قیمت Solana (SOL) در نهایت به زیر خط حمایت صعودی که قبلاً برای 128 روز وجود داشت، حرکت کرد.

شکست از خط نشان می دهد که کل حرکت صعودی که در ژانویه آغاز شده بود به پایان رسیده است. در این صورت، قیمت SOL در آینده نزدیک اصلاح خواهد شد.

قیمت سولانا در نهایت از ساختار بلندمدت جدا می شود

از ابتدای سال 2023، قیمت SOL به دنبال یک خط حمایت صعودی در حال افزایش بوده است. این قیمت در 20 فوریه به 27.12 دلار رسید.

در 6 می، پس از 128 روز پیگیری خط، قیمت SOL در نهایت از خط حمایت صعودی شکست خورد. یک حرکت قابل توجه در جهت دیگر معمولاً زمانی رخ می دهد که چنین سطح حمایت طولانی مدت از بین برود.

نمودار روزانه SOL/USDT. منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر یک قرائت نزولی را نشان می دهد. معامله گران از RSI به عنوان یک شاخص حرکت برای تعیین اینکه آیا بازار بیش از حد فروش است یا بیش از حد خرید و برای تصمیم گیری در مورد خرید یا فروش یک دارایی استفاده می کنند.

اگر RSI بالای 50 باشد و روند صعودی باشد، گاوها همچنان دست برتر را دارند، اما اگر قرائت زیر 50 باشد، برعکس است.

در همان روزی که قیمت شکسته شد (خط سفید)، RSI نیز به زیر 50 حرکت کرد و مشروعیت حرکت نزولی قیمت SOL را تایید کرد.

پیش بینی قیمت SOL: اصلاحات تا چه زمانی ادامه خواهد داشت؟

بر اساس تجزیه و تحلیل فنی و اقدام قیمت در بازه زمانی شش ساعته، روند نزولی در Solana احتمالاً ادامه خواهد داشت و منجر به پیش‌بینی نزولی قیمت SOL می‌شود.

این عمدتا به دلیل شمارش موج است که با استفاده از نظریه موج الیوت برای تعیین جهت الگوهای قیمت بلندمدت و روانشناسی سرمایه گذار مورد مطالعه قرار گرفته است.

حرکت از ماه مارس احتمالاً یک ساختار اصلاحی کوتاه مدت ABC (سفید) است. اگر چنین است، قیمت SOL در حال حاضر در موج C اصلاح است.

تلاقی سطوح پشتیبانی نزدیک به 15 دلار وجود دارد که توسط سطح پشتیبانی اصلاحی فیب 0.618 (سیاه) و نسبت 1:1 امواج A:C (سفید) ایجاد شده است.

سطوح اصلاحی فیبوناچی نشان می دهد که پس از تغییر قابل توجه قیمت در یک جهت، قیمت قبل از از سرگیری جهت اولیه خود، سطح قیمت قبلی را مجدداً بازبینی می کند، و این باعث می شود که این منطقه به احتمال زیاد به عنوان پایین برای قیمت توکن SOL عمل کند.

بنابراین، این امکان وجود دارد که منطقه به عنوان پایین عمل کند.

پیش بینی قیمت سولانا (SOL).
نمودار شش ساعته SOL/USDT. منبع: TradingView

در خاتمه، نزدیکترین ناحیه حمایت 15 دلار است، در حالی که مقاومت بعدی در 26 دلار است. کاهش نسبت به حالت اول محتمل ترین پیش بینی قیمت SOL است.

با این حال، اگر قیمت SOL از 26 دلار فراتر رود، نشان دهنده روند صعودی خواهد بود و قیمت ممکن است به حداقل 32 دلار ادامه دهد.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

The post قیمت سولانا (SOL) چگونه به از دست دادن خط پشتیبانی 128 روزه واکنش نشان خواهد داد؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *