مهمتر از آن، از خط مقاومت قبلی خود (سبز) خارج شد.

بنابراین، نشان می دهد که توکن SOL از گوه خارج می شود. در این صورت، افزایش تا ناحیه مقاومت 23.50 دلاری انتظار می رود.

پیش بینی قیمت سولانا (SOL).
نمودار شش ساعته SOL/USDT. منبع: TradingView

با این حال، اگر قیمت SOL به زیر 19.80 دلار سقوط کند، این پیش‌بینی صعودی قیمت SOL نامعتبر خواهد بود. در این صورت، کاهش به 16 دلار روی کارت ها خواهد بود.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

The post حرکت صعودی: قیمت سولانا (SOL) برای یک حرکت صعودی تعیین شده است؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *