سولانا یک ماه پس از تعطیلی فروشگاه‌های خرده‌فروشی مستقر در نیویورک و میامی، آماده راه‌اندازی تلفن هوشمند اندرویدی مبتنی بر وب 3 است.

در ژوئن 2022، آناتولی یاکوونکو، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل، از انتشار Saga، تلفن اندرویدی تحت وب 3 با Mobile Stack خبر داد.

با راه اندازی ساگا سولانا چه انتظاری باید داشت؟

سولانا ادعاها هدف ساگا دسترسی کاربران به پلتفرم‌ها و خدمات رمزنگاری از طریق تلفن‌های همراه به جای دسکتاپ است.

تا 20 آوریل، تلفن‌های پیش‌سفارش‌شده باید ارسال شوند.

تارنمایادداشت«دوران موبایل وب 3 اکنون آغاز می شود. سخت افزار ممتاز که به طور هدفمند برای قدرت بخشیدن به وب 3 ساخته شده است. خود حضانت تلفنی با Seed Vault. به dApp های بومی web3 دسترسی داشته باشید. تفاوت حماسه را تجربه کنید.»

Saga شامل Solana Mobile Stack (SMS)، Seed Vault، Saga Pass و dApp Store است.

تلفن همراه سولانا ساگا شماتیک

قرار است این یک سیستم عامل تلفن همراه با خدمات Google Play باشد. در همین حال، Seed Vault از کلیدهای خصوصی با سخت افزار ایمن و رمزگذاری AES محافظت می کند. علاوه بر این، تجربه کاربر را به همه dApp ها گسترش می دهد.

Solana Mobile Stack نیز بخشی از راه اندازی Saga است. این یک چارچوب برای اندروید است که برنامه نویسان را قادر می سازد تا رابط های موبایلی جذاب را برای کیف پول ها و برنامه های Solana طراحی کنند و یک “عنصر امن” برای مدیریت کلیدهای خصوصی ارائه می دهد.

از نظر ویژگی های فیزیکی، گوشی اندروید 13 نوید یک سیستم دوربین دوگانه اصلی 50 مگاپیکسلی و 12 مگاپیکسلی فوق عریض به همراه یک دوربین سلفی 16 مگاپیکسلی را می دهد.

حسگر اثر انگشت پشتی نیز در پشت سرامیکی گوشی قرار خواهد گرفت.

ویژگی های Saga Fail to Bump Price

10000 پیش‌سفارش اولیه Saga قرار است مجموعه‌ای از NFT‌های NFT را با نسخه محدود از سولانا به همراه تلفن دریافت کنند. این نشان می دهد که چگونه بلاک چین و تلفن همراه اندرویدی به طور محکم به هم متصل هستند و مدیریت دارایی های دیجیتالی مانند توکن ها و NFT ها را ممکن می سازد.

Solana Mobile یک بخش تحت آزمایشگاه Solana است که خالق نرم‌افزار منبع باز و مشارکت‌کننده نرم‌افزار Solana و پروتکل است.

پس از چندین اختلال در شبکه، سولانا تلاش کرده است تا به مخاطبان بیشتری دست یابد. در ماه فوریه با یک مشکل فنی مواجه شد که منجر به قطع کامل نشد، اما برخی از مسائل قبلی شبکه Solana را به دلیل اختلالات متعدد در سال 2022 به یاد آورد.

یاکوونکو پذیرش بلاک چین را در تلفن همراه ترویج می کند، زیرا به گفته یکی از بنیانگذاران، بیش از 100 میلیون نفر دارای دارایی های دیجیتال هستند و حدود 7 میلیارد نفر در سراسر جهان از تلفن های هوشمند استفاده می کنند.

مدیر اجرایی پیش بینی کرد: “Saga استاندارد جدیدی را برای تجربه وب 3 در تلفن همراه تعیین می کند.”

با این حال، موبایل 1000.00 دلاری نتوانست قیمت توکن را افزایش دهد. در زمان انتشار، SOL پس از یک معامله تا حدودی خاموش در نمودارهای روزانه، نزدیک به 24.90 دلار است.

با این حال، از زمانی که قیمت آن در سه ماهه آخر سال 2022 تک رقمی شد، بهبود قابل توجهی را نشان داد. این باعث شد که از 20 ارز دیجیتال برتر خارج شود. در زمان نگارش مقاله، از نظر ارزش بازار در رتبه بندی قیمت BeInCrypto در رتبه 11 قرار دارد (CoinMarketCap SOL را در رتبه 10 قرار داده است).

نمودار قیمت دلار سولانا در BeInCrypto
نمودار قیمت USD Solana در BeInCrypto

در همین حال، دو فروشگاه فیزیکی مبتنی بر Solana نیز خرده فروشی تعطیل کردن امسال در عرض یک سال از راه اندازی.

به گفته این بنیاد، “Solana Spaces” با تقریبا 16000 آموزش شبکه در نیمه دوم 2022 کمک کرد. با این حال، با سقوط FTX و ورشکستگی های بعدی، ارزش فروشگاه ها کاهش یافت.

نوشته سولانا ماه‌ها پس از بستن فروشگاه‌های آجری به تلفن‌های همراه Web3 می‌رود اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *